Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 март 2019
Мислења
196
Поени од реакции
275
Uopste nije problem podijelit liste sa vise konekcija al ne vidim razliku od ovih sa 1 konekcijom.Iako kod nas ima i njih puno sto mogu potvrdit clanovi.
Ono sta vredi se razmjenjuje medusobno naravno onima koje do nekle znas ko su u biti.
Автоматски споено мислење:


Evo ako ti tako kazes ocu odmah dsuki hvala ti za liste javno te pohvaljujem :D :angel:
Evo jedne dobre za tebe specijalno.:D

 
Член од
5 октомври 2017
Мислења
636
Поени од реакции
2.073
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Vidiš kako ljudi šalju liste maltene u tajnosti, uredu za elmu,za njega se nijesam iznenadio ali za ove ostale...
A drugo, neće ti ljudi reći ko im je slao visekonekcijske liste, srame se ...,
Druze, ljudi se pomazu ..od nekih od ovih nabrojanih sam dobio neku visekonekcijsku listu kao znak zahvalnosti jer sam ja njima pomogao za nesto drugo. Isto tako je bilo i obrnuto. Ima li ista ljepse kad pomognes covjeku, a on ti se javi za par dana i kaze ...e evo ti visekonekcijsku...e evo ti ovo...ono u znak zahvalnosti. Mislim , kao da je nekom do liste ... :)
Da bi nesto dobio moras nesto i dati...
Meni generalno idu na zivce dvije kategorije ljudi tu:
1. Oni koji pokazuju da znaju , al nista nece dati niti podijeliti sem jednokonekcijske liste
2. Oni koji kriju da znaju , a znaju , no malo se sasvim javljaju , u principu da ih ne bi ko sta upitao.

U nas i jedne i druge zovu pakaši.
Автоматски споено мислење:

Ajd napišite mi ovdje javno do kojeg servera je najteze doći... Koji je to najaći sa zastitom.. Koji je to sto najbolje radi.. Server nad serverima...
Ti si stvarno toliko opsjednut ovim da mislis da nekoga briga koji server ima najbolju zastitu ? :)
Pa ne probijamo u zlatni rudnik pa da padamo u trans zato sto neko zna ili ne zna mapu ulaza :)
No, cijenim kod tebe iskrenost i ono sto si sam priznao da nisi spreman podijelit nista s ljudima sem jednokonekcijske liste.
 
Последно уредено:
Член од
28 октомври 2017
Мислења
275
Поени од реакции
678
Ajd napišite mi ovdje javno do kojeg servera je najteze doći... Koji je to najaći sa zastitom.. Koji je to sto najbolje radi.. Server nad serverima...
Meni je trenutno naj teže doći do diogenovog maca, ako ih uopće ima. Tebe sam na pp pitao kako se može, nisi mi odgovorio. Ne zamjerim ti, vjerojatno ti pretrpan inbox pa nisi vidio moju poruku ;)
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Jbg imaš u google.. Pa ćes vidjeti na sta sam mislio.. Zao mi da neznaš... Haha. To trebaš imar prirodnu inteligenciju, malo razmislit i shvatit na sta sam mislio kad sam rekao ts liste.. Pa nemogu ti doslovno i strućno sve pisati da bi ti shvatio.. Pitaj nekog na pm ako neznas...
Автоматски споено мислење:

Ajd napišite mi ovdje javno do kojeg servera je najteze doći... Koji je to najaći sa zastitom.. Koji je to sto najbolje radi.. Server nad serverima...
ART
 
Член од
17 мај 2010
Мислења
58
Поени од реакции
40
kibs656 напиша:


Фала
@elmu986
Човекот прати 5 листи за 5 минути,а му барав една.
Тоа би требало да биде темата на овој иптв форум.Споделување на листи,информации за скенери и се друго поврзано за иптв.
Сосема се согласувам со констатацијата за намената на форумот, освен во една работа...
Тешко од некого да добиеш квалитетен скенер, кој ќе ти вади листи само тебе.... :);):(
Не ми беше идејата некој да ми даде скенер,туку моето мислење дека форумов е за иптв.споделување на листи,скенери(ако некој сака да сподели),новитети во врсјк со иптв итн.
Знам дека сите сме исплашени со корона вирусот,но постои потфорум за тоа на кој секој може да сподели инфо за тоа.
Секое добро
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
132
Поени од реакции
284
Jbg imaš u google.. Pa ćes vidjeti na sta sam mislio.. Zao mi da neznaš... Haha. To trebaš imar prirodnu inteligenciju, malo razmislit i shvatit na sta sam mislio kad sam rekao ts liste.. Pa nemogu ti doslovno i strućno sve pisati da bi ti shvatio.. Pitaj nekog na pm ako neznas...
Автоматски споено мислење:

Ajd napišite mi ovdje javno do kojeg servera je najteze doći... Koji je to najaći sa zastitom.. Koji je to sto najbolje radi.. Server nad serverima...
MaxIptv, SBBIptv itd sve i jedan drzavni telekom ko ima zna da ima nesto sto vrijedi ! Jos ako neplaca :) jos bolje !
Jebemti misa evo novog kralja zivio kralj elmo hahahah
Novi kralj ! Otkud sad to u iptv :D , a ko je stari ?
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Druze, ljudi se pomazu ..od nekih od ovih nabrojanih sam dobio neku visekonekcijsku listu kao znak zahvalnosti jer sam ja njima pomogao za nesto drugo. Isto tako je bilo i obrnuto. Ima li ista ljepse kad pomognes covjeku, a on ti se javi za par dana i kaze ...e evo ti visekonekcijsku...e evo ti ovo...ono u znak zahvalnosti. Mislim , kao da je nekom do liste ... :)
Da bi nesto dobio moras nesto i dati...
Meni generalno idu na zivce dvije kategorije ljudi tu:
1. Oni koji pokazuju da znaju , al nista nece dati niti podijeliti sem jednokonekcijske liste
2. Oni koji kriju da znaju , a znaju , no malo se sasvim javljaju , u principu da ih ne bi ko sta upitao.

U nas i jedne i druge zovu pakaši.
Автоматски споено мислење:


Ti si stvarno toliko opsjednut ovim da mislis da nekoga briga koji server ima najbolju zastitu ? :)
Pa ne probijamo u zlatni rudnik pa da padamo u trans zato sto neko zna ili ne zna mapu ulaza :)
No, cijenim kod tebe iskrenost i ono sto si sam priznao da nisi spreman podijelit nista s ljudima sem jednokonekcijske liste.
Ne, višekoneciske sam podijelio i na ovom forumu nekima.. Rekao sam alate i skripte da neću poslati.. A najbitnije je znanje..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom