Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

hijazez

Molla kuqe
Член од
27 февруари 2017
Мислења
295
Поени од реакции
480
Ja cu da pozdravim sve one koje mogu i zele dijelit.
Bilo jedne ili visekonekcijske liste.
Ja sam ovde samo od @zokiniko dobio jednu visekonekcijsku listu ( nisam ni trazio (y) ) i vidim da jos radi.
Mozda bi dobio i od drugih clanova kad bi trazio, ali nisam.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Uopste nije problem podijelit liste sa vise konekcija al ne vidim razliku od ovih sa 1 konekcijom.Iako kod nas ima i njih puno sto mogu potvrdit clanovi.
Ono sta vredi se razmjenjuje medusobno naravno onima koje do nekle znas ko su u biti.
Автоматски споено мислење:

Zahvali javno onom ko ti je liste uradio,nekiti se tudjim perjem.
Evo ako ti tako kazes ocu odmah dsuki hvala ti za liste javno te pohvaljujem :D :angel:
 
Член од
27 март 2019
Мислења
196
Поени од реакции
275
Uopste nije problem podijelit liste sa vise konekcija al ne vidim razliku od ovih sa 1 konekcijom.Iako kod nas ima i njih puno sto mogu potvrdit clanovi.
Ono sta vredi se razmjenjuje medusobno naravno onima koje do nekle znas ko su u biti.
Автоматски споено мислење:


Evo ako ti tako kazes ocu odmah dsuki hvala ti za liste javno te pohvaljujem :D :angel:
Ko ti je pa ovaj. Koliko znam i on traktorista,nezna on liste da kreira.:)
 
Член од
27 март 2019
Мислења
196
Поени од реакции
275
panelu nesto ti je forum prazan, nigde nikog .A to sigurno zbog corona.
 
Член од
17 мај 2010
Мислења
58
Поени од реакции
40
Од 5 те листи што ми ги прати Елму три работат одлично.две ги очитува каналите,но не ги отвара.Прашање за сите познавачи на темава(ИПТВ) зошто е тоа.Треба плеј токен или ...
 
Член од
27 март 2019
Мислења
196
Поени од реакции
275
Од 5 те листи што ми ги прати Елму три работат одлично.две ги очитува каналите,но не ги отвара.Прашање за сите познавачи на темава(ИПТВ) зошто е тоа.Треба плеј токен или ...
Ako tri liste rade budi zadovoljan ,mislim da je i previse .Jedna je dovoljno da radi.
 
Член од
16 февруари 2016
Мислења
480
Поени од реакции
1.067
Фала
elmu986
Човекот прати 5 листи за 5 минути,а му барав една.
Тоа би требало да биде темата на овој иптв форум.Споделување на листи,информации за скенери и се друго поврзано за иптв.
Сосема се согласувам со констатацијата за намената на форумот, освен во една работа...
Тешко од некого да добиеш квалитетен скенер, кој ќе ти вади листи само тебе.... :);):(
:oeoeoe:
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
Nije uopće bitno dali podrzavam dskija ili ne.. Ali vi svi koji mjerite ljude sta rade i sta voze jadni ste ali stvarno jadni...
 
Член од
28 октомври 2017
Мислења
275
Поени од реакции
678
Prave se dobrotvori al ono baš perfidni su do bola... ušute se ko pice kad čovjek dijeli liste pa mu onda traže mane , eh nisu njegove liste ....a njima davao čovjek isto ...
pa pozvat ćemo brate ljude, članove foruma da napišu 5 ljudi za koje smatraju da su im najviše pomogli tu na forumu pa ćemo vidjeti na kojem mjestu će biti ti bijednici ...
@aantunn, @Brzi misko i @Gargamel83 su mi naj konkretnije pomogli i zahvalan sam im na tome. Na početku, kada sam tek saznao za ovaj hobi, jedan od rijetkih koji je imao strpljenja s neznalicom bio je simpatični tip sa duplim nickom @iptviptv (y) i od njega sam prvog dobio m3u listu (to se ne zaboravlja). S @olbih sam razmjenio neke scripte. @kljuki mi je pomogao jednom ali važnom pp. I to je uglavnom to. Liste sam dobivao od mnogih, najviše od @zokiniko, @dux4, @GoxiNS, @Brzi misko..Ipak, nisam siguran ali mislim da sam jedinu višekonekcijsku dobio od @elmu986. Da, dobio sam i jednu od kolege sa SF, ali vidim da nije registriran na ovom forumu (barem ne pod istim nickom), pa ga neću ni imenovati :)
 
Последно уредено:
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
Nisi nam odgovorio kakve su to ts liste, zanjemio si sinoc nesto :)
dux4.ts
Jbg imaš u google.. Pa ćes vidjeti na sta sam mislio.. Zao mi da neznaš... Haha. To trebaš imar prirodnu inteligenciju, malo razmislit i shvatit na sta sam mislio kad sam rekao ts liste.. Pa nemogu ti doslovno i strućno sve pisati da bi ti shvatio.. Pitaj nekog na pm ako neznas...
Автоматски споено мислење:

Ajd napišite mi ovdje javno do kojeg servera je najteze doći... Koji je to najaći sa zastitom.. Koji je to sto najbolje radi.. Server nad serverima...
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom