Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
баш ме интересира,,што гледаш на TV Viet а да нема на некоја друга листа?
sve isto marko samo kvalitet za nijansu bolji od drugih sta se tice slike ostalo vise manje isto
Автоматски споено мислење:

Ajde pošalji mi da i ja gledam :)
Čuo sam da je dobar...
Ako nemaš poslaću ja tebi da imaš rezervu.... :) :)
E sad da mi neko napise od clanova po tvom pisanju imas ili nemas il ni jedno ni drugo hahahaha
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
sve isto marko samo kvalitet za nijansu bolji od drugih sta se tice slike ostalo vise manje isto
Автоматски споено мислење:


E sad da mi neko napise od clanova po tvom pisanju imas ili nemas il ni jedno ni drugo hahahaha
Citaj izmedju redova!
Evo da ti prevedem, ako budes covek i das mi listu, dobices dve zauzvrat!
Ako ne das, ne ocekuj da ces dobiti!
Razumes?
Pa nisi valda do sada razmisljao o tom rebusu?:)
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
E cuj zabrane objavljivanja listi na iptv forumu. Da heklamo onda ovdje :)
Nebitno je dali je neko objavio 100 makova ili nijedan, na sultanovicima se dnevno objavi toliko i onda koja je razlika.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
E cuj zabrane objavljivanja listi na iptv forumu. Da heklamo onda ovdje :)
Nebitno je dali je neko objavio 100 makova ili nijedan, na sultanovicima se dnevno objavi toliko i onda koja je razlika.
Nikakva elmu nikakva... Ljudi ostaju pizde i to je to... Jbg to je ono, meni netreba pa ći stavit javno... Tko jebe druge... To je to..
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Nikakva elmu nikakva... Ljudi ostaju pizde i to je to... Jbg to je ono, meni netreba pa ći stavit javno... Tko jebe druge... To je to..
Ja nikada u zivotu nebih nekome govorio sta da radi niti mislim da imam pravo na to. Ako neko ima ih previse nek objavi sve njegovo legitimno pravo, on je potrosio vrjeme svoje na trazenje istih.
 
Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
Kada covek razmisli malo stvarno nekako ne stima IPTV forum al bez objave nekih listi,to ne znaci udri sad po 200 kom da se dokaze ciji je najveci al po meni treba objaviti po koju listu makar kao smernica da posluzi sta covek da potrazi da vidi sta i kako. Evo napr sada te aktuelne kobile itd liste da ih niste ovde spomenuli ja nikad cuo za njih.Na kraju forumi zato i sluze za pomaganje upoznavanje neceg novog, druzenje itd Ma listi puna bara ko to gleda ja po ceo dan samo Handy nit comp nit tv
 

Kajgana Shop

На врв Bottom