Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
18 март 2019
Мислења
592
Поени од реакции
2.438
Što se tiče objavljivanja listi javno to je jednako "UNIŠATAVANJE LISTI"
ako netko ima višak listi i ne zna šta će s njima može nipasati javno "imam viška exyu listu pa ako nekom treba nek se javi"
Kakva korist od toga što će objavit liste i na jednu listu se nakači 20 ljudi i niko nemože gledat nego lista pukne...
Ne treba se kurčit nego biti skroman i biti čovjek pa podjelit da nitko nezna... Primjetio sam da neki kažu dao sam listu i nije mi se javno zahvalio... Zar je toliki ego u čovjeka koji daje? Šta nije dovoljno u PP se kulturno zahvalit nego tu forum spamat....

A sad kad smo kod listi svi se hvale koji su probali tvviet
pa ako neko ima viška i ja bih želio probat ..... pa ako može na PP jedan uzorak!?
Hvala!
Pozdrav!
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
E takvo je danas drustvo , onaj ko ima previse nece da pomogne onog sto nema nista
Ja mislim da ti prednjacis na onom tamo forumu u javnom objavljivanju servera i MAC-ova i zato tako govoris...
Nemoj tako...Malo je licemerno...
Niko nema nista protiv da se ljudima deli i daje, ali to moze i na PM, zasto mora javno?
Da svi vide kako imas? Nebitno da li si ti u pitanju, drugi, treci, ,peti...
Ne, nego turate istinu pod tepih....
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Izvini drug ,sa tobom nema nikakve veze niti ima veze sa IPTV nego sam rekao u kakvom (po mom misljenju)zivimo drustvu
Sjecam se na ovom kao i na drugim forumima pojedinaca koji su unistavali na 1000 listi dnevno, sad propagiraju kao ne treba javno nijedna lista da se stavlja.
Eto da ne heklamo evo jedna od mene sa 150 kon.
[URL unfurl="true[/URL]
P.S Ako je protiv pravila molio bih administraciju da reaguje.
 
Последно уредено од модератор:
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Автоматски споено мислење:

Sjecam se na ovom kao i na drugim forumima pojedinaca koji su unistavali na 1000 listi dnevno, sad propagiraju kao ne treba javno nijedna lista da se stavlja.
Eto da ne heklamo evo jedna od mene sa 150 kon.
P.S Ako je protiv pravila molio bih administraciju da reaguje.
Tako je , vazda su moji Bosančerosi širokih grudi bili :D
 
Последно уредено од модератор:
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
E cuj zabrane objavljivanja listi na iptv forumu. Da heklamo onda ovdje :)
Nebitno je dali je neko objavio 100 makova ili nijedan, na sultanovicima se dnevno objavi toliko i onda koja je razlika.
ако ти не одговара,.....седи си код султана
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.841
Поени од реакции
3.093
Sjecam se na ovom kao i na drugim forumima pojedinaca koji su unistavali na 1000 listi dnevno, sad propagiraju kao ne treba javno nijedna lista da se stavlja.
Eto da ne heklamo evo jedna od mene sa 150 kon.
P.S Ako je protiv pravila molio bih administraciju da reaguje.
Eto to je to... Rađe ćeš je uništit, samo da drugi vide da imaš.. (jaka stvar) nego dati nekome ili nekima na pm.. Ali vidim da ti ili se praviš lud ili jednostavno nemozes shvatit o ćemu se prića.. Sad ćes ti reći kako ja plaćem za nekom listom i takve gluposti.. Ne kuziš da nije poenta u listi.. Bit je podjelit da traje. Izvini više te neću citirati
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Eto to je to... Rađe ćeš je uništit, samo da drugi vide da imaš.. (jaka stvar) nego dati nekome ili nekima na pm.. Ali vidim da ti ili se praviš lud ili jednostavno nemozes shvatit o ćemu se prića.. Sad ćes ti reći kako ja plaćem za nekom listom i takve gluposti.. Ne kuziš da nije poenta u listi.. Bit je podjelit da traje. Izvini više te neću citirati
Pa vec je unistena.. Probaj je sad :D
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Eto to je to... Rađe ćeš je uništit, samo da drugi vide da imaš.. (jaka stvar) nego dati nekome ili nekima na pm.. Ali vidim da ti ili se praviš lud ili jednostavno nemozes shvatit o ćemu se prića.. Sad ćes ti reći kako ja plaćem za nekom listom i takve gluposti.. Ne kuziš da nije poenta u listi.. Bit je podjelit da traje. Izvini više te neću citirati
Ne nego cu tebe pitati smijem li je objaviti javno, odakle tebi pravo da govoris nekome sta da radi. Moralises sta treba a sta ne. Evo jos jedna samo da se dokazem da imam. 0 kon
 

Kajgana Shop

На врв Bottom