Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Ljudi nije da sam radoznao, ali sta cete da radite sa OB 4.1, 4.2, 5.1 Predator, Orao, Jastreb...?

Bez dobrog configa ce da vam vredi otprilike kao auto bez benzina...

Manje vise skener....
Mnogo je gore doziveti kad u nekoga imate maksimalno poverenje, jer je on majstor, stari clan, ma takoreci legenda...
I onda vam taj i takav trazi da mu posaljete config da pogleda, kao da ga poboljsa i onda vam naravno javi da od toga navodno nema nista...ne valja to nista...a onda taj isti config on koristi, jer gle cuda, majstor je sve imao, osim bas tog MAC configa ...
I onda vi to progutate, i cudom se cudite kako je moguce da vas neko toliko potceni...I osecate kako vam polako rastu usi.....
Jer, pouzdano znate da je radio posao sasvim solidno i dovoljno ...
I zato, moj mali ali dragoceni savet, CUVAJTE ono sto imate, napravite, dobijete, kupite...Nikom nista ne saljite ni po koju cenu...
Jer ovde je kao i u zivotu, jako jako malo ljudi koji iskreno zele da vam pomognu...
A kada vec uspete da upoznate takve, onda ih dobro cuvajte...
Hvala svima onima koji su mi na neki nacin pomogli a hvala i tom nekom, jer sada dobro znam kako treba da se postavim...
Prepoznace se on...
 
Член од
28 септември 2018
Мислења
84
Поени од реакции
77
Kruze price da nam se onaj sa iptvpozitive banovac oce uvalit u vip na SF,pa drugari moji oprez
da nam se ne obije u glavu.Zato Boki drugar moj oprez vec smo imali jednog unutra krticu koji je iznosio.
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
I onda vam taj i takav trazi da mu posaljete config da pogleda, kao da ga poboljsa i onda vam naravno javi da od toga navodno nema nista...ne valja to nista...a onda taj isti config on koristi, jer gle cuda, majstor je sve imao, osim bas tog MAC configa ...

Prepoznace se on...
Pošto je Mostar turistički grad tako je jedan stariji čovjek koji nema djece kod nas našao na ulici 1000 singapurskh dolara i naivno pitao jednog mlađeg kvazi prijatelja da mu provjeri jel to išta vrijedno , ovaj mu javio da je negdje oko 50 eura i da će mu on donijeti pare da se on ne muči i hoda po bankama , deda se obradovao ko malo dijete .igrom slučaja kasnije saznao da je 1000 singapurskih dolara ni manje ni više nego oko 700 eura..
Nije se mnogo ljutio al su mu isto naočigled rasle uši.... gadan je to osjećaj ;)
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Pošto je Mostar turistički grad tako je jedan stariji čovjek koji nema djece kod nas našao na ulici 1000 singapurskh dolara i naivno pitao jednog mlađeg kvazi prijatelja da mu provjeri jel to išta vrijedno , ovaj mu javio da je negdje oko 50 eura i da će mu on donijeti pare da se on ne muči i hoda po bankama , deda se obradovao ko malo dijete .igrom slučaja kasnije saznao da je 1000 singapurskih dolara ni manje ni više nego oko 700 eura..
Nije se mnogo ljutio al su mu isto naočigled rasle uši.... gadan je to osjećaj ;)
Jeste, ali srecom..ima jos alata...ima jos ljudi... ;)
Samo sam razmisljao da ovo iskustvo mozda nekome pomogne...I nadam se tome...
A ja znam sta cu...:)
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Kruze price da nam se onaj sa iptvpozitive banovac oce uvalit u vip na SF,pa drugari moji oprez
da nam se ne obije u glavu.Zato Boki drugar moj oprez vec smo imali jednog unutra krticu koji je iznosio.
Nisam zna da prelazak sa jednog na drugi forum može napravit problem.U koje sam ja vode uletija majko moja......
 
Член од
25 август 2017
Мислења
33
Поени од реакции
2
ljudi koji je najbolji player za gledanje m3U lista bez kočenje koristio sam vlc,ace player ,pot player i svi koce i onemogucuju gledanje ima li neki player koji radi bez kocenja internet je stabilan tako da nije do njega, mozda treba postaviti promjeniti neke postavke u tim gore navedenim programima sto ja ne zna molim pomoc nekoga ko je upucen u ovakvo sta unapred zahvalan nek mi se javi porukom u pm ili javno ispod moje poruke .
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
ljudi koji je najbolji player za gledanje m3U lista bez kočenje koristio sam vlc,ace player ,pot player i svi koce i onemogucuju gledanje ima li neki player koji radi bez kocenja internet je stabilan tako da nije do njega, mozda treba postaviti promjeniti neke postavke u tim gore navedenim programima sto ja ne zna molim pomoc nekoga ko je upucen u ovakvo sta unapred zahvalan nek mi se javi porukom u pm ili javno ispod moje poruke .
nije ti do playera ako ti koči u tolikoj mjeri već do liste ...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom