Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
ljudi koji je najbolji player za gledanje m3U lista bez kočenje koristio sam vlc,ace player ,pot player i svi koce i onemogucuju gledanje ima li neki player koji radi bez kocenja internet je stabilan tako da nije do njega, mozda treba postaviti promjeniti neke postavke u tim gore navedenim programima sto ja ne zna molim pomoc nekoga ko je upucen u ovakvo sta unapred zahvalan nek mi se javi porukom u pm ili javno ispod moje poruke .
не едо плеерот,,,до m3u листата е

до бабе је!!


------------------------------------------
оди дедо во аптека да купи вијагра..........аптекарката се качила на столче,,да земе таблети,од повисоката полица,,,,,,,,,арно ,ама ,,,аптекартата била само во бел мантил,,,,,,,,,од призорот дедото не останал рамнодушен,,,,,,,,и дедото и вика на аптекарката,,не треба вијагра,,,ДО БАБАТА БИЛО!!!
 
Член од
11 декември 2019
Мислења
101
Поени од реакции
213
ljudi koji je najbolji player za gledanje m3U lista bez kočenje koristio sam vlc,ace player ,pot player i svi koce i onemogucuju gledanje ima li neki player koji radi bez kocenja internet je stabilan tako da nije do njega, mozda treba postaviti promjeniti neke postavke u tim gore navedenim programima sto ja ne zna molim pomoc nekoga ko je upucen u ovakvo sta unapred zahvalan nek mi se javi porukom u pm ili javno ispod moje poruke .
Druze ja na laptopu koristim vlc player kad je dobra lista leti ki avion, kad je losa lista ide ki puz pa sada vidi
 
Член од
27 август 2019
Мислења
137
Поени од реакции
237
Kruze price da nam se onaj sa iptvpozitive banovac oce uvalit u vip na SF,pa drugari moji oprez
da nam se ne obije u glavu.Zato Boki drugar moj oprez vec smo imali jednog unutra krticu koji je iznosio.
Koji je taj onaj iz Splita mariofk, pa sta ce nam taj nema pojima.Lajka sve zivo na SF.Taj ce da ukrade vip :facepalm::pos::pos::pos:,neka je samo na pozitivi.
 
Член од
13 јануари 2020
Мислења
9
Поени од реакции
19
Kruze price da nam se onaj sa iptvpozitive banovac oce uvalit u vip na SF,pa drugari moji oprez
da nam se ne obije u glavu.Zato Boki drugar moj oprez vec smo imali jednog unutra krticu koji je iznosio.
Clanovi serbianforuma sve rede ulaze na ovaj forum.
Napisi ovo isto i na serbianforum. Neko ce valjda procitati.
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
jel kupovao kad neko preko deepweba elektroniku? dobre cijene jebote

mob.jpg
Автоматски споено мислење:

Koji je taj onaj iz Splita mariofk, pa sta ce nam taj nema pojima.Lajka sve zivo na SF.Taj ce da ukrade vip :facepalm::pos::pos::pos:,neka je samo na pozitivi.
Prilika čini lopova , a možda se i pravi da spava :D
 
Член од
28 октомври 2017
Мислења
275
Поени од реакции
678
Член од
18 јули 2019
Мислења
215
Поени од реакции
439
Moje misljenje je da je to veliki rizik kupovati pogotovo u bitcoin placati. Neki sigurniji oblik placanja za koji imas pravo refund onda ok. Ovako ... Probaj pa nam javi :)
 
Член од
24 мај 2016
Мислења
340
Поени од реакции
691
ljudi koji je najbolji player za gledanje m3U lista bez kočenje koristio sam vlc,ace player ,pot player i svi koce i onemogucuju gledanje ima li neki player koji radi bez kocenja internet je stabilan tako da nije do njega, mozda treba postaviti promjeniti neke postavke u tim gore navedenim programima sto ja ne zna molim pomoc nekoga ko je upucen u ovakvo sta unapred zahvalan nek mi se javi porukom u pm ili javno ispod moje poruke .
Lextream Iptv
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Moje misljenje je da je to veliki rizik kupovati pogotovo u bitcoin placati. Neki sigurniji oblik placanja za koji imas pravo refund onda ok. Ovako ... Probaj pa nam javi :)
No risk , no profit.
Автоматски споено мислење:

Danas su me neki pitali na p.m. kako skenirati rangove i traziti servere pa sam im objasnjavao , evo jedan od screenshot-eva koji sam ja sebi pravio citajuci forum na tu temu ...
svi vi novi na forumu u pretrazivacu nadjite profil hopcupa i elmu986 pa im procitajte postove , moci cete dosta nauciti ako zaista želite ..

hop cup1.png
 
Последно уредено:
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
ljudi koji je najbolji player za gledanje m3U lista bez kočenje koristio sam vlc,ace player ,pot player i svi koce i onemogucuju gledanje ima li neki player koji radi bez kocenja internet je stabilan tako da nije do njega, mozda treba postaviti promjeniti neke postavke u tim gore navedenim programima sto ja ne zna molim pomoc nekoga ko je upucen u ovakvo sta unapred zahvalan nek mi se javi porukom u pm ili javno ispod moje poruke .
netrebas nista mjenjati samo ti treba dobra lista
 
Член од
23 февруари 2015
Мислења
239
Поени од реакции
375
ljudi koji je najbolji player za gledanje m3U lista bez kočenje koristio sam vlc,ace player ,pot player i svi koce i onemogucuju gledanje ima li neki player koji radi bez kocenja internet je stabilan tako da nije do njega, mozda treba postaviti promjeniti neke postavke u tim gore navedenim programima sto ja ne zna molim pomoc nekoga ko je upucen u ovakvo sta unapred zahvalan nek mi se javi porukom u pm ili javno ispod moje poruke .
Ako je sabilan net i dobar strim onda ce raditi u bilo kom player-u kako valja, a ako je uredjaj sa koga gledas strimove slab onda ce da koci i da secka. Znaci treba dobar android box ili jak komp.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom