Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2019
Мислења
212
Поени од реакции
414
Sve sta si naveo je istina OLBIH.Svaki ko pozna INTERNATIONALA ili se sa njim druzi ovo treba procitat i zapitat se.Druzio sam se i ja ima vec godinu i nesto kako puklo,zajebo i mene za neke stvari.Ovo sad moram napisat pa moze DSUKI da me i ubije poslije.Ta dvojica se poznaju vec 4 godine i doslovce su se druzili na skype po cijele dane koliko mi poznato,spisali su tone papira.Sve sta je DSUKI imao,nasao davao je INTERNATIONALU,I obrnuto sve sta je INTERNATIONAL imao je davao DSUKIJU.Znaci sve sta ima jedan ima i drugi dosta zanimjivo_Od alata raznih,pa do panela,listi,informacija dijelili su sve.Tako da sam siguran da DSUKI najbolje poznaje INTERNATIONALA i on nam jedinu moze kazat ko je u biti INTERNATIONAL ,koliko zna,kakva je osoba,koliko glumi,tj.koliko on zna o IPTV.@DSUKI izvini morao sam ovo napisat tebe i dalje postujem i postivat cu te da te ne postujem nebi ti dao onaj zadnji vrhunski alat.
Da si me slusao DSUKI kad sam ti pricao oterasi se INTERA imao bih puno vise ne kazem da nemas ,ali to je kap od onog sta si mogao imat.To ti je tvoj brat, a dokazat cu ti kako te je htio utopit za svoje ciljeve ubrzo.
Jos jednom @dsuki izvini sta sam javno ovo napisao oduzit cu ti se vjeruj,ti si jedina osuba koja ga najbolje zna.Poznas me jako dobro ,a poznavao me i INTERNATIONAL ili kako se volio zvati ZLAJA, ali neke stvari nije dobio nikad od mene.

P.S.Izvini OLBIH sta sam komentirajuci tebi i ostalo naveo,i malo duze piskario


nadam se da dsuki neće ništa komentirat,a tko zna zna i što je bilo bilo je..
Автоматски споено мислење:

Koji imaju pleyeri za stalker osim stbemu?
nitro tv
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
173
Поени од реакции
414
Žena i muž se razvedu, a prije toga su dijelili sve, intimu, dobro i zlo. I onda se nađe njihov "kućni" prijatelj ili prijateljica, svejedno, i poziva jednoga od njih da javno svima govori kakav je onaj drugi. Jadno. Dno dna. Ako ti je taj drugi nanio toliko zla, ako ga ne možeš smisliti, a tvrdiš da si znalac i da imaš vrhunske alate, pokaži da si bolji od njega, pomozi ljudima koji nemaju i ne znaju, podijeli, nauči, pa nitko više neće trebati pomoć od toga koga ti toliko ne voliš.
Znam, sada ćeš reći da sam njegova đukela koja skače u njegovu obranu no odmah ću ti reći da si u krivu, niti imam neke veze sa njim niti ovisim o njemu, samo mi kao čovjeku smeta tvoj način da se "obračunaš" sa nekime. Razmisli malo o svemu.
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
Nisam baš puno pratio ovu pljuvačinu zadnjih dana, danas prelistao sve. Malo više dostojanstva dok se pljujete a malo manje prljavog veša...


p.s. Nije bilo loše :) samo skupa piva, litar 9.5 evra.


 
Член од
8 октомври 2017
Мислења
318
Поени од реакции
1.707
Jedan dobronamjerni savjet:
Ljudi,perite prljavi ves na vrijeme.Kada dugo stoji usmrdi se,pa pocne gusiti i vas,i vasu okolinu.Onda ga mo's jebat.S oprostenjem.
A sto se mene tice:samo Gorenje-Velenje dolazi u obzir.Pravzaprav.
Mislim:perilica.
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.208
Поени од реакции
6.782
Nisam baš puno pratio ovu pljuvačinu zadnjih dana, danas prelistao sve. Malo više dostojanstva dok se pljujete a malo manje prljavog veša...


p.s. Nije bilo loše :) samo skupa piva, litar 9.5 evra.


upte nije prljavi ves nego normalan ljudki razlaz bez vrijedanja i svadje sad ako drugi to shvate ko vrijedanje tu ja nemogu nista da nebude vise suplje o toj temi a ko moze sa banovcem biti istoj sobi bila ona adminska ili bilo kakva samnom nemoze biti i to je to i jos ako znas da on kaze fuj za tebe to se zove licimjere ,toliko od mene o tome 72295581dcd1.gif
iptv pozitive sve najbolje u daljem radu tamo ima dosta dobrih likova koji su kod mene na forumu
 
Последно уредено:
Член од
2 јуни 2016
Мислења
411
Поени од реакции
1.707
Sve sta si naveo je istina OLBIH.Svaki ko pozna INTERNATIONALA ili se sa njim druzi ovo treba procitat i zapitat se.Druzio sam se i ja ima vec godinu i nesto kako puklo,zajebo i mene za neke stvari.Ovo sad moram napisat pa moze DSUKI da me i ubije poslije.Ta dvojica se poznaju vec 4 godine i doslovce su se druzili na skype po cijele dane koliko mi poznato,spisali su tone papira.Sve sta je DSUKI imao,nasao davao je INTERNATIONALU,I obrnuto sve sta je INTERNATIONAL imao je davao DSUKIJU.Znaci sve sta ima jedan ima i drugi dosta zanimjivo_Od alata raznih,pa do panela,listi,informacija dijelili su sve.Tako da sam siguran da DSUKI najbolje poznaje INTERNATIONALA i on nam jedinu moze kazat ko je u biti INTERNATIONAL ,koliko zna,kakva je osoba,koliko glumi,tj.koliko on zna o IPTV.@DSUKI izvini morao sam ovo napisat tebe i dalje postujem i postivat cu te da te ne postujem nebi ti dao onaj zadnji vrhunski alat.
Da si me slusao DSUKI kad sam ti pricao oterasi se INTERA imao bih puno vise ne kazem da nemas ,ali to je kap od onog sta si mogao imat.To ti je tvoj brat, a dokazat cu ti kako te je htio utopit za svoje ciljeve ubrzo.
Jos jednom @dsuki izvini sta sam javno ovo napisao oduzit cu ti se vjeruj,ti si jedina osuba koja ga najbolje zna.Poznas me jako dobro ,a poznavao me i INTERNATIONAL ili kako se volio zvati ZLAJA, ali neke stvari nije dobio nikad od mene.

P.S.Izvini OLBIH sta sam komentirajuci tebi i ostalo naveo,i malo duze piskario
Poz za sve dobre ljude na forumu.

Od svega ovoga sto si napisao za intera(INTERNATIONALA) nemogu da ja potvrdim,a poznajem ga dosta dug .Za razliku od tebe i olbih i jos puno njih na kajgani inter je prvenstveno Ljudina,covjek sa velikim srcem i jakim karakterom .Naravno i veliki znalac za IPTV al to je i nebitno toliko .To sto si gore naveo to je sve smece koje izmisljas.Dali je ljubomora u pitanju ili bog zna sta samo je tebi poznat razlog.

PS: Drzi te se teme Iptv i bice manje rasprava i svadja .Lp
 
Член од
7 јуни 2016
Мислења
77
Поени од реакции
278
Poz za sve dobre ljude na forumu.

Od svega ovoga sto si napisao za intera(INTERNATIONALA) nemogu da ja potvrdim,a poznajem ga dosta dug .Za razliku od tebe i olbih i jos puno njih na kajgani inter je prvenstveno Ljudina,covjek sa velikim srcem i jakim karakterom .Naravno i veliki znalac za IPTV al to je i nebitno toliko .To sto si gore naveo to je sve smece koje izmisljas.Dali je ljubomora u pitanju ili bog zna sta samo je tebi poznat razlog.

PS: Drzi te se teme Iptv i bice manje rasprava i svadja .Lp
100% tačno druže, očigledno da neke ovde drma oholost, zavist i ljubomora, ko god se obratio internationalu dobio je listu ili pomoć, tako da ljudi ostavite čoveka na miru ništa vam nije uradio. Pozdrav za sve dobrnamerne članove kajgane.
 
Член од
28 септември 2018
Мислења
84
Поени од реакции
77
upte nije prljavi ves nego normalan ljudki razlaz bez vrijedanja i svadje sad ako drugi to shvate ko vrijedanje tu ja nemogu nista da nebude vise suplje o toj temi a ko moze sa banovcem biti istoj sobi bila ona adminska ili bilo kakva samnom nemoze biti i to je to i jos ako znas da on kaze fuj za tebe to se zove licimjere ,toliko od mene o tomeПрегледај го приврзокот 215896
iptv pozitive sve najbolje u daljem radu tamo ima dosta dobrih likova koji su kod mene na forumu
Sta si izbrisao post,slike foruma slikas koji si ti pokvarenjak i kako si uspio preokrenut moj post na iptv pozitive,banovca.
Ko ti sta rekao za forum iptv pozive ja nisam spomenuo ni jednu rijec i briga me sta se tamo dogada.
I kad vec pricas za forum pa nije ono tvoj forum.Koji istroseni alat sam dao dsukiju,eagles je istroseni ajde ne
lupetaj,skripte su istrosene jel.Jel si ti radio te skripte sa kojima sad skeniras i tu te hvaliju sad kralj.
Budimo realni ko je prvi pravio skriptu vampir i dsuki zajedno,vrtio bi sad na prstu da nije bilo njih.
Sve ja znam sve.I ovo namjerno lazes sta se tice banovca ili kako se zove i admina rapce.Dogadaj koji se zbio
se dogodio na skype izmedu njih.I onda je rapca admin stavio sliku sa skype na forum.I ti trazis da dsuki rijesi
njihovu kako jedan ovdje kaze bracnu svadu.Pa dsuki je vrhunski odradio nije se mijesao sta se zbilo na skype
tako se radi.Nek banovac slika da vidimo ko laze.Zasto je taj rapce imao banovca na skype?
Koliko si ti ovdje na kajgana izvrijedao pa ko bi sa tobom bio u sobi onda.Nisi ti glup ima tamo na tom
forumu neko od admina sta ti nemas, a zarko bi htio imat.
Sliku i post koji si izbrisao sam poslao dsukiju na pm da vidi sa kakvim se druzio.
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.208
Поени од реакции
6.782
`obrisaoi sam zbog drugog razloga samo sam rekao da nije bilo vrijedanja to su zadnje rijeci izmedju nas
dvojice evo slike ako bas insistiras
AAAAAAAAAAAA.png
odoh na kupanje pozdrav
e da taj banovacje imao ispada jedno milion nij samo rapca to ti mogu potvrditi svi ako treba jos slika u vezi njega no problem i dsuki to zna cak sam mu pisao da cemu banovac sjebati forum a dsukiju nisam napisao nikad ruzne rijeci i to je to jedino kad me obrisao sa foruma napisao sam ucinio si mi medvjedu uslugu obrisao me a da nisam preksio nijedno pravilo foruma ako je bilo drugacije nek napise
 
Член од
28 септември 2018
Мислења
84
Поени од реакции
77
Poz za sve dobre ljude na forumu.

Od svega ovoga sto si napisao za intera(INTERNATIONALA) nemogu da ja potvrdim,a poznajem ga dosta dug .Za razliku od tebe i olbih i jos puno njih na kajgani inter je prvenstveno Ljudina,covjek sa velikim srcem i jakim karakterom .Naravno i veliki znalac za IPTV al to je i nebitno toliko .To sto si gore naveo to je sve smece koje izmisljas.Dali je ljubomora u pitanju ili bog zna sta samo je tebi poznat razlog.

PS: Drzi te se teme Iptv i bice manje rasprava i svadja .Lp
Sta nemozes da potvrdis da je dsuki davao interu i obrnuto pa inter malo prije priznao da su dijelili.I kad si vec tu kako to da si imao banovca na skype.Inter nema karakter svakog bi utopio da dode do cilja.
 
Член од
5 октомври 2017
Мислења
636
Поени од реакции
2.073
Mene samo u ovoj prici zanima koji si ti pa stojis iza ovog nika! Tu ima stvari oko kojih se nije nikad polemisalo i pisalo nigde osim u admin delu tog foruma, sve mi to pomalo sumnjivo.
P.S. Inter samo ti nastavi po svom, ne obaziri se, bio kralj ili ne pomogao si i davao liste stotinama ljudi!
 
Член од
2 јуни 2016
Мислења
411
Поени од реакции
1.707
Sta nemozes da potvrdis da je dsuki davao interu i obrnuto pa inter malo prije priznao da su dijelili.I kad si vec tu kako to da si imao banovca na skype.Inter nema karakter svakog bi utopio da dode do cilja.
Prestavi mi se ko si ti, da ti objasim neke stvari .pozz
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Vala ljudi mogli ste to i na skype raspravit,i nije bitno ko je kome davao skripte i slicne stvari bitno je ko je najvise listi podijelio ljudima koji su to trazili a to je inter, pa nijeste valjda napravili te skripte da se vas dvojica trojica zadovoljavate izmedju sebe,vec da se malo i raji podijeli
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
@sasareal jesi ti od jutros ustao na levu nogu.... Kakav vampir kakve gluposti ti spominješ, inter je u ovome koliko vidim mnogo mnogo mnogo duže, aonaj se pojavio prošle godine u maju.... Prestani sra... i idi malo bavi se stvarnim životom, prestanite više sa prozivka a i pametovanjima i glupostima, i bolje da se ne pravite pametni bili bi pametniji da malo ućutite nego što se mešate gde van nije mesto... I smirite se više, ova tema gubi svaku smisao zbog Vas. Izađite malo napolje nego što se ovde glupirate i iščitajte malo forum a ne pišite napamet ko je i šta i kad. Toliko.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom