Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
12 февруари 2016
Мислења
313
Поени од реакции
381
Grebatori Grebatorki i Advokati sram vas bilo!

Eve i starite alati kako moze da posluzat za proverka na javno objaveni mak adresi dali se dobri.
Proverkata e napravena na nekolku mak adresi objaveni vcera.

Isti server isti kombo,Site alati pokazuvaat isti rezultati
NE mi gi barajte poedinecno,ako gi davam ke gi postavam javno za site tuka na kajgana.
Za sekoj da moze da si proveruva javno postaveni ili vo pp dadeni mak adresi.
Pa jbg mozda i ja ke dobijam nekoe kralstvo.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
`obrisaoi sam zbog drugog razloga samo sam rekao da nije bilo vrijedanja to su zadnje rijeci izmedju nas
dvojice evo slike ako bas insistiras
Прегледај го приврзокот 215898
odoh na kupanje pozdrav
e da taj banovacje imao ispada jedno milion nij samo rapca to ti mogu potvrditi svi ako treba jos slika u vezi njega no problem i dsuki to zna cak sam mu pisao da cemu banovac sjebati forum a dsukiju nisam napisao nikad ruzne rijeci i to je to jedino kad me obrisao sa foruma napisao sam ucinio si mi medvjedu uslugu obrisao me a da nisam preksio nijedno pravilo foruma ako je bilo drugacije nek napise
Sta je ovo sta stavljas nase razgovore na kajgana jel sam te danas spomenuo di
koji ti kura....Sta me briga sta imate i koje igre vodite ovdje manise ti i ostali mene vise
Jer ako ja rezvezem jezik ostat cete samo u gacama ako ih imate.
I ovaj rAPCA i Beli sta imate raspravljat sta je bilo u administraciji foruma
sta mene boli ona stvar sta se zbilo van foruma .Na forumu nitko nije nikog uvredio
Vec je rapvca prekrsio i sa skype sliku nalijepio na forum za administraciju.
Pa gospon rapca sta ti radi gospon banovac na skype znaci druzili ste se dijelili izmedu pa nisam ti ja doveo banovca
na skype.I na kraju kad je beli otvorio onaj forum u 4 mjesecu planski ste to odradili.
Jednom ste razjebali forum sa vampirom ja sam se sprotivio da se u vip sekciji za liste naplacuje sta ste htjeli uvest
sutio si i ti i ostaLOtvorili smo forum da spasimo ljude de gluposti da se placa za mene neprihvatljivo.
Pa mali banovac vam je otvorio forum sve namjestio,sve resavao,najlakse je bilo rec dsuki rijesi ovo dsuki rijesi ono vidi ovog izbaci ovog uvedi ovog
ma ajde ne lupetaj ti i ova dvojica sad javno.Sta si mislio da ja nemam zivota d i da cu skakat kako se tebi
digne.Velim ti mani se prljavih igra koje vodisprema meni jer ako samnom zaratis perje ce letit na sve strane
.Ja tebe nisam nigdje spomenuo drzi se i ti toga i ne stavljaj nase razgovore sa skype javno.
Svaki je otisao na svoju stranu i gura sam ja znam ko sam ja ti znas ko si ti.Iako jedan o drugom znamo skoro pa sve ja cu zadruzat misljenje za sebe i necu komentirat
Svaki si je sam kriv sa kim se druzi ja se drzim toga.I jos moje ima stavljas javno stvarno si prolupao malo se skockaj i preporuci bih ti
kao dugogodisnji bivsi prijatelj mani se svega toga covjek si u godinama ne visi cijele noci i dane ma kompu
posveti se rade familiji.
Автоматски споено мислење:

I ti sasareal prestani moje ime uvlacit u vase svade dosta vise
Автоматски споено мислење:

Mene samo u ovoj prici zanima koji si ti pa stojis iza ovog nika! Tu ima stvari oko kojih se nije nikad polemisalo i pisalo nigde osim u admin delu tog foruma, sve mi to pomalo sumnjivo.
P.S. Inter samo ti nastavi po svom, ne obaziri se, bio kralj ili ne pomogao si i davao liste stotinama ljudi!
Sta i ti pricas gluposti Pa svako zna sta se dogodilo i razlog odlaska je neznam lagat ljudi pitaju sta je razlog bio da se razisli,koji vam je svima viseostavite nas na miru iptvpozitive i mene
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
:DDosad neobjavljeni server na kajgana ...ima sve MK kanale...

rent a car...fun...man...
Код:
http://tv.tvsatmedia.itv.world/get.php?username=ryan_dugo&password=xlyvn9hh2&type=m3u_plus
Real Url: neobljavljeni server na kajgana    Status: Active    Created: 08.09.2018 13:12:51     Expires: 25.08.2019 22:08:30    Active Connections: 0     Maximum Connections: 1
P.S Ovo šta je pisao sasareal isto tako, prije, pisao je i hopcup ....
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.408
Поени од реакции
2.300
Pa svako zna sta se dogodilo i razlog odlaska je neznam lagat ljudi pitaju sta je razlog bio da se razisli,koji vam je svima viseostavite nas na miru iptvpozitive i mene
[/QUOTE]

Čuj sad to, ostavite na miru
pa svaki dan si forsirao i reklamirao - te najbolji, opušteni, nema svađe.
Daj ti nama onaj vaš video klip ili ima neki novi
A naročito sam se ismijao kad sam pročitao da si ti njega banovao.
Još sam rekao sebi da se neću mešati u vaše blato ali jače od mene, jbg.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
i molim sve da se u moj interov odnos ne mijesaju to cemo nas dvojica rijesit,ako
nikako drugacije onda za stolom da vidimo ko moze vise popit drugi gubi
drste se svi postrani naseg odnosa jer niko nista nezna svi samo nagadate i neka tako ostane zavrsena prica za mene
Автоматски споено мислење:

Pa svako zna sta se dogodilo i razlog odlaska je neznam lagat ljudi pitaju sta je razlog bio da se razisli,koji vam je svima viseostavite nas na miru iptvpozitive i mene
Čuj sad to, ostavite na miru
pa svaki dan si forsirao i reklamirao - te najbolji, opušteni, nema svađe.
Daj ti nama onaj vaš video klip ili ima neki novi
A naročito sam se ismijao kad sam pročitao da si ti njega banovao.
Još sam rekao sebi da se neću mešati u vaše blato ali jače od mene, jbg.
[/QUOTE]
sta je dupelizas stase ti mijesas i nema svada si vidio na forumu da se ko sa kim svada pitaj ijednog forumasa ne laprdaj i drzi se klozeta kako veli pifi sta tbe briga .Na forumu nikad nije bilo razmjerice ato sto se stari brukli neznaju dogovorit to smatrj brakom
 
Член од
5 октомври 2017
Мислења
636
Поени од реакции
2.073
Koje gluposti?
Ja nisam pomenuo nikog samo sam pitao ko je lik, nije bio tamo koliko se secam.
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.408
Поени од реакции
2.300
i molim sve da se u moj interov odnos ne mijesaju to cemo nas dvojica rijesit,ako
nikako drugacije onda za stolom da vidimo ko moze vise popit drugi gubi
drste se svi postrani naseg odnosa jer niko nista nezna svi samo nagadate i neka tako ostane zavrsena prica za mene
Автоматски споено мислење:



Čuj sad to, ostavite na miru
pa svaki dan si forsirao i reklamirao - te najbolji, opušteni, nema svađe.
Daj ti nama onaj vaš video klip ili ima neki novi
A naročito sam se ismijao kad sam pročitao da si ti njega banovao.
Još sam rekao sebi da se neću mešati u vaše blato ali jače od mene, jbg.
sta je dupelizas stase ti mijesas i nema svada si vidio na forumu da se ko sa kim svada pitaj ijednog forumasa ne laprdaj i drzi se klozeta kako veli pifi sta tbe briga .Na forumu nikad nije bilo razmjerice ato sto se stari brukli neznaju dogovorit to smatrj brakom
[/QUOTE]
Čuj ja dupelizac
Prelistaj malo unazad svoje postove pa ćeš vidjeti da si me puno puta zvao u taj vaš brlog a ja te uredno ignorisao, nisam ti nikad dopustio ni poruku da mi pošalješ.Ti i pifi ste isti - samo je on malo pismeniji, jbg bolje naučio jezik na forumu nego ti u školi. A ti ili nisi dovoljno pametan ili namjerno objavljuješ detalje vašeg konflikta. Tvoje riječi: nemoj da ja sve ispričam o tebi pa da te sahranim, da sam znao ranije kakav si...udaljio ga sa foruma i slično.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Pa svako zna sta se dogodilo i razlog odlaska je neznam lagat ljudi pitaju sta je razlog bio da se razisli,koji vam je svima viseostavite nas na miru iptvpozitive i mene
Čuj sad to, ostavite na miru
pa svaki dan si forsirao i reklamirao - te najbolji, opušteni, nema svađe.
Daj ti nama onaj vaš video klip ili ima neki novi
A naročito sam se ismijao kad sam pročitao da si ti njega banovao.
Još sam rekao sebi da se neću mešati u vaše blato ali jače od mene, jbg.
[/QUOTE]
opet laprdas sam je trazio da se ga ibrise i neko ga izbrisao ko nije vazno
Автоматски споено мислење:

Jbt nemogu da vjerujem ovaj inter i dsuki gdje god da su dosli na forum za kratko vrijeme naprave sranje i rastjeruju se hahahaha
forum radi normalno a inter je izasao van sa tim
Автоматски споено мислење:

I ne mislim se vise sa vama natezat adio ja sam svoje rekao
 
Член од
27 јули 2018
Мислења
418
Поени од реакции
504
Gazde servera bi trebale svima nama da podjele po jednu listu,mi bi se manje patili a oni bi imali manje štete!
 
Член од
7 јуни 2016
Мислења
77
Поени од реакции
278
Sta je ovo sta stavljas nase razgovore na kajgana jel sam te danas spomenuo di
koji ti kura....Sta me briga sta imate i koje igre vodite ovdje manise ti i ostali mene vise
Jer ako ja rezvezem jezik ostat cete samo u gacama ako ih imate.
I ovaj rAPCA i Beli sta imate raspravljat sta je bilo u administraciji foruma
sta mene boli ona stvar sta se zbilo van foruma .Na forumu nitko nije nikog uvredio
Vec je rapvca prekrsio i sa skype sliku nalijepio na forum za administraciju.
Pa gospon rapca sta ti radi gospon banovac na skype znaci druzili ste se dijelili izmedu pa nisam ti ja doveo banovca
na skype.I na kraju kad je beli otvorio onaj forum u 4 mjesecu planski ste to odradili.
Jednom ste razjebali forum sa vampirom ja sam se sprotivio da se u vip sekciji za liste naplacuje sta ste htjeli uvest
sutio si i ti i ostaLOtvorili smo forum da spasimo ljude de gluposti da se placa za mene neprihvatljivo.
Pa mali banovac vam je otvorio forum sve namjestio,sve resavao,najlakse je bilo rec dsuki rijesi ovo dsuki rijesi ono vidi ovog izbaci ovog uvedi ovog
ma ajde ne lupetaj ti i ova dvojica sad javno.Sta si mislio da ja nemam zivota d i da cu skakat kako se tebi
digne.Velim ti mani se prljavih igra koje vodisprema meni jer ako samnom zaratis perje ce letit na sve strane
.Ja tebe nisam nigdje spomenuo drzi se i ti toga i ne stavljaj nase razgovore sa skype javno.
Svaki je otisao na svoju stranu i gura sam ja znam ko sam ja ti znas ko si ti.Iako jedan o drugom znamo skoro pa sve ja cu zadruzat misljenje za sebe i necu komentirat
Svaki si je sam kriv sa kim se druzi ja se drzim toga.I jos moje ima stavljas javno stvarno si prolupao malo se skockaj i preporuci bih ti
kao dugogodisnji bivsi prijatelj mani se svega toga covjek si u godinama ne visi cijele noci i dane ma kompu
posveti se rade familiji.
Автоматски споено мислење:

I ti sasareal prestani moje ime uvlacit u vase svade dosta vise
Автоматски споено мислење:


Sta i ti pricas gluposti Pa svako zna sta se dogodilo i razlog odlaska je neznam lagat ljudi pitaju sta je razlog bio da se razisli,koji vam je svima viseostavite nas na miru iptvpozitive i mene
Ko je tebe spomenuo zivota ti sta lupetas. Gde ti vidis da sam ja tebe spomenuo na kajgani i o kakvim planovima pricas de uozbilji se majke ti.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom