Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
28 септември 2018
Мислења
84
Поени од реакции
77
Iskreno te pitam,dali ti stvarno mislis da taj Vas kojem se molite zna vise od Vas?Nemam nista protiv njega,prevario me jednom i nije jedini u zivotu,ali me boli dusa kad se ljudi javno ponizavaju nekom ko zna manje od njih.On ima samo jezik koji je iskoristio da bi zadobio povjerenje ljudi koji imaju znanje.Ja ti dam komandu koju sam ja stvorio i ti je zalijepis na server i dobijes brdo informacija i dijelis ljudima,dali to znaci da ti nesto znas ili da si zloupotrijebio moje povjerenje???????????
Sve sta si naveo je istina OLBIH.Svaki ko pozna INTERNATIONALA ili se sa njim druzi ovo treba procitat i zapitat se.Druzio sam se i ja ima vec godinu i nesto kako puklo,zajebo i mene za neke stvari.Ovo sad moram napisat pa moze DSUKI da me i ubije poslije.Ta dvojica se poznaju vec 4 godine i doslovce su se druzili na skype po cijele dane koliko mi poznato,spisali su tone papira.Sve sta je DSUKI imao,nasao davao je INTERNATIONALU,I obrnuto sve sta je INTERNATIONAL imao je davao DSUKIJU.Znaci sve sta ima jedan ima i drugi dosta zanimjivo_Od alata raznih,pa do panela,listi,informacija dijelili su sve.Tako da sam siguran da DSUKI najbolje poznaje INTERNATIONALA i on nam jedinu moze kazat ko je u biti INTERNATIONAL ,koliko zna,kakva je osoba,koliko glumi,tj.koliko on zna o IPTV.@DSUKI izvini morao sam ovo napisat tebe i dalje postujem i postivat cu te da te ne postujem nebi ti dao onaj zadnji vrhunski alat.
Da si me slusao DSUKI kad sam ti pricao oterasi se INTERA imao bih puno vise ne kazem da nemas ,ali to je kap od onog sta si mogao imat.To ti je tvoj brat, a dokazat cu ti kako te je htio utopit za svoje ciljeve ubrzo.
Jos jednom @dsuki izvini sta sam javno ovo napisao oduzit cu ti se vjeruj,ti si jedina osuba koja ga najbolje zna.Poznas me jako dobro ,a poznavao me i INTERNATIONAL ili kako se volio zvati ZLAJA, ali neke stvari nije dobio nikad od mene.

P.S.Izvini OLBIH sta sam komentirajuci tebi i ostalo naveo,i malo duze piskario
 
Член од
24 јули 2019
Мислења
344
Поени од реакции
211
ahahahahahahaahhahahahaha hahahahahahahahaha joj hahahahahahaah
Автоматски споено мислење:

da se zahvalim na tolikoj paznji stvarno ovo nema ni pozar u amazoniji jbg nije fer ipak su to pluca nase planete napisite nesto o tome, da
autograme dijelim od 11pm do 4pm
vas kralj international
Прегледај го приврзокот 215878
idem na godisnji tako da necu biti ovdje jedno vrijeme
Prijatan odmor drugar.....
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Moj Vam je savet da iščitate ceo ovaj forum i videćete ko je ovde najbolji i od kad. To je sve što imam da kažem za ove što pljuju i kude tuđi rad. Na ovom forumu sve piše, tako da pobija sve Vas koji pametujete.
Uživajte u danu a ja odoh na pecanje. :kafence:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom