Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 ноември 2016
Мислења
38
Поени од реакции
6
Zamolila bih za jednu domacu listu... unapred zahvalna :pipi:
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
KDS Kopernikus i Radijus Vektor će od 1. aprila svoje usluge obavljati pod novim imenom - Supernova. Za sada su u pismenom obaveštenju o promeni imena obavešteni korisnici Kopernikus i Radijus Vektora.
"SUPERNOVA vam svojom novom ponudom pruža celu galaksiju proširenog TV sadržaja, još bržeg interneta i vrhunskog kvaliteta telefonije. Kao kablovski brend koji raste, SUPERNOVA pokriva sve veći deo Srbije i želi Vam dobrodošlicu u svoju porodicu", navodi se u obaveštenju.
Za sada nije poznato da li će i ostali operateri u vlasništvu Telekoma promeniti ime.

Pozdrav
 
Член од
30 октомври 2016
Мислења
318
Поени од реакции
398
poz ima li ko sky bundesligu FHD da podeli na pm bio bi zahvalan.pozz
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Na Balkanu uvjek jedan protiv drugoga,
svi zajedno vise ne ide.Zalosno......
Laku noc
Zaboravi balkan , hvala bogu mi smo iz braka izasli i nikad se ne ponovilo,cak nas i ne vode vise ko balkan poz iz HR.Tako da zaboravi na ljubav i kitu od druga tita.
 
Последно уредено:
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ako si ~uzasao~ zasto se druzis sa balkancima....koliko puta si rekao da se odjavljujes i opet nisi ~uzasao~:)
Desi ti vidio da sta objavljujem ili dijelim meni iptvpozitiva dosta
a da komentiram to nije nigdje zabranjeno ali oko iptv necu vise razglabat na ovom forumu.I sta ste ste se ulovili tog jednog slova kad na tipkovnici jedno pokraj drugog.Kad dodes u moje godine ti si ni kitu vise neces vidit ,a kamoli slova na tipkovnici hahahah
 
Член од
21 јули 2018
Мислења
45
Поени од реакции
25
Molio bih jednu domacu listu na pm, imam jednu istice mi za neki dan. Pozz..Unapred zahvalan!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom