Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
DNEVNIK JEDNOG BOSANCA - KANADA

12. 08.- Uselili smo se u nasu novu kucu u Kanadi. Tako sam

uzbudjen. Ovdje je tako lijepo. Planine su prekrasne. Jedva cekam

da ih vidim prekrivene snijegom.

14. 10.- Kanada. To je najljepsa zemlja na svijetu. Lisce je

poprimilo sve one divne nijanse zute i narandjaste boje. Vozio

sam kroz prirodu i vidio par jelena. Tako su gracionzni. To su

najljepse zivotinje na svijetu. Ovo mora da je Raj. Volim Kanadu.

11. 11.- Dan sjecanja (Kanadski drzavni praznik). Lov na jelene

ce uskoro poceti. Ne mogu da zamislim da netko moze ubiti tako

divnu zivotinju. Nadam se da ce uskoro snijeg. Tako je divno.

02. 12.- Nocas je pao prvi snijeg. Ustao sam u jutro i vidio sve

prekriveno bijelim pokrivacem. Izgleda kao najljepsa razglednica.

Neopisivo lijepo. Izasli smo napolje, ocistili stepeniste i pri-

lazni put a onda se grudvali (ja pobijedio). Kad je prosla ralica

morali smo ponovo da ocistimo prilazni put. Koja divna zemlja.

Volim Kanadu.

12. 12.- Nocas opet pao snijeg. Opet prosla ralica i zatrpala

prilazni put. Ovdje je prekrasno.

19. 12.- Nocas opet snijeg. Nisam mogao izvesti auto da idem na

posao. Ovdje je zaista divno, samo sam malo umoran od lopatanja.

Opet jebena ralica.

22. 12.- Ovo bijelo govno opet padalo cijelu noc. Dobio zuljeve

od lopatanja a bole me i ledja. Onaj majmun sa ralicom kao da se

krije iza ugla i samo ceka da ja ocistim snijeg ispred prilaznog

puta. Supak.

25. 12.- Sretan jebeni i usrani Bozic. Jos malo usranog snijega.

Ako mi ikad padne saka onaj peder sto vozi ralicu, ubiti cu ga.

Jebem im mater sto ne posipaju vise soli po cesti pa da se snijeg

brze otopi.

27. 12.- Nocas opet snijeg. Vec tri dana ne izlazim iz kuce osim

da ocistim snijeg ispred prilaza kada prodje ralica. Ne mogu nigdje

otici jer se auto zaglavio u brdu snijega ispred ulaza a i hladno

je. Meteorolozi najavljuju da ce pasti novih 30 cm. tog bijelog

sranja.

28. 12.- Prognoza je bila losa. Palo pola metra. Ako ovako nastavi

nece se otopiti do ljeta. Ralica se zaglavila pred mojom kucom i

taj supak dosao kod mene da mu posudim lopatu jer se njegova slomila.

Rekao sam mu da sam vec sest lopata polomio cisteci ta govna sa

mog ulaza koja mi ona stalno nabacuje i malo je falilo da sam i

sedmu slomio na njegovoj glavi.

04. 01.- Najzad sam izasao iz kuce. Otisao sam do prodavaonice da

kupim nesto hrane jer smo ostali bez zaliha. Na povratku sam kolima

udario jelena. 3000 $ stete na kolima a moram i na sud radi mrtvog

jelena. Te jebene nemani treba sve pobiti. Svugdje ih ima. Steta

sto ih lovci jesenas nisu sve potamanili.

03. 05.- Odvezao se kolima do mehanicara. Nevjerojatno koliko su

zahrdjala od jebene soli sto ju posipaju posvuda.

10. 05.- Selim na Floridu.Jebo Kanadu. Ne mogu ni zamisliti kako

netko normalan moze zivjeti u toj jebenoj Kanadi.
to nema veze sa pamecu tajje iz montrela north , mi na jugu imamo ljeta toplija nego kod nas , od maja do oktobra nespusta se ispod 32c i noc i dan ,a zadnjih 8 zima ste imali 100 puta goru zimu od nas i z arazliku od vas imamo plaze na svakom koraku , ako nisi znao citav jug kanad su vinogradi velicine jdne makedonije i dio srbije zajedno sve pod vinogradima tako da to nestoji ,a da ti nepricam o zadrastvenoj zastiti zakonu titov pantent svi imaju zdrastveno vrhunsko sve free , i pri zaposljavanju se negleda ko si ni koliko imas godina kod nas sa 45 mrtav covjek isto kooda mu je 100 a da neko sa sjekirom hoda po ulici znase gdjebi mu bilo mjesto
 
Последно уредено:
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
Код:
http://bitkananeretvi.net:8000/get.php?username=qzIVeCDSTr&password=jpC0T5UURt&type=m3u
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
to nema veze sa pamecu tajje iz montrela north , mi na jugu imamo ljeta toplija nego kod nas , od maja do oktobra nespusta se ispod 32c i noc i dan ,a zadnjih 8 zima ste imali 100 puta goru zimu od nas i z arazliku od vas imamo plaze na svakom koraku , ako nisi znao citav jug knad su vinogradi velicine jdne makedonije i dio srbije zajedno sve pod vinogradima tako da to nestoji ,a da ti neoricam o zadrastvenoj zastiti zakonu titov pantent svi imaju zdrastveno vrhunsko sve free , i pri zaposklahvanju s enegleda ko si ni koliko ima s goina kod nas sa 45 mrtav covjek isto kooda mu je 100 a d aneko sa sjekirom hoda po uloici zna s egdjebi mu bilo mjesto
а ти што се палиш??
лично ли си засегнат)))
ајде нека биди на север ,,во Канада))))

а што се однесува до здравствено....не сум бил..само сум слушнал..подобро нема од ФИНСКА!!!!
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
а ти што се палиш??
лично ли си засегнат)))
ајде нека биди на север ,,во Канада))))
nepalim se nego ti iz te tvoje rupe nemozes to shvatiti ,da negdje ljudi zive normalno da se postuje zakon ,gdje nesmijes zenu dijete dotaci ,gdje guske patke jeleni hodaju zasticeni , gdje svi imaju peznziju radili neradili to za tebe zvuci isto ko bajka
:tvg:[DOUBLEPOST=1553974729][/DOUBLEPOST]
а ти што се палиш??
лично ли си засегнат)))
ајде нека биди на север ,,во Канада))))

а што се однесува до здравствено....не сум бил..само сум слушнал..подобро нема од ФИНСКА!!!!
finska uk kanada top 3 dobijes healt kasrtu i ve ti je free svaki oregled bolnica bilo sta operacije sve placeno
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
nepalim se nego ti iz tre tvoje rupe nemozes to shvatiti ,da negdje ljudi zive normalno da se postuje zakon ,gdje nesmijes zenu dijete dotaci ,gdje guske patke jeleni hodaju zasticeni , gdje svi imaju peznziju radili neradili to za tebe zvuci isto ko bajka
:tvg:
гледаш дека.....си....
дали јас тебе те навредив?
кое го нарекуваш рупа???
ако ти си побегнал од некоја рупа,,,,и си заминал во Канада,незначи дека сите живеат во рупа.....навистина незнаеш да комуницираш нормално,,,,,,навистина жално
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
tako je kad si na socijala sleduje te penzija radio ili ne tako je u zapad zato i svi tamo odlazu posto za svako nesto ima pomoc a kad idu u svoj rodni kraj oni su tamo svetci za taj njihov narod a ovamo gore kupuju sve na pola cena recite istinu ne se stidite znam kako je
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
гледаш дека.....си....
дали јас тебе те навредив?
кое го нарекуваш рупа???
ако ти си побегнал од некоја рупа,,,,и си заминал во Канада,незначи дека сите живеат во рупа.....навистина незнаеш да комуницираш нормално,,,,,,навистина жално
rupa balkanska rupa ,nije vredjanje nego istina svaki dan se budis i kontas hoce libiti rata ili nece istina ili laz[DOUBLEPOST=1553975023][/DOUBLEPOST]
tako je kad si na socijala sleduje te penzija radio ili ne tako je u zapad zato i svi tamo odlazu posto za svako nesto ima pomoc a kad idu u svoj rodni kraj oni su tamo svetci za taj njihov narod a ovamo gore kupuju sve na pola cena recite istinu ne se stidite znam kako je
znas ti moj k nema s pojma tu covjek radi citav zivot i ako mu je oenzija 300 eura ima da se udara u glavu od srece ,i to je suoer ako mu je ko neukrade od banke do kuce
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.839
Поени од реакции
3.093
rupa balkanska rupa ,nije vredjanje nego istina svaki dan se budis i kontas hoce libiti rata ili nece istina ili laz[DOUBLEPOST=1553975023][/DOUBLEPOST]
znas ti moj k nema s pojma tu covjek radi citav zivot i ako mu je oenzija 300 eura ima da se udara u glavu od srece ,i to je suoer ako mu je ko neukrade od banke do kuce
Nazalost je tako. Prošao sam svasta i je tako.
Samo cini mi se da se u hr popravlja malo . Puzevim korakom ali popravlja
 
Член од
12 декември 2018
Мислења
165
Поени од реакции
223
nepalim se nego ti iz te tvoje rupe nemozes to shvatiti ,da negdje ljudi zive normalno da se postuje zakon ,gdje nesmijes zenu dijete dotaci ,gdje guske patke jeleni hodaju zasticeni , gdje svi imaju peznziju radili neradili to za tebe zvuci isto ko bajka
Pa cinio si kao normalan lik dosad ,sta ti je ,sto tako vrijedjas,?
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Pa cinio si kao normalan lik dosad ,sta ti je ,sto tako vrijedjas,?
а замисли,,,,,,,ова гласеше Босанац у Канади :)) ама на друго место беше беше екс југович....ако го оставев Босанац у Канади))))))
има еден филм,,,,со ЛАзар Ристовски,,,,кога од Босна после 2 светска војна го преселуваат во Војводина некаде.....ги крши плочките од купатилото,,козата многу му се лизгала
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
koj ga probie moze slobodno da si koristi neki user lista
Код:
http://94.242.228.223:8080/login
sta zelis tvrdi i komentiraj ali gore se zivi lepo samo ako si na socijala ili radis ponekada i ne mesaj sad politika i strimovi
sve je to maslo na jugoslovenske politicare i nista vise a sad radi njih narod pati i gore i dole ovi sto su gore u svoju zemlju kad idu gledaju ih ko stranci i obrnuto zato stavi neki strim i ne palamudi vise tu
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
sta zelis tvrdi i komentiraj ali gore se zivi lepo samo ako si na socijala ili radis ponekada i ne mesaj sad politika i strimovi
sve je to maslo na jugoslovenske politicare i nista vise a sad radi njih narod pati i gore i dole ovi sto su gore u svoju zemlju kad idu gledaju ih ko stranci i obrnuto zato stavi neki strim i ne palamudi vise tu
to reci moderatoru tvom jaranu prvi je krenuo off topic evo mrzi i bosance uzas zivi zar je vaznio ko je ko sramota sve sam ocekivao to ne podsmijavati se bosancima da jeto uradio neki stranac [poput bugara hajde i nekako
 
Последно уредено:
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
to reci moderatoru tvom jaranu prvi je krenuo off topic evo mrzi i bosance uzas zivi zar je vaznio ko je ko sramota sve sam ocekivao to ne podsmijavati se bosancima
не мразам никого!!!!!!!
просто натписов беше таков!
а ти ако се заегна нешто еве јавно ти се ИЗВИНУВАМ!!!!!!
ПРОТИВ НИКОГО НЕМАМ НИШТООО,,ПА НАЈМАЛКУ ОМРАЗА!!!!!!
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
eto zavrsena rabota sad se hvatajte za strimove
jel ako dodje onaj sultan dilber ima da ve nema
svaki covek moze sa jednostavna prosta recenica da se oseti povredjeno
zato pazitesta i kako pisete politika edno drugo nemoze tuka za svakoga vazi
 

Kajgana Shop

На врв Bottom