Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
A sta je sa siptv aplikacijom? Prestala epg za vecinu exyu prikazivati .
Sad samo pink i filmski imaju.

Moramo pisati prigovor hehe
 
Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
Ma zdrava je top jedna od 3 najbolje ex yu liste
A i gazda je dobar nije namcor ko neki drugi:D[DOUBLEPOST=1542918759][/DOUBLEPOST]
Misko ti top liste nisi vidio jos.
Naravno da nisam ja sam u iptv svet tek godinu dana ali za ono sto sam dosad video zdrava je u samom vrhu.Recimo vi svi hvalite king box listu dobra je nema sta ali je brate ogromna dok pronadjem sve sta me interesuje prodje vecnost isto i za videoteku
Pa sta ce mi toliko velika lista
 
Последно уредено:
Член од
5 декември 2017
Мислења
492
Поени од реакции
344
A i gazda je dobar nije namcor ko neki drugi:D[DOUBLEPOST=1542918759][/DOUBLEPOST]
Naravno da nisam ja sam u iptv svet tek godinu dana ali za ono sto sam dosad video zdrava je u samom vrhu.Recimo vi svi hvalite king box listu dobra je nema sta ali je brate ogromna dok pronadjem sve sta me interesuje prodje vecnost isto i za videoteku
Pa sta ce mi toliko velika lista
Pa sam si ju skratis za min :) i nije bit kolika je lista nego kakav je server tj kvalitet od do itd
 
Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
A jei znate sta je top lista po meni kada u njoj nemacki sky select kanal koji god i kad god da pustis film krene iz pocetka a ne ko u drugim listama film na pr krene u 15:00 i i ti ako se ukljucis u 15:10 vec si propustio pocetak E takvi listu (server) sam dobio od mog velikog druga koga pozdravljam zna on ko je;)
 
Член од
5 декември 2017
Мислења
492
Поени од реакции
344
A jei znate sta je top lista po meni kada u njoj nemacki sky select kanal koji god i kad god da pustis film krene iz pocetka a ne ko u drugim listama film na pr krene u 15:00 i i ti ako se ukljucis u 15:10 vec si propustio pocetak E takvi listu (server) sam dobio od mog velikog druga koga pozdravljam zna on ko je;)
no comment...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom