Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

time4show

Harmony of intimacy, uninhibitedness through mutua
Член од
25 јуни 2018
Мислења
40
Поени од реакции
39
Sta imas meni vracat pa nisam vam ja mama
Vraca ti covek da imate,jer ste pukli ko dzezva!Nemate 5 listi dnavno na forumu,sto znaci da nemate ni 5 forumasa dnevno na istom.Sjebale su vam se ukradene skripte,vise ne funkcionisu.
Game over!!!;)
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.839
Поени од реакции
3.093
Vraca ti covek da imate,jer ste pukli ko dzezva!Nemate 5 listi dnavno na forumu,sto znaci da nemate ni 5 forumasa dnevno na istom.Sjebale su vam se ukradene skripte,vise ne funkcionisu.
Game over!!!;)
Bio bi ti sretan da imaš sto i mi. Hehe . Svako jutro me dočeka paketić listi. A sto je najbolje probudim se pored klinca od dvije godine koji kaze tata i nasmije se. I zato imam sveeeee
 
Член од
19 ноември 2018
Мислења
125
Поени од реакции
172
:duel:pozzz,,svima,
sta je ovo,dva dana sam na ovom forumu samo prepucavanja ima li ista ljepo da se desi,
ja sam trazio listu- nema -bice jednog dana-bitno je ucestvovati i napraviti timski rad,:bravobe:
 
D

Dr Kajlo

Гостин
Bio bi ti sretan da imaš sto i mi. Hehe . Svako jutro me dočeka paketić listi. A sto je najbolje probudim se pored klinca od dvije godine koji kaze tata i nasmije se. I zato imam sveeeee
Nemate vi NISTA,sve vam je Vampire uzeo
Bio sam tamo,i nikad nista nisam dobio????
Kad sam pitao lepo,zasto mi nista ne dajete,
vi ste me banovali.
pozdrav Lutak
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.839
Поени од реакции
3.093
Nemate vi NISTA,sve vam je Vampire uzeo
Bio sam tamo,i nikad nista nisam dobio????
Kad sam pitao lepo,zasto mi nista ne dajete,
vi ste me banovali.
pozdrav Lutak
PA primjetio sam ja da mi je netko bio u kuci dok me nije bilo. Znaci to je vampir bio maznut liste. Hehe. Stvarno nemas pojma. I zasto bi netko tebi davao liste. Svasta. Pa daj ti meni . Daj ti napravi neku foru za ulazak u panel a ne samo vrijedjati ljude

I nemoras pisati tko si.... Znamo mi to.... Pa zato si i dobio ban
 
Член од
7 јуни 2016
Мислења
216
Поени од реакции
191
Pa nije vampire pokupio pare sa zezanja nego ja a i pretrgli su se davajuci svi pa poslalo je par ljudi i koji su trazili ja sam i vratio
Ja sam imao taj forum vampire nema veze sa tim nemoj te da covjeka napadate bezveze
Lp @sysop
 

time4show

Harmony of intimacy, uninhibitedness through mutua
Член од
25 јуни 2018
Мислења
40
Поени од реакции
39
Bio bi ti sretan da imaš sto i mi. Hehe . Svako jutro me dočeka paketić listi. A sto je najbolje probudim se pored klinca od dvije godine koji kaze tata i nasmije se. I zato imam sveeeee
Neka ti je sin ziv i zdrav 100 godina i ti zajedno sa njim!
Verovatno da bi bio jos srecniji da imas troje dece pored sebe i svo troje sa zavrsenim fakultetima!!!
Medjutim ovde nisu u pitanju deca,vec nesto sasvim trece i za zivot nebitno,bar sto se mene tice.
Svejedno,covek se ljuti samo kad ga pogodis tamo gde je tanak,a to se upravo dogadja sa vama jer vas istna najvise boli!
Forum vam je u totalnom rasulu,priznali to vi ili ne?!
The End
 
D

Dr Kajlo

Гостин
Neka ti je sin ziv i zdrav 100 godina i ti zajedno sa njim!
Verovatno da bi bio jos srecniji da imas troje dece pored sebe i svo troje sa zavrsenim fakultetima!!!
Medjutim ovde nisu u pitanju deca,vec nesto sasvim trece i za zivot nebitno,bar sto se mene tice.
Svejedno,covek se ljuti samo kad ga pogodis tamo gde je tanak,a to se upravo dogadja sa vama jer vas istna najvise boli!
Forum vam je u totalnom rasulu,priznali to vi ili ne?!
The End
Tako je drug,ja im napravim za mesec dana 200 posta i otvorim dve nove teme a Banovac upise da je on to otvorio
10 puta sam trazio neku listu sve sto su mi dali te liste uopste ne funktionisu,a oni me zbog trazenja liste banovali.
Za mesec dana nisam uspeo da pronadjem nijednu listu koja je i sutra jos funktionisala.
Svaka cast Milutinu i onom iz Cuprije?
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Tako je drug,ja im napravim za mesec dana 200 posta i otvorim dve nove teme a Banovac upise da je on to otvorio
10 puta sam trazio neku listu sve sto su mi dali te liste uopste ne funktionisu,a oni me zbog trazenja liste banovali.
Za mesec dana nisam uspeo da pronadjem nijednu listu koja je i sutra jos funktionisala.
Svaka cast Milutinu i onom iz Cuprije?
sta se bunis toliko ka da su te sa posla izbacili, i pod kojim si nickom bio tamo te si bio toliko aktivan i otvarao nove teme...?

Envoyé de mon HUAWEI en utilisant Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom