Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
I

ilijao88

Гостин
A jei znate sta je top lista po meni kada u njoj nemacki sky select kanal koji god i kad god da pustis film krene iz pocetka a ne ko u drugim listama film na pr krene u 15:00 i i ti ako se ukljucis u 15:10 vec si propustio pocetak E takvi listu (server) sam dobio od mog velikog druga koga pozdravljam zna on ko je;)
Zato imamo videoteku s prevodom i ne trebaju nam ti kanali,a još nemački... :kafence:
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
A jei znate sta je top lista po meni kada u njoj nemacki sky select kanal koji god i kad god da pustis film krene iz pocetka a ne ko u drugim listama film na pr krene u 15:00 i i ti ako se ukljucis u 15:10 vec si propustio pocetak E takvi listu (server) sam dobio od mog velikog druga koga pozdravljam zna on ko je;)
Koj je taj drug da mu narucim da mi posalje jedna zenska za 22 sata ce ja stavim na pauza i kad se vratim iz kazina u 02 sata ce produzim programa bez nista da propustim.:pos:
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Код:
http://backup-01.pandora.x2n.com.br:85/filmes/s1/03/
Pozdrav
 

Attachments

Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
E ta ti je bila dobra hahaha[DOUBLEPOST=1542921716][/DOUBLEPOST]
Zato imamo videoteku s prevodom i ne trebaju nam ti kanali,a još nemački... :kafence:
Ilija a ko to „mi“ pa valjda sam i ja u te „mi“ i mene interesuju samo nasi ex yu kanali zato sam na ovom forumu a za te nemacke kanale to je bio samo primer dobrog servera a i sto da su nemacki ja zivim u Nemacku i ne vidim nikakav problem
 
Последно уредено:
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Sta sad sport klubovi od 7-10 stanu u jednoj listi ujedno stanu kod drugih lista :D ali ipak se gledaju ;)

Pozdrav
 
I

ilijao88

Гостин
E ta ti je bila dobra hahaha[DOUBLEPOST=1542921716][/DOUBLEPOST]
Ilija a ko to „mi“ pa valjda sam i ja u te „mi“ i mene interesuju samo nasi ex yu kanali zato sam na ovom forumu a za te nemacke kanale to je bio samo primer dobrog servera a i sto da su nemacki ja zivim u Nemacku i ne vidim nikakav problem
Što jeste jeste... ima mnoštvo servera i zaista mnogo izbora, tako da valjda ćemo nekad biti svi zadovoljni... :angel:(y)
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
ja zivim u Nemacku i ne vidim nikakav problem
Njih zovu Betrüger

Od pre neki Dan u DE uhvatili prevarante koji su unazad godina Pay-TV provajdere ostetili za vise od 16 miliona € ceka se presuda pa ce svirat klavir uskoro...... ziva istina postoji novinski clanak na netu kojeg sam procitao ..... ;)

Код:
https://www.iptvspecial.net/streaming-sky-gratis/?canale=f1#player
Pozdrav
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom