Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
16 јуни 2015
Мислења
573
Поени од реакции
606
Os da ti ja slikam sve HRT U HD? pa i ostale HR.? Ajd sad ;) :D ... reko ja pre par dana dobro razmislit sta napisat ;)

Pozdrav ;)
Ne slikaj mi barem 1- 2 kanala od 60-70 Pinkovih da je u HD :tapp: ( isto sranje gde je bitan kvantitet) filmove vrte sa VHS kaseta a titlove i da ne komentarisem,jednom na Pink Movies pustili film sa poljskom govornom sinhronizacijom :lolzz:
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Malo sam danas citao na netu da ce Total tv od 15.01 uvesti jos pink kanala :D :D au :D

Pozdrav
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Da svi gledaju HRT 5 HD mozes mislit ,taj famozni HRT 5 HD :pos: upsssss cekaj pa HRT nema niti jedan HD kanal :bravobe: Jos jedno dzubre od kanala pusteno u eteru glavno je kvantitet nego li kvalitet.
Ja mislim xa si se ti izgubio malo u svom vlastitom djubrete,izadi iz toga prijatelju ,vrijeme ti je!
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
Bravo svaka cast, svi se hvalite sa listama al realno od toliko lista oko 1000000 kanala, ni 50 kanala ne gledate. Samo se vrte u krug. Ajde imaj te muda pa delite nesto nama sirotinji. A ne samo da se hvalite. @SalAs je za sve vas KING. covek pre neki dan najmanje 100 lista delio. A vi nijednu.. pa se hvalite ja imam ovo ja ono.. ustvari nista.. Usta moja me same hvale :)
potvrdjujem,i meni je momak u pet minuta odgovorio i poslao listu i hvala mu.A koliko vidim ovdje se ponizavamo puno kao moleci nekog da posalje listu a ostanes ignorisan.Za pet eura za koliko se moze lista naci,se ponizavamo moleci nekog da ostanes ignorisan a tih pet eura potrosimo bezveze na nesto.Boze zdravlja samo,obecavam svima da ako mi prijatelj programer uspije provaliti kako se vade useri iz panela da ce te svi dobiti uputstva,svi ovi koji se ponizavaju i mole nekog za listu.Programer je trenutno zauzet u firmi nekim programom,ali kad nadje vremena pokusat ce ,i ako uspije vise nijedan ponizeni clan foruma nece moliti nekog i da ostane ignorisan,Boze zdravlja samo
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
633
Поени од реакции
1.732
potvrdjujem,i meni je momak u pet minuta odgovorio i poslao listu i hvala mu.A koliko vidim ovdje se ponizavamo puno kao moleci nekog da posalje listu a ostanes ignorisan.Za pet eura za koliko se moze lista naci,se ponizavamo moleci nekog da ostanes ignorisan a tih pet eura potrosimo bezveze na nesto.Boze zdravlja samo,obecavam svima da ako mi prijatelj programer uspije provaliti kako se vade useri iz panela da ce te svi dobiti uputstva,svi ovi koji se ponizavaju i mole nekog za listu.Programer je trenutno zauzet u firmi nekim programom,ali kad nadje vremena pokusat ce ,i ako uspije vise nijedan ponizeni clan foruma nece moliti nekog i da ostane ignorisan,Boze zdravlja samo
bez veze se ljutis...
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
633
Поени од реакции
1.732
nisam uopste ljut,samo mi zao svakog clana koji se ponizi i moli pa ostane ignorisan,i nadam se da ce prijatelj pokusat se zabaviti oko panela,samo da svakog ponizenog clana nagradim uputstvom i da se vise nikad nikom ne ponizi
bas si naivan ko ceska sobarica....
od tih ljudi koji mole skoro su svi prodavaci iptv listi...na tebe dodje jos 50 nikova reselera...
sto mislis odakle njima strimovi za panele???pa uzimaju i kradu jedni od drugih...
sto mislis zasto preskace...niko od njih ne kupuje strim...
;)
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
znam ja da nijedan od ovih sto prodaju PRODAJU ukradeno.U vrijeme cardsharinga,ponizavao sam se za c liniju ko ce mi dati,pa kao da trazis milion maraka ,neda niko,i nas stotinu takvih.Imao sam vremena ,malo se pozabavio oko kradje c linija,napravim server na dreamboxu 500hd,i svakog clana kojeg sam zapazio da se ponizavao sam dodao na server bez feninga ijednog i imao 70 clanova.Mozda ce se neko i sjetiti mog nicka i foruma nekadasnjih,neki od njih su se i ugasili,ali sam i ja promjenio nik.Ja se nisam silio i glumio hakera ,e tako cu i sad abd ,ako mi prijatelj uspuije naci rjesenje ,svi ojadjeni clanovi ce dobiti uputstvo.Nevolim silu i zao mi je kad se neko ponizava nekom a svi smo isti od krvi i mesa i umiremo i zivimo od danas do sutra
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Os da ti ja slikam sve HRT U HD? pa i ostale HR.? Ajd sad ;) :D ... reko ja pre par dana dobro razmislit sta napisat ;)

Pozdrav ;)
Sota ne lupetaj im nema hr u hd ima jedna lista sa strane pise hd cak i za pink stavili ko fol.[DOUBLEPOST=1515836097][/DOUBLEPOST]
Pozdrav raja
Zamolio bi sve koji mogu pomoci sto se tice Art Liste.Trebam update svih kanala bez usera i passworda.Ako mozete pomoci Hvala unaprijed.Mogu dati Bitku u zamjenu samo za update bez naloga.Pozdrav svima
Moze al das dve gajbe piva ozujsko po mogucnosti a bitka ti nek bude
 
Последно уредено:
Член од
14 септември 2017
Мислења
40
Поени од реакции
28
znam ja da nijedan od ovih sto prodaju PRODAJU ukradeno.U vrijeme cardsharinga,ponizavao sam se za c liniju ko ce mi dati,pa kao da trazis milion maraka ,neda niko,i nas stotinu takvih.Imao sam vremena ,malo se pozabavio oko kradje c linija,napravim server na dreamboxu 500hd,i svakog clana kojeg sam zapazio da se ponizavao sam dodao na server bez feninga ijednog i imao 70 clanova.Mozda ce se neko i sjetiti mog nicka i foruma nekadasnjih,neki od njih su se i ugasili,ali sam i ja promjenio nik.Ja se nisam silio i glumio hakera ,e tako cu i sad abd ,ako mi prijatelj uspuije naci rjesenje ,svi ojadjeni clanovi ce dobiti uputstvo.Nevolim silu i zao mi je kad se neko ponizava nekom a svi smo isti od krvi i mesa i umiremo i zivimo od danas do sutra
tako je ovde cemo prije dobit neku zaraznu bolest nego kakvu listu i dobre savjete
 

Kajgana Shop

На врв Bottom