Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
219
Поени од реакции
127
Vratih se unazad da vidim sta ste pisali, mogu samo da konstatujem da su veci jadnici od ovih sto su objavili ovolike liste, samo ovi admini sa Kajgane koji sve ovo dozvoljavaju. Vi ste bolesni ljudi, zavidni, sujetni, pa vas bre niko ne voli u zivotu, vi ste gubavci i drustveni otpadci koji nemaju sa kim da izadju na kafu i za vas licno niko u zivotu nema nesto lepo reci. I iz svega toga izlazi to da ste se pronasli sebe na nekom virtualnom mestu, gde mislite da ako pogasite hiljade listi i ako neko zali zbog toga, da ste srecni, da ste nesto uradili u zivotu. A zapravo ste i dalje jadnici, trgujete listama jer ste nesposobni da nadjete pristojan posao, da imate svoj novac u dzepu, da imate na koga da ga potrosite, ali ne, vi ovde prostite na kliktanje (daboga na lekove trosili), daju vam pojedini restrimeri neku listu da odgledate a zauzvrat da pogasite hiljade drugih, tudjih. I nakon toga, sta bude? Pa nista, ugasite svetlo, odete na spavanje nadajuci se da cete se probuditi kao neko drugi, bolji, vredniji, a zapravo ste jadniji nego sto ste bili.

Nastavite sa tim, u tome ste najbolji, biti jadan kao sto je vas par pojedinaca, necete biti bolji, i dalje cete biti sujetni, zavidni, puni zlobe, i dalje vas nece niko voleti, pozvati na kafu, niti cete imati koga pozvati, jer ste drustveni gubavci kojima je na zalost, Bog dao pristup internetu. A trebalo bi da bude sve suprotno, da budete dobri drugovi pa makar i na internetu, da pomognete drugima, a ne da im se svetite tako sto cete da objavite nesto sto ste videli kod njih ili sto su vam oni dali.

Jadni vi, zao mi vas je, umrecete puni zlobe, ogorcenja i zavisti, jednog dana (nadam se uskoro, kakvi ste nikome ne bi falili) umrecete sami, za vama niko nece zaliti. Nadjite sebi zivot jebote.
Kolega, mogao si ti mozda to napisati i na ljepsi nacin, iako je po meni istina sto si pisao.
Zato ti ne lajkam, a vidis da i ja pisem o tom problemu, ali tako da se to shvati kao problem, bez vredjanja.
Jedva se naucio skenirati da dobijem svoju listu, i da malo internacional i jos neki predahnu od mene, a ovi objave sve sto sam do sada nasao.
Kazu da je to copy paste, ali svjesni su da to sire, ali ne mare.
Slazem se da im treba javno reci da nisu u pravu i da nam stete, isto tako kao sto oni javno objavljuju liste.[DOUBLEPOST=1510153630][/DOUBLEPOST]
Izgleda kolega da si ti nervozan, ili ne citas sto se pise o tvojim postovima.
Kome si sad dao liste? Nikome. A odmogao si onima koji su ovu listu platili, i onima koji su je nekako dobili, jer ne zele platiti.
Jel ti stvarno mislis da ces nekome na ovom forumu, prodati listu?
Ako nekome i uspijes, reci mu da sam ja napisao da je budala sto je listu kupio.
 
Последно уредено:

bobanku

Macedonia timeless
Член од
16 септември 2012
Мислења
2.087
Поени од реакции
2.048
Imam svateno. Jas ne govoram za listite koi se vece nekade objaveni, pa se tuka kopiraat.
Govaram za ova sto gi ti opravduvas ovie sto tuka prv pat gi javno objavuvat listite.
A ima gi tuka. Pobaraj prvo google nekoja domasna, i odmav ti nudi kajgana.
A gledas deka se razbirame, da javno objavena lista i ne e lista.
Epa gi opravduvam bidejki moeto moto e samo javno objavuvanje odsekogas e bilo taka i taka ke ostane temata za toa sluzi.

Послато са A5 уз помоћ Тапатока
 
Член од
16 октомври 2007
Мислења
219
Поени од реакции
151
drugari koj ila link od ovaa programa Express VPN so se seriski broj ili Crack da mi dade ?
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
219
Поени од реакции
127
sto da kupuju ja ih dijelim ko kupus
Pa naravno, jedino je mali problem sto ja ne znam tako, pa moram moliti od tebe.
Jedva nesto MAC pronasao, a ovi sve to tu objavili.
I sad opet treba da molim. a oni kazu nadji si sam.
Gdje je tu kraj:([DOUBLEPOST=1510154301][/DOUBLEPOST]
Epa gi opravduvam bidejki moeto moto e samo javno objavuvanje odsekogas e bilo taka i taka ke ostane temata za toa sluzi.

Послато са A5 уз помоћ Тапатока
Svako ima pravo na misljenje.
A ja sam vec napisao, da tvoje se kosi sa mojim.
A naveo sam i zasto. Ti samo objavljuj, a nemojte onda tjerati internacionala sa foruma.
Da i mi imamo besplatnu listu, zato pirati i postoje.
Da hocu platiti listu, ne bih ni bio na ovom ili bilo kojem drugom forumu.
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
Pa naravno, jedino je mali problem sto ja ne znam tako, pa moram moliti od tebe.
Jedva nesto MAC pronasao, a ovi sve to tu objavili.
I sad opet treba da molim. a oni kazu nadji si sam.
Gdje je tu kraj:([DOUBLEPOST=1510154301][/DOUBLEPOST]

Svako ima pravo na misljenje.
A ja sam vec napisao, da tvoje se kosi sa mojim.
A naveo sam i zasto. Ti samo objavljuj, a nemojte onda tjerati internacionala sa foruma.
Da i mi imamo besplatnu listu, zato pirati i postoje.
Da hocu platiti listu, ne bih ni bio na ovom ili bilo kojem drugom forumu.
jb mac bolje s=u ti one liste dvije nego sv ti macovi zajedno
 

bobanku

Macedonia timeless
Член од
16 септември 2012
Мислења
2.087
Поени од реакции
2.048
Pa naravno, jedino je mali problem sto ja ne znam tako, pa moram moliti od tebe.
Jedva nesto MAC pronasao, a ovi sve to tu objavili.
I sad opet treba da molim. a oni kazu nadji si sam.
Gdje je tu kraj:([DOUBLEPOST=1510154301][/DOUBLEPOST]

Svako ima pravo na misljenje.
A ja sam vec napisao, da tvoje se kosi sa mojim.
A naveo sam i zasto. Ti samo objavljuj, a nemojte onda tjerati internacionala sa foruma.
Da i mi imamo besplatnu listu, zato pirati i postoje.
Da hocu platiti listu, ne bih ni bio na ovom ili bilo kojem drugom forumu.
Pa nikoj ne go "tjerati" od forumot on sam si se proterue so nekoi negovi izjavi.

Послато са A5 уз помоћ Тапатока
 
Член од
13 февруари 2015
Мислења
79
Поени од реакции
167
@dragi07
Nema kraja.
Ko prati desavanja zna da se ove stvari ponavljaju otprilike dva puta godisnje. U razloge ne ulazim niti me zanimaju. Ako hoces da se osiguras da te takve stvari ne doticu moras nauciti da sam dodjes do liste.
Evo i jednog pitanja da razmislite. Mislite li da bi nesto izaslo javno a da to nije vec prevazidjeno?
Poenta price je da se ne osvrcete i terate dalje. Ako vas stvarno zanima ovaj hobi onda ucite, istrazujte kako sta radi i bice rezultata. Niko od ovih "velikih strucnjaka" nije dobio sve na gotovo vec su i oni dobro zagrejali stolicu.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom