Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
16 октомври 2007
Мислења
219
Поени од реакции
151
oni se samo falat deka delat listi jas go zamoliv za edna i nisto a mislam deka tie istite i prodavaat listi pa sobirat i gi unistuvat samite listi da bi se smalila kunkorencijata inace nikoj tuka ne raboti legalno se e ilegalno
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
oni se samo falat deka delat listi jas go zamoliv za edna i nisto a mislam deka tie istite i prodavaat listi pa sobirat i gi unistuvat samite listi da bi se smalila kunkorencijata inace nikoj tuka ne raboti legalno se e ilegalno
Pa to sa stari finta kad da ne znas ,neznam zasto samo se glupiras da mu trazis lista,kakva konkurencija be ovi ti prodajet vazduh .hehehe
 
Член од
16 октомври 2007
Мислења
219
Поени од реакции
151
ma toa se se procitami lektiri na site forumi gi ima samo pod razlicni nikovi i se unistuvat mislat ako prodadat 1..3 listi ke stanat bogati
 
Член од
16 октомври 2007
Мислења
219
Поени од реакции
151
imam vcera ja dobiv od sasvim ne ocekuvan clen mnogu mu blagoaram a od tie sto delat uste ne sum dobil iako gi zamoliv
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.408
Поени од реакции
2.300
oni se samo falat deka delat listi jas go zamoliv za edna i nisto a mislam deka tie istite i prodavaat listi pa sobirat i gi unistuvat samite listi da bi se smalila kunkorencijata inace nikoj tuka ne raboti legalno se e ilegalno
Svi smo mi različiti:eek:Evo recimo ti - uskukao si se prije 15 dana, ja ti pošaljem listu na pp koja i sad radi, ni hvala se nisi sjetio reći.
U razloge ne ulazim ali zato prekrižim sa spiska.
 
Член од
16 октомври 2007
Мислења
219
Поени од реакции
151
pa eve vi se zablagodariv sega javno ali me nervira tie sto delat pa ti prakaat test linija i ti pustaat nekoj si nivni blog da si kupis pa gi unistavaat drugite linii eve primer 3 dena skeniram za linija i edvaj najdov 3 da ne recam validni i denes se objaveni po net po koj razlog znaci moite listi otidoaa vo Recycle Bin
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
imam vcera ja dobiv od sasvim ne ocekuvan clen mnogu mu blagoaram a od tie sto delat uste ne sum dobil iako gi zamoliv
Druze treba se zahvaliti na ovI VIP clanove iz SF bez nih zivot ne moze da bude oni sa centar vselena bez nih sunce nema da izadzje uobste.Za to molim te kad vidis takav clan iz ovi klan kao naprimer Torpedoo daj mu jedan klik da mu se dopadas a dali ima zasto ili ne nije bitno- ti im daj neki klik da ima tamo da se raduje.hehehehe.
Evo i ja ca mu dam jedan sad da sakupi vise.
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.359
Поени од реакции
3.136
Се бркаат лавот и глушецот низ шумата,и лавот нагазува мина,а глушецот пее : Лав ис ин ди ер,ооо,Лав ис ин ди ееррр!!!
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.408
Поени од реакции
2.300
Druze treba se zahvaliti na ovI VIP clanove iz SF bez nih zivot ne moze da bude oni sa centar vselena bez nih sunce nema da izadzje uobste.Za to molim te kad vidis takav clan iz ovi klan kao naprimer Torpedoo daj mu jedan klik da mu se dopadas a dali ima zasto ili ne nije bitno- ti im daj neki klik da ima tamo da se raduje.hehehehe.
Evo i ja ca mu dam jedan sad da sakupi vise.
Znam ja da ti nisi toliko glup koliko se praviš, ajd da ti pojasnim. Kad nekom pošalješ nešto na pp očekuješ da ti na pp napiše bar hvala. Niko ne spominje lajkovanje...
 
Член од
16 октомври 2007
Мислења
219
Поени од реакции
151
napisav pred nekoj den kako da dojdam do linija mislam sam da si skeniram za da me nauci nekoj i mu blagodaram na Antonio123 toj mi dae tutorjali a od onie majstori nisto ni linija ni uvod pa posle se falat deka imaat po100 listi pomogni mu na covek koga bara pomos a ne posle koga sam ke ispadne od korsokakot....[DOUBLEPOST=1510160994][/DOUBLEPOST]ima li tuka stari clenovi od badijala forumot koj bese eden od najdobrite neka se javat...
 
Член од
16 февруари 2016
Мислења
408
Поени од реакции
1.184
Znam ja da ti nisi toliko glup koliko se praviš, ajd da ti pojasnim. Kad nekom pošalješ nešto na pp očekuješ da ti na pp napiše bar hvala. Niko ne spominje lajkovanje...
Pifi necu komentarisati forume i na njima sta se desava ali covjek je upravu i ja kada dam listu covjek bar da se javi da je dobio dali mu radi lista netreba ni da kaze hvala ali samo da znam daje dobijo zato ga podrzavam u potpunosti sto se tice toga a ostalo necu da komentarisem
ali ti si moj prijatelj bez daljnjeg iako sviju kritikujes :)
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Znam ja da ti nisi toliko glup koliko se praviš, ajd da ti pojasnim. Kad nekom pošalješ nešto na pp očekuješ da ti na pp napiše bar hvala. Niko ne spominje lajkovanje...
Kad nekom pošalješ nešto na pp očekuješ da ti na pp napiše bar hvala. Niko ne spominje lajkovanje...
Prvo to sto mu dajes e pravo dzubre(ali on jos ga nezna)drugo to nije tvoja lista to radis tako koliko da prodzje nomer(da nebi slucajno da volis kalinkar ili hoces tako bezkoristno nesto da mu das),i
kalinkar istiktvno useca to da netreba da ti se zahvali,a i nema za sta.Tako da u ovi slucaj pravilno
kalinkar
nije ti se zahvalil tako da nema sta da pricas vise.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom