Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
26 февруари 2017
Мислења
185
Поени од реакции
334
Gde si video da ja ne kritikujem? Pa ti najbolje znas koliko ne volim te sto namerno objavljuju kvalitetne liste, samo da bi ih ugasili. I sta mozemo mi, da kritikujemo? Nema problema, samo ima jedna caka.. Boli njih cuna jer im je u interesu sto vise lista u opticaju.
A i ti si unistio bomba listu pre neki dan.Da mi internacional nije dao drugu sad bih buljio u plafon
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
A i ti si unistio bomba listu pre neki dan.Da mi internacional nije dao drugu sad bih buljio u plafon
Jesam, ali, jednu jedinu sam unistio i to s namerom. Ne znam od kad si imao tu listu, ali lista je pocela da se deli putem PP-a za preko 20-30 forumasa. Listu sam cesto pratio do toda, nikad nije imala preko 90 ili 130 aktivnih usera, ne drzi me za rec, ne secam se. To je mizerno za listu od 5.000 ali caka je sto je taj broj presao 220 usera online od trenutka kada je pocela da se deli putem PP-a. Eno F.E.A.R podeli 1.600 listi i radi jos dosta njih ali one koje skoro niko ne gleda, isto bi i ona zavrsila. Toiliko da ju je dobilo samo 20-30 likova, mozda jeste poslata na toliko PP od jednog clana a pitanje je koliko clanova ju je prosirilo dalje, prijatlejima, braci, kumovima, znanim i ne znanim. Rekao sam da necu da se osvrcem vise na to, jednu sam listu ugasio, ok, ide na moju dusu, kamo srece da svi ostali ugase po jednu listu pa da budemo mirni jedno vreme. Ali ne, oni gase po hiljade odjednom.
 
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Edna molba do moderatorot
clenot e @blabetalo(kako li gi smisluvaat iminjava-cirkus)
zdravo pancepaki

recimi da li mozes da mi pomognes na kajgani.
uredno sam se registrirao ali nisam dobio email da potvrdim registraciju.
poslao sam adminu molbu da mi opet posalju link na email ali za sada nista.

pozdrav
Ako moze da se pomogne ok bi bilo.Inaku deckoto e od Bitola.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.846
Поени од реакции
3.097
meni je dao u 11:26 danas po zagreb sarajevo beograd vremenskoj zoni
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.408
Поени од реакции
2.300
Jesam, ali, jednu jedinu sam unistio i to s namerom. Ne znam od kad si imao tu listu, ali lista je pocela da se deli putem PP-a za preko 20-30 forumasa. Listu sam cesto pratio do toda, nikad nije imala preko 90 ili 130 aktivnih usera, ne drzi me za rec, ne secam se. To je mizerno za listu od 5.000 ali caka je sto je taj broj presao 220 usera online od trenutka kada je pocela da se deli putem PP-a. Eno F.E.A.R podeli 1.600 listi i radi jos dosta njih ali one koje skoro niko ne gleda, isto bi i ona zavrsila. Toiliko da ju je dobilo samo 20-30 likova, mozda jeste poslata na toliko PP od jednog clana a pitanje je koliko clanova ju je prosirilo dalje, prijatlejima, braci, kumovima, znanim i ne znanim. Rekao sam da necu da se osvrcem vise na to, jednu sam listu ugasio, ok, ide na moju dusu, kamo srece da svi ostali ugase po jednu listu pa da budemo mirni jedno vreme. Ali ne, oni gase po hiljade odjednom.
Ма нек си је уништио, вјероватно и није нека добра чим ју је гледало само 220 људи :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom