Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
4 мај 2017
Мислења
80
Поени од реакции
130
Код:
http://185.73.239.23:8000/get.php?username=abcde123&password=abcde123&type=m3u
 
Последно уредено:

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Ponekad imam osjecaj da ovdje sjede dezurni policajci i samo kritikuju sve sto se postira, nikako da se zapitaju koji je sadrzaj njihovih postova. Clan sam ovog foruma ravno godinu dana i od svih mojih postova jedan jedini put sam sinoc stavio jednu sliku od H2 kanala.
Cak sam i privatne poruke dobijao kako ce ta lista da se unisti toboze zbog toga sto sam je slikao javno, iako vecina nezna da to uopce nije ts lista al bitno je da kritikuju i prestavljaju se kao zastitnici EX-YU IPTV.
Niko ne kritikuje pozdrave i zelje na ovom forumu, sto je meni van svake pameti da pojedini imaju po sto postova pozdrav ovaj pozdrav onaj, imas pm, daj listu i tako dalje.
Al eto mozda to tako treba, mozda je greska do mene. Izvinjavam se svima onima kojima je smetala ta slika.
Ugodan i prijatan dan vam zelim.
 
M

malesevac

Гостин
Код:
http://dreamtriptv.ddns.net:8000/get.php?username=kodibed&password=WNWWdclyH6&type=m3u
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
Ponekad imam osjecaj da ovdje sjede dezurni policajci i samo kritikuju sve sto se postira, nikako da se zapitaju koji je sadrzaj njihovih postova. Clan sam ovog foruma ravno godinu dana i od svih mojih postova jedan jedini put sam sinoc stavio jednu sliku od H2 kanala.
Cak sam i privatne poruke dobijao kako ce ta lista da se unisti toboze zbog toga sto sam je slikao javno, iako vecina nezna da to uopce nije ts lista al bitno je da kritikuju i prestavljaju se kao zastitnici EX-YU IPTV.
Niko ne kritikuje pozdrave i zelje na ovom forumu, sto je meni van svake pameti da pojedini imaju po sto postova pozdrav ovaj pozdrav onaj, imas pm, daj listu i tako dalje.
Al eto mozda to tako treba, mozda je greska do mene. Izvinjavam se svima onima kojima je smetala ta slika.
Ugodan i prijatan dan vam zelim.
ima ovdje i pravih specijalaca ako im nedas listu prijete vjerovali vi ili ne,da covjek nepovjeruje
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Ponekad imam osjecaj da ovdje sjede dezurni policajci i samo kritikuju sve sto se postira, nikako da se zapitaju koji je sadrzaj njihovih postova. Clan sam ovog foruma ravno godinu dana i od svih mojih postova jedan jedini put sam sinoc stavio jednu sliku od H2 kanala.
Cak sam i privatne poruke dobijao kako ce ta lista da se unisti toboze zbog toga sto sam je slikao javno, iako vecina nezna da to uopce nije ts lista al bitno je da kritikuju i prestavljaju se kao zastitnici EX-YU IPTV.
Niko ne kritikuje pozdrave i zelje na ovom forumu, sto je meni van svake pameti da pojedini imaju po sto postova pozdrav ovaj pozdrav onaj, imas pm, daj listu i tako dalje.
Al eto mozda to tako treba, mozda je greska do mene. Izvinjavam se svima onima kojima je smetala ta slika.
Ugodan i prijatan dan vam zelim.
Sve je to lepo samo jedno mi nije jasno, a ni mnogima. Prosto pitanje. Zasto ovde stavljate slike kanala koje imate kad imate temu predvidjenu za to. Eto, najprostije pitanje na koje ne znas odgovor. Tj, znam ja, jer ste zeljni paznje, hocete da vam se ljudi :dive:, onaj jedan jedva ceka da slika nesto pa "preti" "Jel treba da dokazujem", bla bla. Ne kacite tamo na taj album jer tamo niko ne zalazi pa hocete da smartate one koje to ne zanima.
 
Член од
1 мај 2017
Мислења
75
Поени од реакции
12
:unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure: CAN YOU SEND ME A SIRECT LINK BECAUSE I HAVE PROBLEM WITH SITE HIDDEN SABOTAGE
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
Sve je to lepo samo jedno mi nije jasno, a ni mnogima. Prosto pitanje. Zasto ovde stavljate slike kanala koje imate kad imate temu predvidjenu za to. Eto, najprostije pitanje na koje ne znas odgovor. Tj, znam ja, jer ste zeljni paznje, hocete da vam se ljudi :dive:, onaj jedan jedva ceka da slika nesto pa "preti" "Jel treba da dokazujem", bla bla. Ne kacite tamo na taj album jer tamo niko ne zalazi pa hocete da smartate one koje to ne zanima.
sta vam smetaju slike ,bolje kritikujte ove smradove sto objavljuju ,liste ,sto hoce da upropaste a u zivotu nisu nasli nijedne liste sami slika samo moze uljepsati page
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
I slike i pozdravi
Slike postavlja onaj koji se hvali,a pozdravlja javno onaj koji se uvlaci doticnom u d..e da bi za uzvrat dobio listu .Sve to treba izbacit
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Sve je to lepo samo jedno mi nije jasno, a ni mnogima. Prosto pitanje. Zasto ovde stavljate slike kanala koje imate kad imate temu predvidjenu za to. Eto, najprostije pitanje na koje ne znas odgovor. Tj, znam ja, jer ste zeljni paznje, hocete da vam se ljudi :dive:, onaj jedan jedva ceka da slika nesto pa "preti" "Jel treba da dokazujem", bla bla. Ne kacite tamo na taj album jer tamo niko ne zalazi pa hocete da smartate one koje to ne zanima.
Napisao sam u predhodnom postu da sam postavio za godinu dana samo jednu jedinu sliku, zasto i zbog cega sam to uradio je moja stvar. I jos plus se izvino sto sam to postavio, a ti opet po svome.
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
sta vam smetaju slike ,bolje kritikujte ove smradove sto objavljuju ,liste ,sto hoce da upropaste a u zsu nasli nijedne liste sami slika samo moze uljepsati page
Gde si video da ja ne kritikujem? Pa ti najbolje znas koliko ne volim te sto namerno objavljuju kvalitetne liste, samo da bi ih ugasili. I sta mozemo mi, da kritikujemo? Nema problema, samo ima jedna caka.. Boli njih cuna jer im je u interesu sto vise lista u opticaju.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom