Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
7 септември 2016
Мислења
633
Поени од реакции
1.732
a koji vam je vrag sa tim da li je ok stavljati slike ili nije..
evo gledam sotu svaki dan kako stavlja slike i ima monolog sam sa sobom...i jednostavno sam naucio da je takkav..
na to se ne ljutim niti mi smeta...
ajmo malo ritma ..:roker:
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Napisao sam u predhodnom postu da sam postavio za godinu dana samo jednu jedinu sliku, zasto i zbog cega sam to uradio je moja stvar. I jos plus se izvino sto sam to postavio, a ti opet po svome.
Pa nije to "po svome", to pitanje, i sto sam ja napisao se ne odnosi licno na tebe vec u globalu na sve, ima tema predvidjena za to, meni ne smeta kad jedan lik dodje i postavi nesto, smeta kad jedan lik (svi znaju ko) konstatno postavlja slike uz glupe fore "Znate li gde ima ovaj kanal u kojoj listi" i onda posle 3-4 posta on dodje kao Supermen okaci 5-6 lista tog kanala, kao nasao ga... i tako uvek. Bolesna potreba za paznjom, nista vise.
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
ako mu jos jednom ovdje vidim nik postavicu sliku pma koji je poslao mom dobrom prijatelju,
..
Ma ne smaraj se brate sa glupostima, nije ni prvi ni zadnji put da ti prjete, ocigledno je da smetas mnogima zbog svog nesebicnog i sto je najvaznije konstantnog pomaganja drugima. Ja sam licno inpresioniran a vjerujem i vecina dobronamjernih clanova ovdje.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom