Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
a kako cu ja znati da ti nisi bio taj koji je objavio liste pod drugim nikom samo da bi dokazao svoju prvu tvrdnju? kako vjerovati bilo kome sa tolikim listama? vec sam rekao da sam slao po jednu listu svima i opet su stale neka potvrdee svi kojim sam poslao po 1 , po 10 , po 100 ,ako neko ima treci nacin ja slusam
Ma stari, najbolje ti to zadrzi za sebe. Kako god napravis nekom nece valjati, jos ce te nakraju neko popljuvati, to ti stvarno ne treba.
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
bolje napiisi ko si stvarno i zasto je darkon peder? zato sto zna vise od vecine i objasni svima sve?



i ti si mi isti kao gargamel ,ni tebe ne znam da li si pouzdan , kako znas da su ti tvoji 90 posto pouzdani?
zato sto im liste rade mjesecima ,i netreba meni nista ,samo savjet daji po dvije 3 ,ali davati po 1000i vise koja je svrha,das jednu gradinu jednom i izbrises je i iz foldera i taj gleda ko covjek ,a ne tu istu listu das 20 ljudi i od nje nema nista u tome je stvar
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
bolje napiisi ko si stvarno i zasto je darkon peder? zato sto zna vise od vecine i objasni svima sve?



i ti si mi isti kao gargamel ,ni tebe ne znam da li si pouzdan , kako znas da su ti tvoji 90 posto pouzdani?[DOUBLEPOST=1493988996][/DOUBLEPOST]

ne znam gdje je procurilo a ni kad ,zapisao jesam ali ima 50 clanova registrovanih u aprilu ,kako znati ko je objavio javno ,napisat cu ovako ,slao sam svakom po 10ak i opet su stale postoji li treci nacin?
Napisi tako,

Gargamelu sam poslao 10 listi, zapisao sam koje
internationalu sam poslao 10 listi, zapisao sam koje

i tako dok ne podelis, posle lepo s vremena na vreme proveris na google, ubacis link, pa vidis cija lista je izasla, dobro, ne mora da znaci da ju je bas on objavio, mozda je neko imao tu listu ali velike su sanse da ce da liste potraju malo duze.

Ali kako god, tvoje su liste i radi s njih sta zelis, mi smo tu svi iz istog interesa, da nadjemo sebi sta, da razmenimo, da se druzimo..
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
bolje napiisi ko si stvarno i zasto je darkon peder? zato sto zna vise od vecine i objasni svima sve?



i ti si mi isti kao gargamel ,ni tebe ne znam da li si pouzdan , kako znas da su ti tvoji 90 posto pouzdani?
Vidis izkoristeli sa te, sad sa poceli da te zajebavat sa tvoje listi-kakav je izvod dali ovi uobste se interesirat da nesto gledat- otgovor e ne i 1000000 listi da stavis rezultat ce bide isti ce ti se javljat razni sa nikove na krave ovce ili bilo sta i ce ti stavljat liste po forumi a ti se cudi koj sta je.
 
Член од
24 мај 2016
Мислења
340
Поени од реакции
691
bolje napiisi ko si stvarno i zasto je darkon peder? zato sto zna vise od vecine i objasni svima sve?



i ti si mi isti kao gargamel ,ni tebe ne znam da li si pouzdan , kako znas da su ti tvoji 90 posto pouzdani?[DOUBLEPOST=1493988996][/DOUBLEPOST]

ne znam gdje je procurilo a ni kad ,zapisao jesam ali ima 50 clanova registrovanih u aprilu ,kako znati ko je objavio javno ,napisat cu ovako ,slao sam svakom po 10ak i opet su stale postoji li treci nacin?
BRAVO MAJSTORE, MOŽDA JE BAŠ PROCURILO TAMO GDJE SE NAJMANJE NADAŠ... TI ODLUČI KAKO JE NAJBOLJE. JER IPAK SI TI ULOŽIO TRUD I VRIJEME DA NAĐEŠ TE LISTE... ŠTA GOD ODLUČIŠ IMAŠ PUNU PODRŠKU OD MOJE MALENKOSTI...
 
B

Baki70

Гостин
Ako meni ne das nema veze
Ja cu kasnije dobiti od prijatelja koji su dobili od tebe
mljaaa..
 
Член од
13 ноември 2009
Мислења
316
Поени од реакции
160
daj meni ja dajem na pm i nema problema 90 posto ljudi su ok
AMa ti drugar vo posledno vreme ne si ok,koga prekina listata sto mi ja dade te zamoliv da mi pomognes so novite parametri da probam sam da skeniram,ne sakase da kazes,a gledam prakjas listi na nekoj i sekoj den po nekolku,iako imaat sto da gledaat...ama ti si znaes...golem si...Samo nemoj da se prajte deka sakate mnogu da pomognete.....
 
Последно уредено:
D

darkon-peder

Гостин
bolje napiisi ko si stvarno i zasto je darkon peder? zato sto zna vise od vecine i objasni svima sve?



i ti si mi isti kao gargamel ,ni tebe ne znam da li si pouzdan , kako znas da su ti tvoji 90 posto pouzdani?[DOUBLEPOST=1493988996][/DOUBLEPOST]

ne znam gdje je procurilo a ni kad ,zapisao jesam ali ima 50 clanova registrovanih u aprilu ,kako znati ko je objavio javno ,napisat cu ovako ,slao sam svakom po 10ak i opet su stale postoji li treci nacin?
Stvaro nepoznajem tog tvog sto zna vise od vecine o objasnjava svima .Ustvari ko je to ?
A ja sam neko ko i ti ;)
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
Napisi tako,

Gargamelu sam poslao 10 listi, zapisao sam koje
internationalu sam poslao 10 listi, zapisao sam koje

i tako dok ne podelis, posle lepo s vremena na vreme proveris na google, ubacis link, pa vidis cija lista je izasla, dobro, ne mora da znaci da ju je bas on objavio, mozda je neko imao tu listu ali velike su sanse da ce da liste potraju malo duze.

Ali kako god, tvoje su liste i radi s njih sta zelis, mi smo tu svi iz istog interesa, da nadjemo sebi sta, da razmenimo, da se druzimo..
sta ce meni slati ,ja pun ko tanker ,razmisljam da pocnem panele dijeliti a ne liste
 
Член од
7 април 2017
Мислења
150
Поени од реакции
253
Na kraju nećeš ni počet dijeliti,a forum će zaljučati
 

Kajgana Shop

На врв Bottom