Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Suvise smo mi mali da bi znali od koga i zbog cega se te liste javno objave... Sve verovatno ima svoje zasto i zato...
Nismo mali i sve se zna. javno s eliste unistavaju jer su doticni ili vlasnici nekih servera, restrimeri ili preprodaju liste koje nadju skeniranjem. Niko ne moze da me ubedi da nije to jedan od razloga.

@F.E.A.R druze tebi ako je tesko da delis liste, tj svima po par komada a ne po 1.600 daj meni fajl ili nekome drugom, ja cu da podelim svima po 5-10 listi, na kraju dobijes notepad sa svima kojima sam dao i koliko, svi ce imati po listu da im radi bar mesec dana od tih 10 a ne sto si podelio na preko 200 ljudi tih 1.600 komada i to svima iste.

Niko tebe ovde ne krivi ni za sta vec ti govorimo da je od samog pocetka toi bilo osudjeno na propast.
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
Член од
24 мај 2016
Мислења
340
Поени од реакции
691
pa nista onda ,ovih 5000 u kojim ima dosta gradina, art, ws, dvabrata itd. ,cu sutra slati samo ljudima kojim ja vjerujem ,nema vise svima i ne pisem vise javno kome sam poslao ,odabrat cu neke od ovih 120 koji su registrovani prije 2016 i imaju preko 300 postova ,tako je najbolje i najsigurnije za sve koji hoce stvarno da gledaju

Smanji postove buraz bar preko 120 i koji su registrovani prije 01.06.2016 godine. LP
 
Член од
6 април 2017
Мислења
327
Поени од реакции
679
Nismo mali i sve se zna. javno s eliste unistavaju jer su doticni ili vlasnici nekih servera, restrimeri ili preprodaju liste koje nadju skeniranjem. Niko ne moze da me ubedi da nije to jedan od razloga.

@F.E.A.R druze tebi ako je tesko da delis liste, tj svima po par komada a ne po 1.600 daj meni fajl ili nekome drugom, ja cu da podelim svima po 5-10 listi, na kraju dobijes notepad sa svima kojima sam dao i koliko, svi ce imati po listu da im radi bar mesec dana od tih 10 a ne sto si podelio na preko 200 ljudi tih 1.600 komada i to svima iste.

Niko tebe ovde ne krivi ni za sta vec ti govorimo da je od samog pocetka toi bilo osudjeno na propast.
a kako cu ja znati da ti nisi bio taj koji je objavio liste pod drugim nikom samo da bi dokazao svoju prvu tvrdnju? kako vjerovati bilo kome sa tolikim listama? vec sam rekao da sam slao po jednu listu svima i opet su stale neka potvrdee svi kojim sam poslao po 1 , po 10 , po 100 ,ako neko ima treci nacin ja slusam
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
a kako cu ja znati da ti nisi bio taj koji je objavio liste pod drugim nikom samo da bi dokazao svoju prvu tvrdnju? kako vjerovati bilo kome sa tolikim listama? vec sam rekao da sam slao po jednu listu svima i opet su stale neka potvrdee svi kojim sam poslao po 1 , po 10 , po 100 ,ako neko ima treci nacin ja slusam
daj meni ja dajem na pm i nema problema 90 posto ljudi su ok
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
a kako cu ja znati da ti nisi bio taj koji je objavio liste pod drugim nikom samo da bi dokazao svoju prvu tvrdnju? kako vjerovati bilo kome sa tolikim listama? vec sam rekao da sam slao po jednu listu svima i opet su stale neka potvrdee svi kojim sam poslao po 1 , po 10 , po 100 ,ako neko ima treci nacin ja slusam
A koje je moja tvrdnja? Nisam ja izmislio da bi duze tih 1600 lista trajalo da su svi dobili po 10-ak, to je cinjenica i svi se slazu s tim. Kad zapises kome das koliko lista i kad se te liste pojave negde na netu onda znas gde je procurilo.
 
Член од
6 април 2017
Мислења
327
Поени од реакции
679
Kojeg foruma ???
Ko ste vi ako mogu da pitam vasu visost ?
bolje napiisi ko si stvarno i zasto je darkon peder? zato sto zna vise od vecine i objasni svima sve?

daj meni ja dajem na pm i nema problema 90 posto ljudi su ok
i ti si mi isti kao gargamel ,ni tebe ne znam da li si pouzdan , kako znas da su ti tvoji 90 posto pouzdani?[DOUBLEPOST=1493988996][/DOUBLEPOST]
A koje je moja tvrdnja? Nisam ja izmislio da bi duze tih 1600 lista trajalo da su svi dobili po 10-ak, to je cinjenica i svi se slazu s tim. Kad zapises kome das koliko lista i kad se te liste pojave negde na netu onda znas gde je procurilo.
ne znam gdje je procurilo a ni kad ,zapisao jesam ali ima 50 clanova registrovanih u aprilu ,kako znati ko je objavio javno ,napisat cu ovako ,slao sam svakom po 10ak i opet su stale postoji li treci nacin?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom