Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
7 април 2017
Мислења
150
Поени од реакции
253
ne mogu ja nikog natjerati da cuva liste ,to ti je kao kad bi nekom poklonio 5000€ i rekao mu sta MORA da kupi a ne sta ZELI da kupi ,kad su cak ovdje objavljene necemo onda dalje pricat gdje su jos objavljene ,znam dobro ko je ovaj clan a znate i vi dobro samo necete da napisete

https://forum.kajgana.com/threads/Интернет-радио-и-телевизија-стримови-прашања-генерална-дискусија.41855/page-2089#post-8046673
Vidiš od kad je član,od kud mu liste koje si ti prije njegova članstva podijelio?Ili ima dupli nick,ili mu je neko poslao??Sad zbog pojedinaca trebaju i pošteni ispaštati??
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
zamolio bi clanove koji imaju art listu od mene i koja im radi duze vrijeme da uslikaju neki kanal i postave sliku ovdje naravno nije pod moranje
 
Член од
6 април 2017
Мислења
327
Поени од реакции
679
ne saljem jos te liste ,slazem ove sto su se javljali po datumu registracije ,ici ce po 5 clanova svakih 7 dana od najstarijih prema najnovijim ,razmislit cu jos da li da saljem registrovanim od 2016 i 2017 ,jedan vas cjenjeni clan mi rece da je od tad pocela sva svadja oko listi pa mozda ga i poslusam ipak on zna ko je ko ,valjda[DOUBLEPOST=1493987788][/DOUBLEPOST]
Vidiš od kad je član,od kud mu liste koje si ti prije njegova članstva podijelio?Ili ima dupli nick,ili mu je neko poslao??
ima vise od jednog nika ,najmanje 5 sigurno
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
ne mogu ja nikog natjerati da cuva liste ,to ti je kao kad bi nekom poklonio 5000€ i rekao mu sta MORA da kupi a ne sta ZELI da kupi ,kad su cak ovdje objavljene necemo onda dalje pricat gdje su jos objavljene ,znam dobro ko je ovaj clan a znate i vi dobro samo necete da napisete

https://forum.kajgana.com/threads/Интернет-радио-и-телевизија-стримови-прашања-генерална-дискусија.41855/page-2089#post-8046673
napisi koje
 
Член од
3 август 2016
Мислења
150
Поени од реакции
170
ne mogu ja nikog natjerati da cuva liste ,to ti je kao kad bi nekom poklonio 5000€ i rekao mu sta MORA da kupi a ne sta ZELI da kupi ,kad su cak ovdje objavljene necemo onda dalje pricat gdje su jos objavljene ,znam dobro ko je ovaj clan a znate i vi dobro samo necete da napisete

https://forum.kajgana.com/threads/Интернет-радио-и-телевизија-стримови-прашања-генерална-дискусија.41855/page-2089#post-8046673
Moraš biti svestan da ti nisi jedini koji ima te liste, ne upropastiš ti samo "svoje" liste. Ako nemaš rešenje kako da ih zaštitiš da potraju prestani ih deliti, nikome ne pomažeš.
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
Moraš biti svestan da ti nisi jedini koji ima te liste, ne upropastiš ti samo "svoje" liste. Ako nemaš rešenje kako da ih zaštitiš da potraju prestani ih deliti, nikome ne pomažeš.
istina ziva ,bolje dati nekoliko listi na pm da se gleda jer ovo je masovno unistenje ,pored tvoje dobre volje fear ,rekao sam jednom ,cijenim sto pomazes ,ali bolje po listu na pm ,duze raditi
 

bobanku

Macedonia timeless
Член од
16 септември 2012
Мислења
2.087
Поени од реакции
2.048
ne mogu ja nikog natjerati da cuva liste ,to ti je kao kad bi nekom poklonio 5000€ i rekao mu sta MORA da kupi a ne sta ZELI da kupi ,kad su cak ovdje objavljene necemo onda dalje pricat gdje su jos objavljene ,znam dobro ko je ovaj clan a znate i vi dobro samo necete da napisete

https://forum.kajgana.com/threads/Интернет-радио-и-телевизија-стримови-прашања-генерална-дискусија.41855/page-2089#post-8046673
Po avatarot se gleda deka e golemo govedo.

Послато са A5 уз помоћ Тапатока
 
Член од
16 февруари 2013
Мислења
169
Поени од реакции
285
ne saljem jos te liste ,slazem ove sto su se javljali po datumu registracije ,ici ce po 5 clanova svakih 7 dana od najstarijih prema najnovijim ,razmislit cu jos da li da saljem registrovanim od 2016 i 2017 ,jedan vas cjenjeni clan mi rece da je od tad pocela sva svadja oko listi pa mozda ga i poslusam ipak on zna ko je ko ,valjda[DOUBLEPOST=1493987788][/DOUBLEPOST]

ima vise od jednog nika ,najmanje 5 sigurno
F:E:A:R. stavi me na spisak ako bude mjesta.
Hvala!
 
Член од
29 февруари 2016
Мислења
569
Поени од реакции
641
Moraš biti svestan da ti nisi jedini koji ima te liste, ne upropastiš ti samo "svoje" liste. Ako nemaš rešenje kako da ih zaštitiš da potraju prestani ih deliti, nikome ne pomažeš.
Pomaga na parazitite koi ne sakat da potrosat malku vreme i sami da si najdat lista. Samo daj, daj... Bunar bez dno.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom