Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
23 мај 2016
Мислења
918
Поени од реакции
1.019
što ste zajašili na internationala,mora vam svakome dati po 10 listi,onda je car i kralj....e,nitko se ne želi potruditi,da si sam nešto nađe....balkanski menatalitet...samo daj....
 
Член од
11 ноември 2016
Мислења
110
Поени од реакции
70
Pozdrav svima na najboljem forumu Kajgana
ako hocete svi da se slozite samnom da napisemo peticiju eto neko mora zapoceti
ja predlazem da zamolimo internacionala da se mane svih ovih pljuvanja po njemu i da produzi sa pomaganjem svima ovde ....ja predlazem ko se slaze samnom da stavi ,, mi se dopaga " da sobereme nekih najmanje 20 glasova da ostane internacional da ne nabrajam meni je davao mnogo liste pomagao da ne zaobidzem i zaboravim i druge ljude su meni pomagali da ih sve ne nabrajam samo hocu da kazem da je internacional zasluzan za ovaj forum sto ima toliko veliku posecenost a kome smeta internacional neka zaobidze ovaj forum neka ostavi internacionala da pomaze ljudima kako sto je pomagao do sada ....moje mislenje a mozda i vase je da neki ljudi ljubomore na Kajgani zato sto je najbolja i zato hoce da sruse Kajganu ali ja vam kazem ako smo svi slozni i zastanemo u odbrani internacionala niko nam nemoze nista pozdrav za internacionala ........
 
Член од
10 јули 2016
Мислења
163
Поени од реакции
218
Znaci u drugom smislu lopov se plasi da mu neko nesto ne ukrade ili bide skroz opljackan.
Ne zelim biti pogresno shvacen ali da bi se nekom ugrozila prodaja je da se konstanto objavljuje zeljeni server i da se x ljudi kaci i izazove frustraciju, prekid placanja i prelaz kod drugog preprodavca.
SWE,izgleda da mu je zdrepceva krv proradila i poceo da se rita po livadama i objavljuje listu koja je nekoliko puta velikom brzinom bila brisana sa foruma i to mislim sa razlogom jer je i sam international pomagao ljudima listama sa tog servera i naravno da ce covek objaviti sve, jer je nema potrebe da se slike kace i pokazivati sta je moguce a sta ne.
International i ostali koji stvarno pomazu samo kazu ."liste na pm" i onda oni sami odlicuju kome ce sta poslati.
 
Член од
29 февруари 2016
Мислења
175
Поени од реакции
301
Ja sam drugovi dobijo skriptu od druga dsukija ali je nisam ni otvorio . Jer mene ne biva za taj posao . A kad sam trazio liste uvek sam dobio dali od tissota dali od elmu dali od night walkera dobijao sam i od drugih clanova ovog naseg foruma. I da ne zaboravim internationala od kojeg sam ne samo sa ovog foruma nego i sa crosatelite-a i mislim da cu i dalje traziti kad mi stanu i da cu i dalje dobijati kad su ovakvi drugovi sa nama
Hvala i pozdrav
 
Последно уредено:
Член од
18 декември 2012
Мислења
754
Поени од реакции
651
Evo ukratko, bicu i ja iskren !
International je covek , koji je meni (kao i dsuki) davao puno lista, unazad nekoliko godina !
Nikada mi za uzvrat nisu nista trazili !
Pre dve godine, mi je international obecao, da ce mi dati njegov skener i objasniti rad sa njim, sto jos nije uradio !
Zbog toga, jedno vreme nismo bili u kontaktu ! (njegovom voljom)
Eto, sada opet ocekujem "poklon" od njega, jer je juce rekao da ce ga dati ljudima kojim veruje !
Sam se ponudio da mi da poklon !
I, nikada mu se zbog toga nisam dodvoravao i bio njegova marioneta !
 
Последно уредено:
T

tissot75

Гостин
Ooo raja opet sranje u Ruandi , da budem iskren mene ne boli nicije prepucavanje demokratija ,sloboda misljenja jedni smo dobri s jednima drugi s drugima ali BOLI ME STO JE SERVER KAJGANE OVAKO "SLAB"PA NON STOP PADA KAD POCNE VRUCA TEMA (DDoS) odakle li to dolazi izgleda kinezima se nedopada ovaj forum ... Do septembra mjeseca prosle godine nikad se nije desilo a sad odjednom svako malo da to rade Internacional i Duski1966 mislim da sa dva PC-a nisu u mogucnosti toliko od mene...A liste i treba djelit samo napred jarani pozzzz...
Slab je pod navidnim znacima da nebi ko sta pogresno izvuko iz konteksta ....
Meni je KAJGANA najbolji forum to se svidjalo nekom ili ne !!!
 
Член од
18 декември 2012
Мислења
754
Поени од реакции
651
Ooo raja opet sranje u Ruandi , da budem iskren mene ne boli nicije prepucavanje demokratija ,sloboda misljenja jedni smo dobri s jednima drugi s drugima ali BOLI ME STO JE SERVER KAJGANE OVAKO "SLAB"PA NON STOP PADA KAD POCNE VRUCA TEMA (DDoS) odakle li to dolazi izgleda kinezima se nedopada ovaj forum ... Do septembra mjeseca prosle godine nikad se nije desilo a sad odjednom svako malo da to rade Internacional i Duski1966 mislim da sa dva PC-a nisu u mogucnosti toliko od mene...A liste i treba djelit samo napred jarani pozzzz...
Slab je pod navidnim znacima da nebi ko sta pogresno izvuko iz konteksta ....
Meni je KAJGANA najbolji forum to se svidjalo nekom ili ne !!!
Ja, npr. znam odakle dolazi ! ;):):D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom