Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
16 јули 2013
Мислења
3.867
Поени од реакции
4.377
Juce se ovde delilo liste....a KO JE DAVAO LISTE

Zna se @internacional koji je svojim dolaskom sve promenio na Kajgani i povecao rajting Kajgane

Proculo se i na ovom i onom svetu za kajganu a i za Internacionala koji je po meni Dobar covjek ...pomaze svima ko god da mu je trazio listu on bi mu u najkracem roku dao listu kao da je placena.

Evo danas prelistavam malo nazad ni trecina njih se nije zahvalila ili pak odbranila kad ga neki drugi sa dr foruma kazu nesto negativno u vezi njega ili upustaju u konflikte javno.

Sta cemo ako " AKO ODE" i napusti kajganu a zanjim ce i ostali....

A to pojedinci i zele mada ja to ne bih hteo da se desi al nekad se pitam dokle ce ovako deliti svima i opet neki dodju i vredjaju (njega) zasto to radi svi citaju i niko nista ne kazeu odbrani a za liste odma se jave..pa i vise puta.

Zato ajmo svi koji su dobili liste po jedno hvala za Internacionala i da nam ostane ovde na kajgani.

Nije da ce napustiti al takvi kao ON nam ovde trebaju...tu su i drugi tako da trebaju malo podrske.

Pozdrav
@international
Можда не откриваше како и не постираше скенери,но сепак делеше листи за оние кои немаа време да баратаат и скенираат и да губат време со тоа,за да добијат листа која ке им прекине уште утре... Има многу пљукање на темава,но сепак сите сме тука за иста цел да пронајдеме листа,доколку не сме во можност секој си има свои работи,да споделиме листа на темава.... Ама во последниве страници нит има листи премногу,темата е полна со препукување кој подобра листа кој подобри канали има... Луѓе дај освестете се тука сме да поделиме листи за да гледаме сите,разбирам постојат одредени себичњаци кои нејкат ниту листа да дадат а ниту да објаснат,синкир тие се родиле родени да скенираат и да пронаоѓаат листа.Која е сврхата ако најдеш 100 листи а можеш да користиш само 1 во моментот.... Дали ќе падне круната ако поделиш 10% од тие 100 листи? Не,но сепак тоа го прават одредени луѓе,и сликаат каква ФУЛ ХД резолуција имаат,какви канали и што ти ја знам...
Imas poddrsku od mene @international i nemoj zbog odredjeni broj ljudi da se uzbudjujes,jer ipak si im trn u oko jer delis gratis liste i to im smeta nemogu da koriste svoje 1000 liste na pc-u..
Nadam se da ces ostati na ovaj forum i da cemo se druziti jos puno vremena :)
 
Член од
18 септември 2016
Мислења
63
Поени од реакции
80
neznam koliko je listi unistio mada ako i jeste neku neka je jer su i onako uzimali ljudima pare a nisu bile ilegalne,covek deli liste dobrovoljno,budimo realni sve dok nisu objavljeni skeneri javno nije ni bilo ovolikog unistavanja listi i neznam sto ljudima smeta kad se nekom zahvalis i pohvalis njegov trud i znanje,zahvaliti se nekom je stvar kulture i vaspitanja a ne kako neki kazu uvlacenja nekom
 

zex

Член од
17 октомври 2016
Мислења
133
Поени од реакции
107
Juce se ovde delilo liste....a KO JE DAVAO LISTE

Zna se @internacional koji je svojim dolaskom sve promenio na Kajgani i povecao rajting Kajgane

Proculo se i na ovom i onom svetu za kajganu a i za Internacionala koji je po meni Dobar covjek ...pomaze svima ko god da mu je trazio listu on bi mu u najkracem roku dao listu kao da je placena.

Evo danas prelistavam malo nazad ni trecina njih se nije zahvalila ili pak odbranila kad ga neki drugi sa dr foruma kazu nesto negativno u vezi njega ili upustaju u konflikte javno.

Sta cemo ako " AKO ODE" i napusti kajganu a zanjim ce i ostali....

A to pojedinci i zele mada ja to ne bih hteo da se desi al nekad se pitam dokle ce ovako deliti svima i opet neki dodju i vredjaju (njega) zasto to radi svi citaju i niko nista ne kazeu odbrani a za liste odma se jave..pa i vise puta.

Zato ajmo svi koji su dobili liste po jedno hvala za Internacionala i da nam ostane ovde na kajgani.

Nije da ce napustiti al takvi kao ON nam ovde trebaju...tu su i drugi tako da trebaju malo podrske.

Pozdrav
@@internacional HVALA PUNO ZA LISTE POZZ ZA TEBE
JA MISLI DA ZA NJEGA NETREBA STATUS BILO KAKAV NEGO DUGME DA MU SE NAPRAVI KOGA HOCE ON DA BANUJE DA BUDE BANOVAN I TO JE TO
 
Член од
6 ноември 2016
Мислења
14
Поени од реакции
8
Последно уредено:
Член од
22 февруари 2016
Мислења
233
Поени од реакции
491
Od prvog dana kada je internacional dosao na ovaj forum, pomagao je svima koji su trazili pomoc.Sta on ima sa Vama sa SF nemam pojma ali je KAJGANA zivnula od kako je on dosao. Svako dobro svim clanovima najboljeg foruma...
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
sto nekazes da su mi nudili da budem moderator na ,cro to si zaboravio ,ili hoces i to da ti kopiram , da budem u vipu nekom specijalnom sto sam odbio , sto to ne napises ,hehehe ,prodajete liste tamo cak ,vlasnik istog foruma koji je ujedno i vlasnik sf foruma ima svoj server gdje nudi prodaju ,nemozete me ,jer vam ,kocim biznis ,[DOUBLEPOST=1487606055][/DOUBLEPOST]netreba me moliti ,ovo je cisti hobi ,a ne ko nekima biznis ,
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.867
Поени од реакции
4.377
sto nekazes da su mi nudili da budem moderator na ,cro to si zaboravio ,ili hoces i to da ti kopiram , da budem u vipu nekom specijalnom sto sam odbio , sto to ne napises ,hehehe ,prodajete liste tamo cak ,vlasnik istog foruma koji je ujedno i vlasnik sf foruma ima svoj server gdje nudi prodaju ,nemozete me ,jer vam ,kocim biznis ,
Ne trosi reci za djaba.... Ljubomorni ljudi uvek trazu slamku da se uhvate za to :)
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
tako da nemas bojazni kod nas ti samo kazi koji ce te provocirat a imaces i moderator Status da ga mozes banirat sam a ja onda trajno zatvaram emailove i svaki IP skojim je bio na forumu...tako die kod nas druze,
da pocnes na crosat kao na kajganu ja ti Kazem da jih rusimo sve...jer smo i sa reciverima i sat...jaki
eto sta kaze taj tvoj admin ,na cro ,da neslikam ovdje ,prica zavrsena[DOUBLEPOST=1487606293][/DOUBLEPOST]da i ovo umalo zaboravih
dodjes na cro i imas mira od njih
meni nece da sere neki sota i bind tamo
svaka cast bokiju ostale ja ni ne kontaktiram ni neznam njih tako[DOUBLEPOST=1487606323][/DOUBLEPOST]balkanski mentalitet[DOUBLEPOST=1487606340][/DOUBLEPOST]ja bar kazem u facu[DOUBLEPOST=1487606390][/DOUBLEPOST]hvala na podrsci
 
Член од
6 ноември 2016
Мислења
14
Поени од реакции
8
sto nekazes da su mi nudili da budem moderator na ,cro to si zaboravio ,ili hoces i to da ti kopiram , da budem u vipu nekom specijalnom sto sam odbio , sto to ne napises ,hehehe ,prodajete liste tamo cak ,vlasnik istog foruma koji je ujedno i vlasnik sf foruma ima svoj server gdje nudi prodaju ,nemozete me ,jer vam ,kocim biznis ,[DOUBLEPOST=1487606055][/DOUBLEPOST]netreba me moliti ,ovo je cisti hobi ,a ne ko nekima biznis ,
Nisam upućen u ni jedno što si napiso i ne interesuje me uopšte.Me ni se ne svidja način komunikacije ,ne bih molio ni kog u životu pogotovu ne za jednu bednu listu koja traje dva,tri,pet dana.Te be to hrani da budeš moljen kralju,ponašaš se kao da si izmislio vruću vodu a ni sam nevidiš koliko je to jadno.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom