Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
Nisam upućen u ni jedno što si napiso i ne interesuje me uopšte.Me ni se ne svidja način komunikacije ,ne bih molio ni kog u životu pogotovu ne za jednu bednu listu koja traje dva,tri,pet dana.Te be to hrani da budeš moljen kralju,ponašaš se kao da si izmislio vruću vodu a ni sam nevidiš koliko je to jadno.
sto me onda prozivas ,kakve veze ja imam stobom ,pa da bi neko ,dobio listu normalno ,da pita za nju ili treba da citam misli ne kontam ,bar imam toliko strpljena i zivaca i dobre volje ,da pomognem i dam ,niko me netjera na to
 
Последно уредено:

zex

Член од
17 октомври 2016
Мислења
133
Поени од реакции
107
Nisam upućen u ni jedno što si napiso i ne interesuje me uopšte.Me ni se ne svidja način komunikacije ,ne bih molio ni kog u životu pogotovu ne za jednu bednu listu koja traje dva,tri,pet dana.Te be to hrani da budeš moljen kralju,ponašaš se kao da si izmislio vruću vodu a ni sam nevidiš koliko je to jadno.
Ti si mnogo mlad covek cim pricas tako a koliko vidim ti i neznas sta pricas
 
Член од
7 октомври 2015
Мислења
46
Поени од реакции
40
Nisam upućen u ni jedno što si napiso i ne interesuje me uopšte.Me ni se ne svidja način komunikacije ,ne bih molio ni kog u životu pogotovu ne za jednu bednu listu koja traje dva,tri,pet dana.Te be to hrani da budeš moljen kralju,ponašaš se kao da si izmislio vruću vodu a ni sam nevidiš koliko je to jadno.
sto me onda prozivas ,kakve veze ja imam stobom

kao ima edna grupa tuka na kajgana,nisu upuceni nisto ne gi zanimava, ne pomagaat nikako nitu deli listi,

a glavna cel im e samo so @international se zanimavaat
treba nov forum za niv -internationalni hejteri :D :D
ignor i cao
 
Член од
16 јуни 2015
Мислења
573
Поени од реакции
606
Nerazumem pojedince zasto jednostavno nezaobidzu ovaj deo foruma ako him se nesvidza ponasanje pojedonaca dali to bio Dzuki,Inetnational ili bilo ko,imate toliko drugija foruma pa posecujte.To sad dali neko trazi moli ili kuka za liste i to netreba davas briga,jednostavno sve sto vas neinteresuje finolepo preskocite i produzite dalje.I blago vama pojedincima sto nemate svoje probleme nego visite 24 sata na ovaj deo foruma i brinete se za liste kao da su vase.Kako se liste gase tako se i pojave.A to sto Inetnational deli liste ili bilo ko i to je njihova dobrovoljna odluka,dobio sam par listi od njega i ja sam mu zahvalan,da i one jos rade,a i da nerade bas me briga nisam je platijo.Zato vam preporucijem sve sta vam se ovde nesvidza preskocite ,zaobidzite ,posetite druge forume Kajgana nije jedini forum.
Film Plus
http://130.185.232.92:1234/FilmPlus.m3u8
Fox Turska
http://foxtv-i.mncdn.com/foxtv/foxtv3/playlist.m3u8
 

Kajgana Shop

На врв Bottom