Има ли се уште такви женски што се чуваат за прва брачна ноќ?

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од Forza Milan!!!, 22 октомври 2011.

 1. GhostLeader

  GhostLeader ONE OVER ALL

  Член од:
  20 април 2010
  Мислења:
  2.474
  Допаѓања:
  642
  Која корист го имам од тоа ? зошто би ме интересирало ?.. не ме интересира процесот на користење на нечива наивност и глупавост.. :)
   
 2. Sagan

  Sagan Гостин

  Женски со љунфер бараат мажулињата со мали куриња / слаба техника, кои смртно се плашат од можноста цурата претходно да легнала со некој кој имал поголем / ја работел по здраво.
   
  На PIRATIC му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Incule

  Incule

  Член од:
  4 јануари 2015
  Мислења:
  903
  Допаѓања:
  246
  Има,другарка ми
   
  На gumush му/ѝ се допаѓа ова.
 4. PIRATIC

  PIRATIC diplomiran klozetar

  Член од:
  26 јануари 2012
  Мислења:
  5.290
  Допаѓања:
  4.127
  Доколку би имало вакви девојки треба да си бараат машки со слабо сексуално искуство како и машки што едноставно многу не ги бидува, со слаба ерекција или пак мал пенис и.т.н. и.т.н.
  Па некако и двете страни да си бидат кнап ... неискусен со неискусна па некако да си се погодат без срамови и такви ствари !
  Али како и да се вртат работите времето брзо си минува, годините и децениите си пропаѓаат 20, 30, 40 ... е*ел ли некој или не е*ел времето на алатот не е вечно, исто и кај женските часовникот си отчукува без разлика дали биле или не биле е*ени !
   
  На Kornet му/ѝ се допаѓа ова.
 5. gumush

  gumush

  Член од:
  5 септември 2017
  Мислења:
  14
  Допаѓања:
  4
   
 6. sikidiki

  sikidiki

  Член од:
  28 јули 2010
  Мислења:
  232
  Допаѓања:
  37
  Немa веќе пoтребa. Сo вaгинoплaстикa нaрoдски пичетo мoже дa се зaшивa вo секoе време тaкa штo ќе биде пригoтвенo зa секoј нoв еб.
   
 7. burn84

  burn84 Говорете Македонски

  Член од:
  4 февруари 2006
  Мислења:
  6.539
  Допаѓања:
  1.467
  Има, и ја пропуштив зашо бев млад глуп и зелен.
   
 8. wot

  wot њ

  Член од:
  20 мај 2008
  Мислења:
  16.634
  Допаѓања:
  24.823
  A sto dobivas ako ne e ebena od drugi?

  Ili muabeto e u stilom: ako se lapas so zenski gi baknuvas site maski so koi bila, ako se lapas so maski gi baknuvas site negovi zenski, zato ne budi gej?
   
 9. burn84

  burn84 Говорете Македонски

  Член од:
  4 февруари 2006
  Мислења:
  6.539
  Допаѓања:
  1.467
  лол, не
  Јас онака, суптилно си искажав своја мука.
  Чак што више ако е неебана само проблеми ќе си имаш у бракот зашо кога тогаш ќе сака со други да проба, човечка природа е тоа.
   
  На Aleksandar91 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Kornet

  Kornet

  Член од:
  29 јуни 2017
  Мислења:
  373
  Допаѓања:
  989
  Тоа искрено е глупост до некаде, излезена од религија.... Сексот е еден од главните составни делови на еден пар. Нема ништо страшно во тоа да си имаш односи ако не си во брак (користење презервативи е сепак задолжително). И е едно од дејствијата со кое ти ќе се опушташ со твојот партнер, со кого можеш да уживаш во интимни моменти. А што би се случило ако не се совпаѓате во кревет?.... Оти за муабети и зафрканции ајде де, тоа може и во некој кафиќ пред сите да сватите дека не сте еден за друг. xD
  --- Споено дупло мислење, 12 октомври 2017 ---
  Абе да, ама до душа и не мора да значи дека ќе трча по други. Се' што треба да се направи во врска со интимните односи помеѓу еден пар е да не стане монотоно. Туку да испробаат некои фантазии нивни меѓу нив двајца. Тоа би било доволно за една личност што останала само со еден партнер/ка да не бара други. Сексот да не биде монотон.
   
 11. Gag

  Gag

  Член од:
  14 ноември 2013
  Мислења:
  887
  Допаѓања:
  825
  Имаше лани студии кои кажуваа дека колку помалку партнери толку помалку шанса за развод. Еве ти чарт ;

  [​IMG]

  Ова е за УСА, претпоставувам не е многу различно во Европа.
   
  На Solaire of Astora му/ѝ се допаѓа ова.
 12. MS-13

  MS-13

  Член од:
  12 октомври 2017
  Мислења:
  26
  Допаѓања:
  11
  Aбе сигурно има такви кои се чуваат за брачна ноќ ама се во помал број, на другите кои веќе "не се дочуваа" сигурно им било тапа џонсон и го сториле тоа ... инч и јас барам таквааа за брачна ноќ !!!
   
 13. PIRATIC

  PIRATIC diplomiran klozetar

  Член од:
  26 јануари 2012
  Мислења:
  5.290
  Допаѓања:
  4.127
  Imat kako nemat v Mariovo ako najdis takva moma :ROFLMAO:
  Sala na strana no takvi devojki deneska vo ova vreme i vo ovoj kulturno-vrednosen moderen emancipiran razvien sistem NEMA, zosto, gledano po prosta logika na nestata ako devojkite(kako i maskite) vo denesninava vleguvaat vo brak nesto pokasno od porano, da receme vo podocnezni 20ti ili pak vo 30ti godini od zivotot, a site znaeme deka devojkite imaat poran pubertet od maskite, pobrzo sozrevaat i psihicki i fizicki i seksualno i pocnuvaat prvi da baraat i fakaat deckovci uste vo tinejdzerskite godini i da receme deka pocnuvaat i so seks na tie godini ... ponatamu znaeme eden, pa drugi, pa treci i.t.n. kakva nevinost do brak kakvi zaebancii be lugje !
   

Сподели преку: