Имате ли заспано пред компјутер?

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
ми се има случено многу пати...ама онака кратко дремнување
 
Член од
3 декември 2008
Мислења
133
Поени од реакции
6
Пааа... Повеќе пати. Прв пат кога го дефрагментирав, втор пат кога го чистев од вируси (тогаш имав вируси) и трет пат кога го чистев од вируси (тогаш имав спајвер и црви).

Исто така, едно миљарда пати сум заспал гледајки Аниме (ако се рачуна) зш кога глеам аниме, глеам по цели денови без да мрднам од кревет.
 
M

MIL

Гостин
:vozbud: Imam zaspano i toa si pravime muabet so devojka mi na slusalki i mi zboruvase tolku milno tivko slatko i jas na fotelja bev optegnat i sum si pocnal Hrrrrrrrrrrrrrrrrrr fiuuuuuuuuuuuuuu,hrrrrrrrrrrrrrrrrr fiuuuuuuuuuuuuuuuuu i odednas slusam milko,milko tuka si i slusam MILKOOOOOOOOOOOOOOOOOO AMA TI SE USPA :vozbud::pos2::vozbud: lele :kesa: me izede i pocnav da se smeam i vikam mmmmm da da :vozbud: i pazi se vadam pa srci mnogu milno mi zboruvase princezko moja i moeto srcence pocna da se smee i ja u :nesvest: od sram :vozbud: ama ljubovce mi e pa ja sakam paaaaaaaaaaaa :back:
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
583
Pred TV da ama pred kompjuter ne mi odgovara pozicijata,zarem sedejki da zaspijam :kesa:
 

B. Boop

Princ: Најозбилна...
Член од
19 мај 2006
Мислења
1.302
Поени од реакции
263
Ноќеска :), ама пред лап топ. Пред комјутер у седечка позиција не можам, али со лап топ у кревет е изводливо.
 

Fabullous_178

Psychonautics:.
Член од
21 февруари 2007
Мислења
2.987
Поени од реакции
190
Никад.
Премногу е интересно за да заспијам.
 

leila

.o0
Член од
10 октомври 2008
Мислења
862
Поени од реакции
46
Последнава година и немам инаку заспиено :) Си пуштам филм и обавезно со слушалките на глава заспивам. :kesa:
 

AL.

Член од
22 јануари 2009
Мислења
12.610
Поени од реакции
5.016
Еднаш ми се деси то,не знаев со да прам и ме фати дремка....
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
Фала богу не, уште то да го напрам и сабајлето да ме најдат ке го јадам сукалото :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

blaster1

Искусен Кајганџија
Член од
16 декември 2008
Мислења
777
Поени од реакции
26
Имам заспано 2 пати ама само на кратко онака да затвориш очи и да ги отвориш пред да ти падне главата на биро.:)
:salut:
 

m.marko21

-STR8-
Член од
16 мај 2008
Мислења
1.177
Поени од реакции
75
Нема шанси неможам да заспијам ако нешто работи во позадина :nesum: имам лесен сон и веднаш се будам.
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Не немам заспано пред пц. Една причина е поради тоа што кога сум пред пц најчесто работам нешто или сурфам, играм, глеам филмче или пак праам некој проект така да во тие моменти сум активен и воопшто не ми ни се спие.
 

честа

Спор
Член од
25 септември 2008
Мислења
1.317
Поени од реакции
1.033
Заспав еднаш со слушалки на глава, онака во исправена позиција, сабајле мајка ми ме најде во иста позиција и почна да вришти, вика детево почнало да тешки дроги да ми се стават! Фрик бе:back:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom