Имате ли заспано пред компјутер?

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.924
Нема шанси и да сакам неможам
 
Член од
14 јули 2008
Мислења
1.449
Поени од реакции
50
..До сеа не:pipi: Се надевам и нема да има зашто и дека никпгаш нема да се деси тоа.
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Нема шанси... не ми се случило да заспам пред компјутер а и не верувам дека ќе ми се случи во иднина.
 

tomislayer

Елегантно дебел =)
Член од
18 ноември 2008
Мислења
1.482
Поени од реакции
82
да :) Особено ако легнам да глеам нешо на РС одма ми се приспива :)
 

iis

Mraf4i
Член од
12 септември 2007
Мислења
432
Поени од реакции
16
Ме има фатено дремка, ама да се остаам дод спиење ми се нема десено тоа, а мислам дека и нема ни да ми се деси:pos2:
 

Црвено

Am I pissin' u off-fa-fa?
Член од
12 септември 2007
Мислења
1.227
Поени од реакции
81
ми се има, еднаш...и сабајлето кога се разбудив во кревет, пола саат се мислев како сум стигнала таму, зошто не ми текнуваше кога сум легнала и кога станав гледам и мсн уклучено и ни еден разговор од вечерта не беше затворен. xD
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.616
да :) Особено ако легнам да глеам нешо на РС одма ми се приспива :)
абе ми се приспива океј...ама да заспијам никако....едноставно неможам да заспијам пред компјутер...ми фура од вратата од тераса пошто ќе треба на тепих да легнам :)
 

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
Уфф... заспивам и те како. Уште од средно навика ми е кога ќе ми се приспиеше да се наместам така згодно... со рацете на маса... и една партија доообро спиење да удрам. Така и пред компјутер, а ми се приспие, ќе ја поттргнам тастатурата, рацете на биро, главата на раце и ZzZzZz Party :eek:jea:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
2.164
Поени од реакции
134
Не, едноставно нели - неможам. Глупа ми е самата помисла да спијам пред комјутер кога на два метри имам убав кревет и можам да спијам како нормален чоек.
 

soul123

...plAy HaRd GO pRo...
Член од
2 октомври 2008
Мислења
295
Поени од реакции
23
аиии често заспивам хехе :)

обично заспивам кога сум мн уморен и ја играм cabal до раните утрински часови

онака како што си седам на фотења, само ке си заспијам со маусот во рака (се обидувам да не заспијам, али џабе, самите очи ми се затвараат :/)

еднаш сум спиел точно 1 саат пред пц, и после осетив ми залади и се разбудив :)
 

LaVista

Traumatic Playground
Член од
31 јануари 2007
Мислења
4.183
Поени од реакции
958
Никогаш немам заспано пред компјутер и мислам дека нема ни да ми се случи такво нешто. Ако ми се спие, креветот ми е на 2 метра :):)
 
Член од
21 ноември 2008
Мислења
1.157
Поени од реакции
18
mi se ima sluceno da zadremam i toa pred uspivanje ama toa na microfon pa zatoa ne sum zaspala epten:back:
 

Ares

Immortall
Член од
3 февруари 2009
Мислења
154
Поени од реакции
11
Сум спиел и тоа цела ноќ, си платив Nightmare во Инсомниа 1 у железничка, претходно бев на свирка у Кастро па немаше шо да праам и се качив горе до Инсомниа демек Кантерче да пукнам и од 02:00 па до 06:00 шо убаво се наспав, и таман си го фатив автобусот за Кавадарци уште сабајле:music3::icon_bigg
 

Wannabemceez

Welcome to my WORLD!
Член од
17 јули 2007
Мислења
909
Поени од реакции
20
Да и тоа милион пати ми се десило да спијам пред компјутер:kesa:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom