Изгрејсонце

Член од
29 октомври 2011
Мислења
1.712
Поени од реакции
1.152
незнам како, а и не ми се замара да барам, ама би ја ставил сликата на аннаја01 у една тема што ја има а мислам дека се викаше - пост/цитат на кој сте се изнасмејале, или така нешто. Зашто денеска по вторпат ја отворив темата за Изгрејсонце и се смејам :) ...па уште вика “ми се свиѓаше и затоа ја ставив“ хахаахахахаха!
а што има лошо во тоа!?
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.076
Поени од реакции
13.594
P1080921.JPG P1080948.JPG

iако сонцено изглеа дека е горе горе жими мајка изгрејсонце е, ова е во 6 сабајле....добро де одма после изгрејсонце :P
 

Kajgana Shop

На врв Bottom