Изгрејсонце

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.046
Поени од реакции
15.014

со мојата Nokia 2730 classic.....минатото лето :)
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Со идиотче апаратче, Panasonic некој, без статив, штотуку извадена од апарат (не чепкана во Фотошоп)...
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Можеш да го кропнеш долниот дел, џабе стои толку големо црнило... :)
Патем, изгрејсонце е ова или зајдисонце?
 

чкчк

Аргат
Член од
11 јануари 2012
Мислења
240
Поени од реакции
237
Можеш да го кропнеш долниот дел, џабе стои толку големо црнило... :)
Патем, изгрејсонце е ова или зајдисонце?
Не ми текнало,инаку баш ке видам како ке испадне кога ке ја кропнам.Инаку е изгрејсонце.
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.404
Picture 697.jpg . Picture 700.jpg . Picture 703.jpg
вчера на Јадранско море,аматерски со мобилен телефон (6,30-7,00 ч)
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Anco, мора да си земеш телефон со боље камера... Ова е исто ко да си фотографирал со компир, ништо не се гледа :(
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.404
Picture 689.jpg . Picture 690.jpg . Picture 694.jpg
секогаш гледав да сум под сенка,т.с. сосем малку да се ѕирка сонцето од позади објектот, што ќе излезе ако се слика сонцето незмам-многу трешти,смета и на очи.
 

Vespertine

The Ugly Duckling
Член од
22 септември 2009
Мислења
2.932
Поени од реакции
3.386
незнам како, а и не ми се замара да барам, ама би ја ставил сликата на аннаја01 у една тема што ја има а мислам дека се викаше - пост/цитат на кој сте се изнасмејале, или така нешто. Зашто денеска по вторпат ја отворив темата за Изгрејсонце и се смејам :) ...па уште вика “ми се свиѓаше и затоа ја ставив“ хахаахахахаха!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom