Избор на најсекси македонки!

Член од
26 септември 2012
Мислења
8.057
Поени од реакции
6.665
ова СЕ шо спомнувате врска нема со убавина и секси , за ова лек е воведување фискална да си плаќаат данок за рентање на женско тело веќе време е и државата аир да види малку
 

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.563
Поени од реакции
19.992
А шо ќе биде коа ќе ја избереме таа една?
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.981
Поени од реакции
14.767
Заеби ти селебрити у банана како РМ, но Ирена Спировска е една од најубавите и најсексипилните Македонки. Башка како старее така се поубава станува.
Baš pred 2 nedeli sedevme masa do masa so nejze vo eden restoran vo Pogradec, Albanija....cel den okapa vo restoranot...i ič ne vleze vo voda...da vidime što "materijal" ima:vozbud:
No se soglasuvam deka godinite malu ostavile traga kaj nejze
 

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.563
Поени од реакции
19.992
Член од
30 јуни 2015
Мислења
314
Поени од реакции
286
Искрено, од "познативе" немам некоја на која би ѝ ја дал титулата "најсекси Македонка", а да излезеш надвор да прошеташ 10-15 мин. ќе се изнагледаш убавици... имаме многу убави (и секси) девојки ама штета (or maybe not) што не се толку ПОЗНАТИ :))
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.638
Поени од реакции
34.846




Според насловот на темата би ја ставила мојата- персонална фотографија! :D , но сепак сигурно се мисли за најсекси македонка како јавна позната личност! :)
... иако им давам предност на брунетите како најсексипилни, сепак кога подобро ќе размислам како најсекси македонка од јавните личности би ја предложила плавушата Јасмина Мукаетова !
п.с.
...мојот избор за најсексипилна е според тетатет, а не според ТВ и фотографии на Нет!
п.с на п.с.
...и женско може да примети сексипилност на друго женско, така да темава не е само за машко постирање!:cool:
 
Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.151
Поени од реакции
512
Ја сум селебрити и најубава гласајте за мене,се шаламмммм
 

Kajgana Shop

На врв Bottom