Играте WoW (World of Warcraft)?

FromSunWithLove

dance or die
Член од
1 февруари 2007
Мислења
524
Поени од реакции
13
u pravo si ali i bez da delis acc so nekogo pak ispaga eftino sto da vi kazam deca IGRAJTE NA ORIGNALNI SERVERI ke vi bide mn poiteresno
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Ili popularno e da beris 400 500 zlato vo igrata i im davas na nekoj sto 750 den mu se kako nisto i za zlatoto ti dava acc, mislam taka rabotata mak gejmeri :) isto taka neznam za 1000 i nesto zlato mozis da si ja kupis burning crusade :)
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
FLiX напиша:
Ili popularno e da beris 400 500 zlato vo igrata i im davas na nekoj sto 750 den mu se kako nisto i za zlatoto ti dava acc, mislam taka rabotata mak gejmeri :) isto taka neznam za 1000 i nesto zlato mozis da si ja kupis burning crusade :)
абе, имат ненормални, гледам на некој страни од wow, толку и толку долари, за исто злато. lol
 

YuZe

Sic Semper Tyrannis
Член од
22 септември 2005
Мислења
1.378
Поени од реакции
1.242
ZIKS напиша:
абе, имат ненормални, гледам на некој страни од wow, толку и толку долари, за исто злато. lol
Абе оти да се ненормални, ги чешаат џебовите и си даваат париња за да немора да гриндаат по цели денови за злато. Не се сите со македонски стандарди, така да им се исплаќа нив.
 
Член од
23 февруари 2007
Мислења
780
Поени од реакции
69
Jas igram wow karakterot mi e shaman lvl 48 se vika Chãos i igram na Blackwing server i igrata e mnogu dobra, no eve eden sovet ne igrajte premnogu wow barem probajte zatoa sto takvi MMORPG igri nemaat ednostavno kraj i togas pocnuvas ednostavno da stanuvas poleka poleka zavisnik i na krajot ke se prasuvas go otfrliv zivotot zaradi edna igra primer mojot drugar Mile igra wow stigna 60 i mu trebase samo 3 nedeli ama toj igrase 24/7 veruvajte od ovaa igra stanuvas zavisnik za kratko vreme ne ja igrajte igrava premnogu:nenene::nenene::nenene:. Jas si go rekov odnosno napisav svoeto dali ke me poslusate ne znam.
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
167
KOj igra na Spinebreaker USA da mi kaze kaj da napraam akaunt imam kreditna
 

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
Igrav wow skoro 1 dogina...posvlednive 3 mesici igrav so eden karakter na nov akaund (stariot mi go banuvaa)...pa za 3mesici eve mi go karakterot http://ctprofiles.net/3400808 (so 1000gold u nego) go sitnav 200Evra

-Nekogas raboti CTprofilot nekad ne :O
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
Ddime напиша:
Igrav wow skoro 1 dogina...posvlednive 3 mesici igrav so eden karakter na nov akaund (stariot mi go banuvaa)...pa za 3mesici eve mi go karakterot http://ctprofiles.net/3400808 (so 1000gold u nego) go sitnav 200Evra

-Nekogas raboti CTprofilot nekad ne :O
брат, нешто не ја отворат сликата, ако сакаш напиши точна адреса. :)
 

FromSunWithLove

dance or die
Член од
1 февруари 2007
Мислења
524
Поени од реакции
13
abe vika inace za povise informaci ako sakate da znaete sto iam videno:
1gold=2$
10gold=15$
30gold=22$
50gold=35$
100gold=50$
200gold=70$
ete kako se pravat pari
 

Swifty

Никола
Член од
5 февруари 2007
Мислења
992
Поени од реакции
2
Абе има и друѓи начини на правење пари.Ја сум 70-ка и дур го постигнав овој левел многу луди кинези и јапанци ми се понудија за праење пари.Едноставна процедура,ти му плаќаш у долари а он ти прави голд.Секако никад не сум прифатил немам намера да фрлам уште пари и тоа на јапанци. :) поздрав!
 

Morbidnio

ај лав вариорс
Член од
17 февруари 2007
Мислења
456
Поени од реакции
1
A....nekoj da ne znae kako se vika zandanata(Istance) kaj so glavniot boss e Ilidan Stormrage?demonhunter :D
 

Morbidnio

ај лав вариорс
Член од
17 февруари 2007
Мислења
456
Поени од реакции
1
zs ne odgovarate sigurno vie 70tite lvli znaete za I lidan kaj se naoga ....
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Pa znam deka treba da se soberat klucoj od poke bosoj za da mozi da se vlezi vo ta istanca a kaj se naoga neznam. PObaraj na www.thotbott.com
 

Kajgana Shop

На врв Bottom