Играте WoW (World of Warcraft)?

LaVista

Traumatic Playground
Член од
31 јануари 2007
Мислења
4.183
Поени од реакции
958
Играв порано таа игра може да се каже и дека ја сонував од време на време, играв на Fun Server и бев 230 lvl Orc Shaman..да ви кажам драго ми е што престанав да ја играм оти позаразна игра неам видено
 

JuveFan

Џабарлак
Член од
11 мај 2006
Мислења
918
Поени од реакции
7
Alekso_K напиша:
Абе ја сум стигнал до 60lvl со неколку хероја на правилен сервер и добро знам колку време треба! И кој рече дека фатил 70 на приватен сервер???
Најбрзото кревање на лвл 70 од кога е пуштена ТБЦ e za 23 сати и 40 минути. Од едно бате од Јапонија, го заборавив како се вика. Тој другарот твој ако кренал за 10 сати на оргиналната WoW нека дојде во Битола и кажи му дека има едно станче да си го користи кога сака
 
Член од
3 февруари 2007
Мислења
17
Поени од реакции
0
Cool Igra

Zakon igra momentalno igram 25 LVL Warrior Tauren na Skullcrusher.
 
Член од
16 февруари 2006
Мислења
2.830
Поени од реакции
21
Играв пред некое време на пиратски сервери и мило ми е шо не продужив на оргинал сервер :)
 
Член од
27 април 2006
Мислења
108
Поени од реакции
2
ti si brat nenormalen 60 do 70 ka za 2 saati e nevozmozno zatoa nemoj takvi komentari
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Мake LOVE, not WarCraft :)
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Ja igram na svoj napraven privaten server. Samo gi praem questojte. Malku depresivno e da bides sam u cel toj golem svet ama ce se naviknes.. Ima mnogu tajni sto nikoj od vas ne gi znae zosto ne ste GM na igrata.. Mnogu tajni cudovista veruvajte mi... Ako nekoj saka instrukcii kako sam da si napraem svoj privaten server i pritoa i nekoj drugar da mu se ukluci neka mi pise PM
 
Член од
23 февруари 2005
Мислења
2.460
Поени од реакции
43
LaVista напиша:
Играв порано таа игра може да се каже и дека ја сонував од време на време, играв на Fun Server и бев 230 lvl Orc Shaman..да ви кажам драго ми е што престанав да ја играм оти позаразна игра неам видено


:icon_lol:
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
44.502
Поени од реакции
82.026
JuveFan напиша:
Најбрзото кревање на лвл 70 од кога е пуштена ТБЦ e za 23 сати и 40 минути. Од едно бате од Јапонија, го заборавив како се вика. Тој другарот твој ако кренал за 10 сати на оргиналната WoW нека дојде во Битола и кажи му дека има едно станче да си го користи кога сака
од Франција е, не од Јапонија.
 

^MooN_RideR^

Blue in HearT
Член од
20 април 2006
Мислења
853
Поени од реакции
48
Абе ја играв порано ама арно на време стватив дека се изгубив од реалниот свет и попуштив многу во школо и се откажав
 

Swifty

Никола
Член од
5 февруари 2007
Мислења
992
Поени од реакции
2
Igram na Skullcrusher allianca...68 lvl Dwarf Warior...se nadevam do sledniot vikend 70-ka =) Jebiga mnogu pari se dzitka za igrata...ali zatoa za mene nema podobra,pozdraF
 

DaN-MaN

Warlock
Член од
1 февруари 2007
Мислења
491
Поени од реакции
3
Е да де да

Sotory напиша:
Иди на wowstatus.net, па на status list и избери кој сервер сакаш соодветно на верзијата што ја имаш дома (или пак симни го најновиот patch) и играј, само гледај да избереш сервер со very low, low ili high XP rate за да играш како на оргиналната.

а да btw ја игав и стигнав до 15 lvl и заглавив у сред Great Forge у Ironforge и заебав
Абе лесно е таму.Ама за серверов...Треба да симнам 3-4Гига Пачови.:pos2:не го бива.Симнав еден од 400и нешто мега Patch ама пак бара.
Бог да чува:vozbud:
 

DaN-MaN

Warlock
Член од
1 февруари 2007
Мислења
491
Поени од реакции
3
?

Shorty напиша:
Ja igram na svoj napraven privaten server. Samo gi praem questojte. Malku depresivno e da bides sam u cel toj golem svet ama ce se naviknes.. Ima mnogu tajni sto nikoj od vas ne gi znae zosto ne ste GM na igrata.. Mnogu tajni cudovista veruvajte mi... Ako nekoj saka instrukcii kako sam da si napraem svoj privaten server i pritoa i nekoj drugar da mu se ukluci neka mi pise PM
Kaжи како ти се вика серверот кее пробам да ти се укључам
 

Kajgana Shop

На врв Bottom