Зошто сте сами?

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.504
Поени од реакции
3.727
po naski dijalekt da a opstojam ,cumki lonecot koga zovriva mora kapak da ne prikipi :pos:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.183
Поени од реакции
34.407
Не се возам со автобус, не јадам леб, едната комшивка сака да се ебе со мене, таа другата сум ја ебел, тие у банка ми се најнафурани не се замарам со нив. Скоро секое женско сака да се ебе со мене.....таков сум, што да правам....ваљда што сум прост малку :D
 
Член од
16 август 2015
Мислења
229
Поени од реакции
286
Poso sum glup ete zatoa ! Zaljuben vo licnost so ima drug pokraj nea , zaljuben vo licnost sho me odbi a pak sekoj den me bara , zaljuben u licnost so go proveruva sekoe moe uklucuvanje i sho postira pesni za mene a ima drug pokraj nea , zaljuben vo licnost so mi kaza da izlezeme ja ona i DECKO I a znae deka ja sakam i ona mene * normalno deka go odbiv toa izlaganje * i uste ja sakam i sekoj den mislam na nea , a edinstveniot kontakt ni e preku postiranje pesni so posveta , ona so drug a ja sam ...jas iam gnev zaso ima drug i toa mi e prepreka , a ona... ne znam... se nadevam pomirno ke zaspijam otkako go pisav ova , gn
 
Член од
10 август 2013
Мислења
541
Поени од реакции
928
Nemoj bratče, nemoj da patiš i da stradaš zaradi takva nevozvratena ljubov, nemoj da ja moliš, znae ona deka ja svigjad, se i e jasno deka ima megju vas hemija, ako i trebas sama ke si dojde, totalno ist slučaj imav kako tvojov so edna, tolku bevme privrzani eden za drug i na kraj se omaži, ne znaeš, kamen na srce mi padna toj den koga razbrav za ovaa vest..
 
Член од
30 мај 2019
Мислења
68
Поени од реакции
40
Poso sum glup ete zatoa ! Zaljuben vo licnost so ima drug pokraj nea , zaljuben vo licnost sho me odbi a pak sekoj den me bara , zaljuben u licnost so go proveruva sekoe moe uklucuvanje i sho postira pesni za mene a ima drug pokraj nea , zaljuben vo licnost so mi kaza da izlezeme ja ona i DECKO I a znae deka ja sakam i ona mene * normalno deka go odbiv toa izlaganje * i uste ja sakam i sekoj den mislam na nea , a edinstveniot kontakt ni e preku postiranje pesni so posveta , ona so drug a ja sam ...jas iam gnev zaso ima drug i toa mi e prepreka , a ona... ne znam... se nadevam pomirno ke zaspijam otkako go pisav ova , gn
Ова ми изгледа како турска серија.. Па дали стварно мислеш дека ако таа тебе те сака како ти неа , би имала она дечко?
 
Член од
6 август 2015
Мислења
463
Поени од реакции
769
Затоа што сум говно.

Poso sum glup ete zatoa ! Zaljuben vo licnost so ima drug pokraj nea , zaljuben vo licnost sho me odbi a pak sekoj den me bara , zaljuben u licnost so go proveruva sekoe moe uklucuvanje i sho postira pesni za mene a ima drug pokraj nea , zaljuben vo licnost so mi kaza da izlezeme ja ona i DECKO I a znae deka ja sakam i ona mene * normalno deka go odbiv toa izlaganje * i uste ja sakam i sekoj den mislam na nea , a edinstveniot kontakt ni e preku postiranje pesni so posveta , ona so drug a ja sam ...jas iam gnev zaso ima drug i toa mi e prepreka , a ona... ne znam... se nadevam pomirno ke zaspijam otkako go pisav ova , gn
Да не солам памет, ама чим така прави типката (тебе ти пушта водичка а дечко и го прави будала у фаца), не те сака ни тебе а не го сака ни него :) туку прави да и е интересно и си игра ку*от со двајцата вас.

И ако си средношколец / студент тоа е сосема ОК. Али ако сте сите тројца +25 години ... заебана ствар.
 
Последно уредено:

Ejebajgasad!!!

Фукара
Член од
4 септември 2017
Мислења
677
Поени од реакции
1.116
@Turk ти не си глупав , туку си наивен во оваа ситуација можеби малку и на мазохист наликуваш по муабетот.Од друга страна веруваш дека работите може да се променат, а и самиот знаеш дека нема ништо да се смени. Девојката ми изгледа на класичен манипулатор. Може да се каже и дека е садист, ама не ја познавам така да не можам точно да кажам.
 
Член од
16 август 2015
Мислења
229
Поени од реакции
286
Ова ми изгледа како турска серија.. Па дали стварно мислеш дека ако таа тебе те сака како ти неа , би имала она дечко?
Затоа што сум говно.


Да не солам памет, ама чим така прави типката (тебе ти пушта водичка а дечко и го прави будала у фаца), не те сака ни тебе а не го сака ни него :) туку прави да и е интересно и си игра ку*от со двајцата вас.

И ако си средношколец / студент тоа е сосема ОК. Али ако сте сите тројца +25 години ... заебана ствар.
И јас порано велев дека ко на турска серија ми е животов ама сепак шпанска серија. На времето во шпанските серии инаше вакви преплетувања. У турскиве содржината е сиромашна сака богат и семесјтвата не дозволуваат хахахаха.
Јас имам 24 години , а она +25 и да заебано е пошо знам дека ме сака и самата ми се јави и кажа дека ме сака и трепереше гласот од возбуда и беше среќна дека збори со мене по тел , а јас не знам дали можам да поминам преку ова шо има друг едноставно љубомората ме излудува .... знае колку саати спијам и проверува пред колку време сабајлето сум бил уклучен на фб и отприлика коа ќе станам секад прво се уклучувам на фб и она секад е пример 15 минтс аго 20...пошо знае дека и ја ќе проверам у нејзиниот чет.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.875
Поени од реакции
39.321
И јас порано велев дека ко на турска серија ми е животов ама сепак шпанска серија. На времето во шпанските серии инаше вакви преплетувања. У турскиве содржината е сиромашна сака богат и семесјтвата не дозволуваат хахахаха.
Јас имам 24 години , а она +25 и да заебано е пошо знам дека ме сака и самата ми се јави и кажа дека ме сака и трепереше гласот од возбуда и беше среќна дека збори со мене по тел , а јас не знам дали можам да поминам преку ова шо има друг едноставно љубомората ме излудува .... знае колку саати спијам и проверува пред колку време сабајлето сум бил уклучен на фб и отприлика коа ќе станам секад прво се уклучувам на фб и она секад е пример 15 минтс аго 20...пошо знае дека и ја ќе проверам у нејзиниот чет.
wow и ти телепатски функционираш ко еден што го знам. Он па мисли дека постовите на фб му ги гледа некоја што ја упознал у прва година на факс а сега е девета година, плус не ни ја има у пријатели ни остварил некаков муабет или слично со неа :icon_lol:
 
C

CoolIris

Гостин
Затоа што тешко стекнувам доверба во луѓето, поради нешто што ми се случило во минатото.
Затоа што кога ќе дојде тој некој, не знам како да му покажам дека само ми треба време.
Се плашам од минатото, сегашноста, иднината.
Чудна сум ете.
 

Natan 3.0

Bitch Божји
Член од
17 февруари 2019
Мислења
1.598
Поени од реакции
5.064
Poso sum glup ete zatoa ! Zaljuben vo licnost so ima drug pokraj nea , zaljuben vo licnost sho me odbi a pak sekoj den me bara , zaljuben u licnost so go proveruva sekoe moe uklucuvanje i sho postira pesni za mene a ima drug pokraj nea , zaljuben vo licnost so mi kaza da izlezeme ja ona i DECKO I a znae deka ja sakam i ona mene * normalno deka go odbiv toa izlaganje * i uste ja sakam i sekoj den mislam na nea , a edinstveniot kontakt ni e preku postiranje pesni so posveta , ona so drug a ja sam ...jas iam gnev zaso ima drug i toa mi e prepreka , a ona... ne znam... se nadevam pomirno ke zaspijam otkako go pisav ova , gn
И јас порано велев дека ко на турска серија ми е животов ама сепак шпанска серија. На времето во шпанските серии инаше вакви преплетувања. У турскиве содржината е сиромашна сака богат и семесјтвата не дозволуваат хахахаха.
Јас имам 24 години , а она +25 и да заебано е пошо знам дека ме сака и самата ми се јави и кажа дека ме сака и трепереше гласот од возбуда и беше среќна дека збори со мене по тел , а јас не знам дали можам да поминам преку ова шо има друг едноставно љубомората ме излудува .... знае колку саати спијам и проверува пред колку време сабајлето сум бил уклучен на фб и отприлика коа ќе станам секад прво се уклучувам на фб и она секад е пример 15 минтс аго 20...пошо знае дека и ја ќе проверам у нејзиниот чет.
Имаш некое другарче, такво муле ко тебе, нешо контакт-телефон или скајп да ми дадеш? Чисто онака, asking for a friend.
 
Член од
6 август 2015
Мислења
463
Поени од реакции
769
И јас порано велев дека ко на турска серија ми е животов ама сепак шпанска серија. На времето во шпанските серии инаше вакви преплетувања. У турскиве содржината е сиромашна сака богат и семесјтвата не дозволуваат хахахаха.
Јас имам 24 години , а она +25 и да заебано е пошо знам дека ме сака и самата ми се јави и кажа дека ме сака и трепереше гласот од возбуда и беше среќна дека збори со мене по тел , а јас не знам дали можам да поминам преку ова шо има друг едноставно љубомората ме излудува .... знае колку саати спијам и проверува пред колку време сабајлето сум бил уклучен на фб и отприлика коа ќе станам секад прво се уклучувам на фб и она секад е пример 15 минтс аго 20...пошо знае дека и ја ќе проверам у нејзиниот чет.
Не те сака :) а не го сака ни дечко и. Ко што кажа членот погоре, девојката е или садист или психички оштетена па прави вакви глупости.

И мене ми се има десено пар пати кај што девојки со долги врски (по 7-8 години и више) ми се имаат закачено, значи со пишување, замарање, викање дома дури. Тоа не дека ме сакаат :) туку едноставно да го повредат дечкото, да си дадат повод за раскинување, да му вратат за нешто ... КОЈ ЌЕ ГИ ЗНАЕ !!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom