Зошто сте сами?

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.127
Поени од реакции
2.765
Подобро маж да си има една жена, отколку да ги има тие двете жени (ЛЕВАНКА и ДЕСАНКА), зошто може да настрада да се лизне на плочките в купатило и да скрши глава...
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.699
Поени од реакции
27.626
Подобро маж да си има една жена, отколку да ги има тие двете жени (ЛЕВАНКА и ДЕСАНКА), зошто може да настрада да се лизне на плочките в купатило и да скрши глава...
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.596
Поени од реакции
38.744
Подобро маж да си има една жена, отколку да ги има тие двете жени (ЛЕВАНКА и ДЕСАНКА), зошто може да настрада да се лизне на плочките в купатило и да скрши глава...
треба да си објавиш една книга со мудрости
 
Член од
21 јули 2017
Мислења
289
Поени од реакции
233
Зашто сум повлечен дебил што треба зборовите од уста со клешта да ми ги вадиш ;)
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.706
Поени од реакции
9.541
Pricinata e red john.
Браво за храброста на јавно излевање на емоции на форумов..па дај бе душо стројници да ти бидеме, да ја потурнеме малце работата...незнам тој @Red John што те игнорира толку:pistoldz:
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.504
Поени од реакции
3.727
kako toa sami?
definicija za ljubov - da se osekate dusevno ispolneti koga ste do ,so ,i nekoja osoba od sprotiven pol
definicija za sex -nagon koj doaga ,od gore definiranoto
iaku ne e kejfot samo vo sex nekogas i da ti pee igra,sedi nakoleno e podobro od ona PENETRIRANJETO
koga ne koristime levanka i desanka tie lazat koga ima zenata ciklus i devojkata a tebe ti e do ........ ke se samozadovolis
svalerstvo tri sprema eden zenski na maski taka e statistikata gi ima nasekade i sto za 5 min nema ni pet ili ke ti go isprazni dzebot ili ke te boli glava od griza na soves a ne se poznava nit pise na celo @pozdrav eden topol zosto strojnici ,koj vek sme ,denes EDEN OD NAJGOLEMITE SVALERI KE KAZE ne si kazanova nit zenskar ako pomines so nogu tuku ako izdrzis so edna SE VO SVOE VREME I MESTO ,moja pouka za vistinski brak da znaes kolku koga pominuvas vozdivnuvaat po tebe samo i tie se pasivni kako i nie
Автоматски споено мислење:

B.T.W e sega ako epten se zblizime so koleskata ili nekoja prijatelka a mi brcne u oko a i mi se pusta ,neznam ama poarno ke ja opstojam ednas otkolku da me ogovara deka sum p....r ,samo da ne i stane navika pa da saka da produzi :D
 
Последно уредено:

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.699
Поени од реакции
27.626
B.T.W e sega ako epten se zblizime so koleskata ili nekoja prijatelka a mi brcne u oko a i mi se pusta ,neznam ama poarno ke ja opstojam ednas otkolku da me ogovara deka sum p....r ,samo da ne i stane navika pa da saka da produzi :D
i toa sovikas podobro daja opstois ednas bolje otkolku posle aferi da ti vadat
a ako i bide slatko i posle ako saka pak lele keti napravi problemi so zenati begaj nesi igraj
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.504
Поени од реакции
3.727
i toa sovikas podobro daja opstois ednas bolje otkolku posle aferi da ti vadat
a ako i bide slatko i posle ako saka pak lele keti napravi problemi so zenati begaj nesi igraj
e toa e da se resis ili ne od iskustvo imam primer posle moze i uste poloso ucena daj mi za cevli za parfem gi ima mnogu takvi gi vikaat sponzorusi ke davas sto ke pravis pa ke lazes doma deka patikite ili trenerkite si gi kupil poskapo :D
 

Ejebajgasad!!!

Фукара
Член од
4 септември 2017
Мислења
677
Поени од реакции
1.116
@kalimero456 ме изнасмеа кај ти текна зборот опстоиш. Инаку мој совет да си седиш мирен и не знам што се замараш дали ќе те нарече п***р. Луѓето си јадат лајна постојано без разлика дали си им дал повод за тоа или не.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom