Зошто сте сами?

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Никот му е ФАП - Фабрика аутомобила Прибој и нема врска со работи на кои вие прво помислувате :LOL:
Имав скоро еден ФАП...прво две задни гуми од една страна му излетаа од добош на аутопут....па откако го средив тоа....клипњача низ блок му излета....ќе се запалеше да немав ПП апарат. Од 60 не дигаше повеќе...мислиш ќе се распадне :pos:
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.504
Поени од реакции
3.727
go opital eden decko pred zenenje eden starec ,za perfekten brak
e sinko go gleas petelon 10 kokoski gi vrti ,plus i mene me budi koga kukurika :D
Автоматски споено мислење:

@DenaM DUSO GLEJ SO FRAERI -i uste ne se odluci ??? :D 50 strana e ke piseses tomovi ,ili ubijash vreme ?? a rambo amadeus -da ti zapjeva onu njegovu FAP MASINA :D
 
Последно уредено:
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.735
Поени од реакции
24.384
Жена која што ќе биде сама ова ќе е фати:

Прегледај го приврзокот 251728
Сигурен си? Вие ги спомнувате леванка и десанка, ние имаме цел асортиман на помагала, такви какви што не би ти паднале на ум и се неспоредливи со еден обичен машки полов орган.
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Сигурен си? Вие ги спомнувате леванка и десанка, ние имаме цел асортиман на помагала, такви какви што не би ти паднале на ум и се неспоредливи со еден обичен машки полов орган.
Ќе горите во пеколот :LOL:
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Сигурен си? Вие ги спомнувате леванка и десанка, ние имаме цел асортиман на помагала, такви какви што не би ти паднале на ум и се неспоредливи со еден обичен машки полов орган.
Он живее во 1943 и мисли жените друго не пробуваат. :icon_mrgr:
 
Член од
25 август 2019
Мислења
263
Поени од реакции
471
Сигурен си? Вие ги спомнувате леванка и десанка, ние имаме цел асортиман на помагала, такви какви што не би ти паднале на ум и се неспоредливи со еден обичен машки полов орган.
Го извади феминизмот од тебе.
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.845
Поени од реакции
7.643
Сигурен си? Вие ги спомнувате леванка и десанка, ние имаме цел асортиман на помагала, такви какви што не би ти паднале на ум и се неспоредливи со еден обичен машки полов орган.
Не е исплатливо да се измислуваат петминутни помагала, затоа за машките нема толку многу.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom