Зошто македонските момци не фаќаат албанки за девојки?

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од Nemiseverue, 9 јули 2010.

 1. Aleksandar91

  Aleksandar91

  Член од:
  16 април 2014
  Мислења:
  4.032
  Допаѓања:
  4.043
  Се женам со албанка на пример.И детево в црква или в џамија ќе го носиме?
   
 2. Кеплер

  Кеплер

  Член од:
  14 јануари 2015
  Мислења:
  5.251
  Допаѓања:
  7.065
  Ако имате две чисти никаде, без разлика дали си се оженил со христијанска, муслиманка....
   
  На Invader, Ilumious, Sasa Ilic и уште 4 други им се допаѓа ова.
 3. stratUs

  stratUs

  Член од:
  20 април 2012
  Мислења:
  1.739
  Допаѓања:
  2.912
  Сека веќе има и наши момци шо си имаат девојки албанки.Стравот кај албанките дека ќе бидат осудени во нивната средина е се помал.
   
 4. Solaire of Astora

  Solaire of Astora

  Член од:
  30 јули 2014
  Мислења:
  2.994
  Допаѓања:
  7.199
  Боже сачувај, темава како од претпрошлиот век. Пример Аделина за Македонец се омажи. Кога сум бил дечко, не сум имал ништо против, сум бил со Албанка, но за жена Албанка муслиманка никогаш не би земал.
   
 5. Horny Junkie

  Horny Junkie АТЕИЗАМ,МУЗИКА, СЕКС,УМЕТНОСТ, ДРОГА!

  Член од:
  21 јуни 2018
  Мислења:
  45
  Допаѓања:
  11
  Оти ќе ги обесат од дома поќето случаеви(зборам за албанките)
   
 6. kokoskar

  kokoskar

  Член од:
  7 април 2012
  Мислења:
  917
  Допаѓања:
  612
  Ja vi ja oziveav temata a nikoj ne se ponudi da pomogne da ja najdeme albankata. Sramota stvarno.
   

Сподели преку: