Зошто македонските момци не фаќаат албанки за девојки?

kooperativa

Г-ин Пола Милениум
Член од
2 октомври 2012
Мислења
7.633
Поени од реакции
8.601
смрдат! а за бричено, секоја може да има бричено :LOL: НЕЛИ?
 

prozac

кабадаја
Член од
11 ноември 2012
Мислења
18
Поени од реакции
16
зошто??? оти ако татко и ако дознај ќе ме гаџа со зоља... сепак татковците нивни и браќата се многу против нивната ќерка или сестра да има дечко македонец
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.068
Поени од реакции
78.274
зошто??? оти ако татко и ако дознај ќе ме гаџа со зоља... сепак татковците нивни и браќата се многу против нивната ќерка или сестра да има дечко македонец
Не Македонец, туку Каур. Они ќе ја дадат ќерката на Македонец Муслиман, ама нема да ја дадат на Албанец каур.
Религијата нивна е суштината на проблемот.
 

prozac

кабадаја
Член од
11 ноември 2012
Мислења
18
Поени од реакции
16
Не Македонец, туку Каур. Они ќе ја дадат ќерката на Македонец Муслиман, ама нема да ја дадат на Албанец каур.
Религијата нивна е суштината на проблемот.
така и мислев
 
Член од
7 април 2012
Мислења
961
Поени од реакции
703
So videv edna u Justinijan..leleee strasno ubava..taa odma ja zenam pa ne kalasi..i so topovi neka mi dojdat albancite nejni rodi...dobro de ke se krijam po kokosarnici nema da im izlavam pred kalaso ili topo namerno :D
 
M

martin64

Гостин
Јас имам 19 години и слабо ми иде со девојчиња, ама ќе почнам со промена и би ебел некоја Албанка ама само за секс
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Кај е тука the sensitive police да ги осуди постовиве погоре?
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.320
Поени од реакции
7.372
Албанка од Македонија, албанка од селата или некој ал град, или албанка од Тирана.

Преку работава запознав многу девојки од Албанија.
Пред да се качат на брод сите се срцки, фини, мили...
Кога ќе се качат, пола од нив остануваат такви фини мили, а пола стануваат кучки како негативките од теленовелите :)
 

storm03m

А.К.А Комплексаш
Член од
9 јуни 2018
Мислења
316
Поени од реакции
337
Јас имам 19 години и слабо ми иде со девојчиња, ама ќе почнам со промена и би ебел некоја Албанка ама само за секс
Иди клецај додека имаш прилики и не мисли многу многу...и Балашевич во една песна вика "kad imaš mladog petla, ne daj mu da se pati.
Pusti ga neka leti, neka ga koke vide.
Posle će biti kasno, i petlu vreme ide.":sekcza::drk:
 

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
7.854
Поени од реакции
6.495
Зошто, па од една страна религиските разлики, сепак ова е Балкан и тука се знае каур со каурка, муслиман со муслиманка, иако сме нели 21 век кобајаги нели мултикултурализам, либерализам, демократија блаблаблабла сепак старите конзервативни и традиционални табуа се силни и денеска исто како и во минатото, друга работа е и различната етничка припадност односно различната нација и јазик, но сепак мислам дека религијата е пресудна за овие работи (врска или брак) барем овдека на Балканов ![DOUBLEPOST=1555249854][/DOUBLEPOST]
смрдат! а за бричено, секоја може да има бричено :LOL: НЕЛИ?
Нема врска, сите луѓе смрдат ако не водат хигиена ... без разлика на полот, етничката, верска или расна припадност ... не се бањај едно 10-15 дена или па цел месец па има да смрдиш на леш кој е во фаза на распаѓање ... ова важи за секое живо битие !
 

Kajgana Shop

На врв Bottom