Зборувате со самите - себеси!?

  • Креатор на темата Eko1
  • Време на започнување

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
Да,Понекад ... Во случаи на нервоза и слично :)
 
N

n/a

Гостин
Aman be...
Vie skros ste se zabegale...
Sam so sebe...:toe:...normalen covek ne zbori.

Ete bujrum...otvorete kniga i procitajte si.

Jas sam so sebe ne zboram.
Ali mnogu cesto mi se slucuva da i zboram na nekoja tele-marka od covek i da osekjam kako zborovite ne samo sto ne dopiraat,tuku prosto se odbivaat od debelata mu prazna glava.
I togas...togas mi ide da mu zalepam edna i da go teram u tri lepe...
 
Член од
12 февруари 2008
Мислења
338
Поени од реакции
16
зборувам и тоа почесто ќе си почнам да правам муабет ко да има некој до мене некоаш ми е страв некој да не ме слушне ќе рече сум се мрднала
 
Х

Ханзо

Гостин
Зевсус, признај. :)
Секој нормален човек си збори сам со себе, само лудите го прават тоа на глас.
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Aiii me stavi u grupata na ludi aii:pos::pos::pos:

se izvinuvam za latinica neznam nesto izbrisav:kesa:
 

Desire

Refuse,Resist
Член од
25 декември 2007
Мислења
1.823
Поени од реакции
284
Кој ќе се изнервирам,обавезно се обраќам кон мене за совет,за да се исслушам,да си помуабетам(добро сега не паѓа некој муабет,ама така само на кратко,некои реторички прашања) :pos:
 

JeCILaDy

Move Away
Член од
18 април 2006
Мислења
2.350
Поени од реакции
22
Да, разговарам со себеси кога треба да донесам важни одлуки.
 
Член од
20 декември 2005
Мислења
179
Поени од реакции
1
Abe si se cudam sama na sebe koga ke tresnam nekoja glupost i togas najcesto si komentiram sama na sebe nesto u stil: e stvarno ne si normalna kako mozese,ili pak zaboraviv da ti se pluknam u pametot,so sakav sega da napravam?-pa koga odam u prodavnica znam da si sepkam:leb,kafe,sok,jogurt...hmm 5raboti trebase so zaboraiv pak... i sl gluposti okolu koi si diskutiram/e :pos2:

p.c samo sepkame ne vikame na glas:toe:
 

Ece

*Sunshine*
Член од
7 јули 2006
Мислења
2.567
Поени од реакции
47
Не, никогаш, мене секогаш има кој да ме слуша. :pipi:
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.698
Поени од реакции
13.346
Исклучиво во играње на стратегии. Ако непријателот ми е до мене, може да ги чуе сите можни планови за напад додека ги организирам. Затоа више препорачувам мрежно играње преку интернет а не LAN
 

MadA@FakA

Black&White
Член од
4 август 2006
Мислења
1.048
Поени од реакции
105
Па се случува кога сам одам по пат и нешто се мислам и после некое време се освестувам дека всушност си зборувам сам со себе тивко.
Ми се има случено така да си зорам сам со себе,а еден другар да ме слушне...:pos2: ден денес, не знам што си е помислил во тој момент, бидејќи знам дека ме слушна а ништо не ми рече..

инаку не сум мрднат...
 

ludAAAAAA

блесава џукела
Член од
26 септември 2007
Мислења
84
Поени од реакции
0
аууууу па ја тоа го правам секој ден,мене денот не ми поминува ако не си позборувам сама со себе.тоа ми е некако као у стил на самослушање,можеби ке мислите дека сум луда но коа си зборувам сама со себе секоаш си мислам дека има некој до мене на кој што треба да му кажам нешто и почнувам да си зборувам.верувајте не сум луда.:nenene::toe::vozbud:
 
Член од
15 декември 2007
Мислења
865
Поени од реакции
28
Samo vo slucai koga sum ekstremno iznervirana,koga sum napravila nekoja greska si se karam..:kesa:
 
Член од
12 февруари 2008
Мислења
323
Поени од реакции
4
на глас до сега не ми се случило а во себе не е чудо да си шепкам
 

Kajgana Shop

На врв Bottom