За мажите: Дали сте плеснале (удриле) девојка?

Член од
6 февруари 2005
Мислења
1.952
Поени од реакции
14
spored mene nisko e da udrish devojka no kako sho kazha ti nikogash ne se znae osven ako ne si zasluzhi a za toa bogami mnogu treba chovek da me iznervira i da mi skine zhivci i iskreno ako bi doshlo do takva situacija ne bi znael kako kje izreagiram a inache iz chista mira nikogash ne bi udril devojka
 
Член од
28 февруари 2005
Мислења
33
Поени од реакции
1
според мене само фегет удира и може да удри девојка,а такви фегети заслужуваат многу повеке од тоа што го покажуваат демек силни према девојката,да бидат казнети.Имав случај кога една глупача која беше демек манекенка, нешо демек другарка(тогашна) па почна да ме провоцира со некои нејзини постапки,демек ова она,она фаца и тако даље,па ме доведе у степен каде што ако беше машко ке го удрев као и секој човек на кој би му пукнало филм, се воздржав, али девојка срамота е да се удри,зборам у глобала не е битно дали е другарка,познајничка, девојка,е@ачица,а тој што удрил,удира или ке удри заслужува да биде казнет.
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Не ти се погодила бе некоја да ти измами топол и сочен шамар. Никој не оправдува тепање, поготово женски, но се случуваат ситуации со кулминации.

И никогаш не вели "никогаш".
 
Член од
28 февруари 2005
Мислења
33
Поени од реакции
1
види мистик,сум добил плеска,онака на шала и онака не на шала,али ја бев крив за таа не на шала,се зезав со другарка ми безвезе,али пак се воздржав, јебига тоа е гордост.
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Хммм, не си имал ситуација, не ти посакувам ни да имаш.

Некст плиз...
 
J

Johnny Stulic

Гостин
once is si vikam "ever and forever" to bese ko bev mlad i ubav oti sega sumsamo ubav :lol: (bez lazna skromnost :lol: ).Ja slaknav srede carsija mi se isponasa sejlacki pred masa lujdze(250 ogovaraci) :lol: .I si vikam deka nemada se povtori.
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.407
Поени од реакции
7.693
Јас учев у КОЦЕ :(
Шега на страна, малку девојки знам, уште помалку ме нервирале, не сум покажал ниту намера за насилство кон никоја.
 
Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
Принципиелно не оправдувам тепање послаби од себе (не само женски), ама на два-три пати сум си го гризел јазикот за да не ја ошамарам, онака наопаку па преку уста. Фала богу, досега не сум изгубил контрола, а каква што е жена ми, не верувам дека пак ќе дојдам во слична ситуација.

Инаку, многу ме нервира кога некоја намерно ме провоцира знаејќи дека нема да замавнам. Целодневно звоцање, намерно шетање по живци и провоцирање не се брои во малтретирање, а само еден шамар се брои - нема правда тука :) :)

П.С. Стара поговорка : Врата на Југо и уста на жена се затвора само со јак удар. :lol: :lol:
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
ме прозва спуки:)
еве..
сум чул дека на жена рака не се кревало, па ко ја подбрав со клоци..

не бе, жена е за љубење, не за тепање.
има многу посуптилни, а поефективни методи за покорување на жената.
Всушност, ниедна физичка лузна не "јаде" толку, колку емотивната.
Јас кучево не сум го тепал додека сум го тренирал, а камо ли женските.
А верувајте, женско е полесно да истренираш од хаска. Многу своеглави суштества:)
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.417
Плескање на жени само во секс. По г'з.

Инаку немам плеснато шамар на жена. Иако имам мавнато клоца на неколку во основно... Ама стварно заслужија.
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Не ми удриле шамар досега зошто не сум заслужила:) а и нема да му дадам на машко повод за да ме тепа :P
Сум удрила неколку шамари на машки ама.. заслужени шамари!
Патем, друго ми беше зборот.. ако веќе тепате/удирате жена, не и удирајте шамар туку бокс. Зошто жена се тепа само со боксови :lol:
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Prv i posleden pat koga i koga ja mavnav edna po nos u treto. A toa i mi e celeto tepanje. ne sum se tepal dosega, ne sum imal potreba zosto. Se imam so sekoj, epten tesko nekoj/a da mi dojde na zivci. Ama de, koga ti se kurci i se prai engleska putana, place za kotek. Pa neli ste sakale ednkavost mori idiotki? :lol: Eve ti ednakvost. jas upravduvam, ama ne vo krajnosti, samarce ili taka nesto. Mislam, so sakas da ja ubies ili kaznis :lol: :lol: Ama devojki koga se tepat e najZAKON! Ednas gledav kako edni se tepat za eden tip, a ovoj stoi na strana i samo se kezi, ich kurac ne go boli. Seiri :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom