За девојките: „Лошо момче“ - да или не?

Член од
17 мај 2013
Мислења
245
Поени од реакции
250
Нормално и девојките сакаат повеке “лоши момци “ како што мажите самите кажуваат дека сакаат и ги палат „лоши девојки“ или к****,дека тие знаат како да ги задоволат најдобро,така и девојките истото го сакаат тоа
 

GhostLeader

ONE OVER ALL
Член од
20 април 2010
Мислења
2.473
Поени од реакции
643
Причината заради којашто жените сакаат лоши момци е што секоја мисли дека ќе биде последна, дека заради неа ќе се промени, дека ниедна не сакал, ама неа ќе ја сака, ќе се заљуби. И тоа е точно и кога тогаш
се случува. Едната од тие што учествуваа во тепачката денес му е жена на лошото момче за коешто зборувам.
И после иде рецитирање на поезии ,,Ќе се убијам,животот е суров,никаков,ти ебам животот,машките се сите исти,ве мразам''.Една од најинтересните по мене теории е баш оваа,вие од женкиот пол никако,од постоењето на човештвото па до денес не свативте дека ние машките ја користиме сами вашата наивност и глупавост,поготово ''бед бој'' или на Македонски кажано богат сељак,да сака и да остане со една.. смешно.. ова е најдолгата теорија која сеуште се влече а никако да се свати од ваша страна :) тажно.
 

GhostLeader

ONE OVER ALL
Член од
20 април 2010
Мислења
2.473
Поени од реакции
643
А ти кога ќе сфатиш дека „сфати“ се пишува со Ф? :X3:
Уште една од многуте дежурни Кајгана лингвисти кои едвај чекаат да исправат некого во пишвањето.. ... дијалект.
 
Член од
29 март 2013
Мислења
148
Поени од реакции
177
Јас го сакам Путин и ич не би ми било лошо! :)
--- надополнето: 20 декември 2013 во 23:25 ---
Јас го сакам Путин и ич не би ми било лошо! :)
 

MajMyH

EngineereD Fr0m DarknesS proTected by Divini✞Y ☤
Член од
11 септември 2011
Мислења
2.630
Поени од реакции
2.256
Јас го сакам Путин и ич не би ми било лошо! :)
--- надополнето: 20 декември 2013 во 23:25 ---
Јас го сакам Путин и ич не би ми било лошо! :)

putin.gif
fedor.gif овај му е обезбедување уште поголемо маже од путин ;) ќе имаш и со кого да го изневеруваш :D
 
Член од
29 март 2013
Мислења
148
Поени од реакции
177
Член од
29 март 2013
Мислења
148
Поени од реакции
177
Да бе да, тоа е тоа! :pos: Али шала на страна, опасен е, моќна појава е!
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
И после иде рецитирање на поезии ,,Ќе се убијам,животот е суров,никаков,ти ебам животот,машките се сите исти,ве мразам''.Една од најинтересните по мене теории е баш оваа,вие од женкиот пол никако,од постоењето на човештвото па до денес не свативте дека ние машките ја користиме сами вашата наивност и глупавост,поготово ''бед бој'' или на Македонски кажано богат сељак,да сака и да остане со една.. смешно.. ова е најдолгата теорија која сеуште се влече а никако да се свати од ваша страна :) тажно.
Најтажно од се е што ти никако да излезеш од 54та година. Дали има потажно од тоа?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom