Заљубени во малолетно лице ....

Член од
11 ноември 2009
Мислења
2.809
Поени од реакции
2.630
Не за мене, туку за природата. Не сум ја правел јас природата. Таква е природата, за нејзе е сосем нормално, таа неправи разлика во годините туку во плодност и неплодност. Сосем нормално било низ човечката историја. Зошто сега не е нормално? Затоа што така те учеле мама и тато? Затоа што така те учеле на школо? Затоа што сите така викаат? Погледни ја природата и ќе ја видиш вистината! Дали се плодни девојките на 12-13 години? Плодни се! Вие луѓето сега со вашите измислени правила ќе кажувате кога смее а кога несмее да бидат оплодени? Кој вас ве прашува? Природата одредила дека се зрели и зрели се! Како тоа не го разбирате? Значи секоја девојка која е плодна може да биде оплодена од секое машко кое може да оплоди. Границите на годините постојат само во вашите глави. Нив ги нема во реалноста, ништо незначат.
ти си потенцијален педофил
 
Член од
30 септември 2014
Мислења
46
Поени од реакции
55
@zlatnodete Што бидна сеа ? ќе ја биде работа или не? или уште се мислиш?
Веројатно ќе биде :D Она цело време и кажувала на мајка и и сестра и, а они не и прават проблем :)
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.110
Поени од реакции
11.140
Какви математики се изнаправија на темава,на крајот нема ни да можи да ја фати нашиов и ќе испадне дека живеел во заблуда.
Ајде да му дадеме Амин и нека се проба :D
 
Член од
20 септември 2011
Мислења
8.146
Поени од реакции
8.544
Од толку знаци на паркинзи гледање си ја збркал математиката. Јас завршив втора средно со 16 години, 1 месец пред да наполнам 17. Трета со 17, четврта со 18, па наполнив 19 после 1 месец.
Ова е надвор од темата
Не знам кај сум згрешил, помогнете кај сум згрешил
Јас сум роден 12. 08. 1953
Осмо оделение завршив 1968
Гимназија Корчагин завршив 1972
Значи прва средно завршив, па потоа летото помеѓу прва и втора наполнив 16 години
 
C

Castiel

Гостин
Ова е надвор од темата
Не знам кај сум згрешил, помогнете кај сум згрешил
Јас сум роден 12. 08. 1953
Осмо оделение завршив 1968
Гимназија Корчагин завршив 1972
Значи прва средно завршив, па потоа летото помеѓу прва и втора наполнив 16 години
Си тргнал година покасно во прво одделиние од што е нормално...или па тоа време така се идело
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.844
Поени од реакции
11.056
Зошто Миле имал најголемо куре во прво одделение?
Зашто имал 18 години.

Не го тупете...
 
Член од
20 септември 2011
Мислења
8.146
Поени од реакции
8.544
Си тргнал година покасно во прво одделиние од што е нормално...или па тоа време така се идело
Не тргнав во прво 1960, јас сум прва генерација која одеше во осмолетка. Пред тоа основно беше само до четврто а потоа беше гимназија нижа и виша
Ама доста со ова - ќе ја расипеме темава
 

Con Artist

the man with the key
Член од
1 мај 2012
Мислења
5.193
Поени од реакции
20.831
Добро бе, јас имав еден момак кој беше петнаесет години помал, па никој не се побуни. Што е со двојниве стандарди?
Тој момакот, по своја волја беше со тебе или в подрум го чуваше?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom