Заљубени во малолетно лице ....

Член од
30 септември 2014
Мислења
46
Поени од реакции
55
Нека ги праша сеа и нејзините дали и каде може да ја пипкаш. Ко булка да е па треба да дозволуваат, боже сачувај.
Сепак е малолетна и без нивно знаење скришно, може да наебам :pos:
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
2.903
Поени од реакции
1.537
Сепак е малолетна и без нивно знаење скришно, може да наебам :pos:
Затоа и ти викам, ништо скришно пипкање исклучиво со надзор на родител. Бар две години ќе мораш така.
 
Член од
23 март 2014
Мислења
1.471
Поени од реакции
1.242
Сега веќе е друго :P они не се прашуваат :)
Да пишеш на темава кога ќе и го закачиш, и оние како мене што никогаш не сме биле со 16 годишни да се израдуваме и да ни кажеш како крчка?
Ако има некоја со 16 години на форумов нека ми пише ПП. Се разбира и ја ќе ги прашам прво нејзините за благослов :D
 
Последно уредено:
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.128
Поени од реакции
16.222
Башка, ти ја мислиш светица можеби, ама она поминала тројца МАЖИ до сега.
Kolkava e brojcanata granica posle koja statusot svetica veke ne vazi?[DOUBLEPOST=1413478324][/DOUBLEPOST]
Доги најповеќе и сите други во кои јас ја имам иницијативата и контрола на темпото + она над мене со споени тела и лапање, а во исто време ја стискам за задникот :D
Razgovaravte so nejzinite na ovaa tema?
 
Член од
30 септември 2014
Мислења
46
Поени од реакции
55
Kolkava e brojcanata granica posle koja statusot svetica veke ne vazi?[DOUBLEPOST=1413478324][/DOUBLEPOST]
Razgovaravte so nejzinite na ovaa tema?
Кога нејзините и дозволуваат да има повозрасен дечко, сигурно се свесни што би можела она да прави со него...
Да пишеш на темава кога ќе и го закачиш, и оние како мене што никогаш не сме биле со 16 годишни да се израдуваме и да ни кажеш како крчка?
Ако има некоја со 16 години на форумов нека ми пише ПП. Се разбира и ја ќе ги прашам прво нејзините за благослов :D
Не ја посматрам девојкава како сексуален објект за празнење, ниту да му се фалам некому дека имам 16 годишна и да разгласувам што правам со неа. Сите врски што сум ги имал досега не ми биле толку битни, а за некои и сам незнам што сум барал со нив. Тука е поинаку.. Доста ми е од авантури и врски само заради секс.. Со оваа девојка навистина сакам да бидам и ми е нешто посебно!
 

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.349
Поени од реакции
7.606
Да беше 18, па да беше барем чист пред закон ако не друго. Вака на 16, на првата караница ќе наебеш дебело. А дека ќе ги има, ќе ги има, верувај. 16 ги има, не 26. На 30 и кусур години за глупости се караат и раскинуваат луѓе, не па на 16 години. Мене се што пиша ми изгледа ко оправдување за да направиш нешто што веќе си бил решен да го направиш, само вака као ... нема да имаш грижа на совест ваљда, не знам кое ти е поимањето. Сите од 17 нагоре се глупи, несериозни и незрели, па само оваа 16 годишнава ти останала во пажња?

За примери, успешни, дека ги има - ги има. Прашање е дали е личноста таква реално каква ти ја перцепираш, или е само перцепција која ти мати ум, затоа што сакаш нешто да постигнеш со девојчево.

И јас бев 16 некогаш. Мислев знам како функционираат доста работи, дека сум зрел за таа возраст, дека можам да се носам со одговорности далеку пообилни од тие на моја возраст. Денес, мислења од пред две години ми се смешни и ми е срам да ги читам, коа ќе налетам на нив на форумов, во обид да се изразам интелектуално, не па кога би помислил на глупостите што сум ги трескал на 16 години. А имаше и тогаш, како во случајов на девојлево твое, постари луѓе кои ми го вртеа истиот муабет за зрелост и однесување (како на мене, така и на други), а позади сета таа фасада да нема ништо искрено. Идејата за сериозна врска која сум ја имал тогаш и таа денес се светлосни години далеку едно од друго.

Ако сакаш сериозна врска, со повеќе шанси за успех и трајност, најди некоја над 20 што ги има. Со пилиштарци нигде не идеш.
 
Последно уредено:
Член од
23 март 2014
Мислења
1.471
Поени од реакции
1.242
Кога нејзините и дозволуваат да има повозрасен дечко, сигурно се свесни што би можела она да прави со него...

Не ја посматрам девојкава како сексуален објект за празнење, ниту да му се фалам некому дека имам 16 годишна и да разгласувам што правам со неа. Сите врски што сум ги имал досега не ми биле толку битни, а за некои и сам незнам што сум барал со нив. Тука е поинаку.. Доста ми е од авантури и врски само заради секс.. Со оваа девојка навистина сакам да бидам и ми е нешто посебно!
Па ако не ти е за празнење што не си најдеш некое машко интелектуално зрело другарче на 16 години?[DOUBLEPOST=1413493751][/DOUBLEPOST]
Да не испадне дека ти всадувам сомнеж, ама како дозна за дозволата од нејзините ? Тие лично ти соопштија или таа ти пренесе ?
Она му пренела али нивната врска се базира на доверба и взаемно почитување така да сигурно се работи за вистината.
 
Последно уредено:
Член од
30 септември 2014
Мислења
46
Поени од реакции
55
Да не испадне дека ти всадувам сомнеж, ама како дозна за дозволата од нејзините ? Тие лично ти соопштија или таа ти пренесе ?
Кога ја земав од кај неа за излегување не виде мајка и од далеку, сигурно намерно знаејќи дека ќе дојдам, она и кажала. Но не правевме муабет со мајка и :)
Е стварно сте безобразни.На шо личи ова.
И дај не забегувајте со темава. Јас додуша све прочитав, свекакви мислења, но ако има некој со сличен проблем нека пишува тука, а не да забегувате од темата !!!
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Хммм... ти имаш 23, она 16... тоа се 7 години разлика, што не е малку, но не е и многу...
Знаеш... ако сакаш може и да се жениш со неа, има 16 :)
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
2.903
Поени од реакции
1.537
БЛАБЛАБЛАБЛА.
Ти би имал односи со малолетен дечко ако подолго време никој не те опраил? Бар си знаеш дека може да се пресметате физички па и да се скарате нема да имаш проблем со законот...освен можеби прекршочна за нарушување на јавен ред и мир.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom