Заработка на интернет (официјална тема)

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Освен ако не најдеш на некој на црно да му ги продадеш (префрлеш) чиповите, а он за тоа да ти плате кеш... исто како шо се правеше со чиповите од покеро од фб.
нема такви будали повеќе :icon_lol:
 
Член од
13 март 2014
Мислења
691
Поени од реакции
142
Untitledfsdfs.png Исплатата ми стигна за 3 дена (најверојатно пошо е викенд) доколку сака некој да се зачлени, нека повели. http://adf.ly/rOlJh
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Мене ми е чудно ова со птцирцле, во Јули исплатиле 3556 исплати, а сега во Август пола од тоа 1791
 
Член од
13 март 2014
Мислења
691
Поени од реакции
142
Има некој тука сега скоро добиено исплата од Птцирцле?
 

sankerce

прогресиФ
Член од
6 март 2009
Мислења
3.072
Поени од реакции
4.942

LibertaGia исплати некого во Србија. Па ај навалете сега, "што ми е гајле за србите, некој од кај нас дали исплатил?"...
 

TheMessenger

Кодош
Член од
18 февруари 2012
Мислења
370
Поени од реакции
473
Член од
30 декември 2009
Мислења
547
Поени од реакции
149
Нека пише некој добар сајт ПТЦ за кликанје што исплаќа.
порано го кликав НЕОБУКС и исплаќасе
Во ПП
 

DonExo

Apex
Член од
1 ноември 2012
Мислења
454
Поени од реакции
291
Нека пише некој добар сајт ПТЦ за кликанје што исплаќа.
порано го кликав НЕОБУКС и исплаќасе
Во ПП
Е да ти пишеме во ПП; ама не можеме да ти пишеме во ПП, па еве овде ти пишувам :)

У последно време сите регуларни ПТЦ страни имаат некои проблеи со исплатите, поради Х причини, така да не би ти искрено давал линк од Пробукс, запбукс и слично... нај-топло би ти го препорачал PaidVerts. (кликни на линкот за регистрација)

Како што веќе имаше некој погоре коментирано за истава страна.. можеш и самиот да видеш какви реклами дава и слично.. а за исплати - кај овие немале до сега ни еден единствен проблем при истите.

На истава тема стр. 263
имаш добро објаснување за тоа како функционира сајтот... па слободно провери го и кажи како си задоволен :)
 
Последно уредено:
Член од
7 август 2012
Мислења
176
Поени од реакции
11
Имаше една страна кај што се продааваа слики текстови не се секавам баш се продаваа за 2.3.5.8$ така нешто е сега му текнува на некој страната ако му текнувам ке го замолам линк да ми остави
 

Kajgana Shop

На врв Bottom