M
Поени од реакции
38

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Дечки и ти ли си фан на Ошо, ама сме ретки :)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: mindvision
  M
  mindvision
  Да и тоа HUGE фан :)
  наидов на еден текст каде убаво е опишано зошто сме ретки. ќе ти го пратам во ПП.
  поз
  OSHO-Lover
  OSHO-Lover
  Е ова Huge е уште поретко, сум сретнал фанови на Ошо кога ке ги прашам ми викаат, а да сум читал од него 2 , 3 книги добар писател е, како прво он не е писател, а и да прочиташ 2 книги од него е како да си слушнал 2 ноти од цела синфонија :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom