Заработка на интернет (официјална тема)

Член од
12 август 2011
Мислења
3.829
Поени од реакции
2.031
А може така да менуваш пејпал на кој ќе ги праќаш парите...оти јас ко шо читав вика внимателно, адресата која сега ќе ја внесите не може туку така и за брзо време сменета...
Може да се смени. Барем јас успешно ја менувам на 3-4 месеци.
 

Довичински -

Довичински П.
Член од
26 ноември 2009
Мислења
1.205
Поени од реакции
674
Имам многу јака идеја и за да ја реализирам ми треба помош. Ми треба програма со која видеото ке тече од наназад кој нанпред. Например снимам видео и видеото трае 15 секунди, и кога идеш плеј го гледаш најобично од 0 секунди до 15. А јас сакам да го направам тоа истото видео да го гледам од 15-тата секунда до 0, односно снимката да бидед завртена да тече од назад кон напред.
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.705
Поени од реакции
6.627
Имам многу јака идеја и за да ја реализирам ми треба помош. Ми треба програма со која видеото ке тече од наназад кој нанпред. Например снимам видео и видеото трае 15 секунди, и кога идеш плеј го гледаш најобично од 0 секунди до 15. А јас сакам да го направам тоа истото видео да го гледам од 15-тата секунда до 0, односно снимката да бидед завртена да тече од назад кон напред.
Хммм...па може да се “преврти“ самото видео и случувањата да одат наопаку, ама тајмерот пак ќе си брои од 0 до 15 :D
 

kooperativa

Г-ин Пола Милениум
Член од
2 октомври 2012
Мислења
7.633
Поени од реакции
8.601
Член од
12 август 2011
Мислења
3.829
Поени од реакции
2.031
И јас сум со МКД знаменце. ај ако не ти е тешко просветли ме како да креирам акаунт со друго (америчко) знаменце плс.
Еве биди просветлена www.securitykiss.com ;). Кај серверите избери држава која сакаш да бидеш.
--- надополнето: 11 јуни 2013 во 00:21 ---
фала многу, но јас сум малку за никаде со со вие работи т.е. ништо не се разбирам . Го спуштив ова и притиснав конект и ме конектира со германија, не ми дава да изберам друга држава.
Пред да стиснеш конект имаш коцка доле десно, таму ќе ти се отворат знаменца...
 
Член од
12 август 2011
Мислења
3.829
Поени од реакции
2.031
Пази на пејпал да не се конектираш со ова ќе те лимитира моментално.
 

bogev4eboy

Хејтер
Член од
6 март 2011
Мислења
382
Поени од реакции
180
Еве биди просветлена www.securitykiss.com ;). Кај серверите избери држава која сакаш да бидеш.
--- надополнето: 11 јуни 2013 во 00:21 ---

Пред да стиснеш конект имаш коцка доле десно, таму ќе ти се отворат знаменца...
сакаш да кажеш дека со најобични проксиа работеш ?
 
Член од
26 март 2011
Мислења
659
Поени од реакции
667
Пази на пејпал да не се конектираш со ова ќе те лимитира моментално.
Фала ти на одговорите и на просветлувањето, НО кога ми е уклучено програмчето не ми ја отвара фивер :P
 

Kajgana Shop

На врв Bottom