Жешка тема (ГОРАМ)

  • Креатор на темата Johnny Stulic
  • Време на започнување
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
Johnny Stulic напиша:
Mene me pali mirisot na potta se e ok amako ce mi zamirisa e togas sum dzoa zivotinja.a na prvi pogled pajdzam na oci zboruvamza real love
Ви текнува на Ото од „Риба звана Ванда“ - зборуваше италијански да ја напали Џејми Ли Кертис, а сам се мирисаше под мишки :) :)
 

barbie

бебушка
Член од
16 август 2005
Мислења
47
Поени од реакции
1
sto najveke ve pali kaj maskite->ljubov i seks

jas koga ke vidam masko prvo sto me pali se stomacnite,ocite ako mu se plavi ili zeleni,teloto a najveke me pali koga ke vidam masko da nosi nesto rozevo!
BARBIE AND ALWAYS PINK!!!!!!!!! :wink: 8)
 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
Masko so eptem jaka samodeverba a mil osmeh i vedri oci:))))))) ( if u know that i mean:))))
A posle mora da ima pozadina i humor :)
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Заводлив поглед, усни (као Анџелина Џоли), sexy тело (заоблени цициња и sexy стомаче), sexy г'з и sexy нога у висока потпетица... :lol: :lol: :lol:

П.С. Има некоја таква овде на форумов или да ја прегледам уште еднаш галеријава... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Aman be Vodka :lol: :lol: :lol:

Hm........da ima milo lice, da ima dobar gz, ne ogromoni gradi, pomali, ne mora da e nekoja epten anoreksicna, ako ima malce mevce ne e loso :lol: :? da znae da zavrti povege od dve vrzopki muabet, i najveke od se da ima nezni oci i smisla za humor.

Jas Nikola, naprotiv, neka zbori koklu saka samo da ne preteruva, sakam tipki koi nonstop brmcat oti i jas sum takov :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.199
Поени од реакции
34.433
sto najveke ve pali kaj maskite->ljubov i seks

barbie напиша:
jas koga ke vidam masko prvo sto me pali se stomacnite,ocite ako mu se plavi ili zeleni,teloto a najveke me pali koga ke vidam masko da nosi nesto rozevo!
BARBIE AND ALWAYS PINK!!!!!!!!! :wink: 8)
Ова за розевото беше шега, така?

Розевата е женска боја, значи колку и да те пали - помири се со фактот дека „дечкото во розевата маица“ е хомосексуалец.
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
стегнат задник и цицки - ни големи ни мали таман да се

еве вакви на пр
 
Член од
9 февруари 2007
Мислења
441
Поени од реакции
61
kaj mene najmnogu me pali golo stomace dobro g'ze da ima ubava i mila faca i normalno da ima dobar karakter za da napravis nesto pa i da imas koris od site ovie raboti:):)
 
Член од
10 март 2007
Мислења
404
Поени од реакции
17
третлесто задниче и добра цицка уфф
 

BoYd

женско сум
Член од
1 февруари 2007
Мислења
707
Поени од реакции
4
Убав грб (wicket поздрав мило :helou:),брадичка,кратка косичка и најмногу насмевка проследена со убави заби.:pipi:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.525
Поени од реакции
47.869
Да има добар гоз развиен граден кош очи светли по можност(plavi), заби ем прави ем на број и да може да ме насмее.and we got a deal!!!!
 

city

Модератор - технократ!
Член од
1 март 2005
Мислења
2.780
Поени од реакции
276
Vlatko_Rusin напиша:
стегнат задник и цицки - ни големи ни мали таман да се
vo kombinacija so preubava nasmevka, dobra faca i ubava kosa
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
убава коса убава насмевка интересен хумор и добри цициња :smir::helou:
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.202
Поени од реакции
1.943
мммм навистина ЖЕШКА тема е оваа :)
што ме пали кај машките а ??? чекајте да размислам...:raz: најмнОгу погледот, па насмевката, малку брадичка, добар граден кош и стомачни исто така се добредојдени :wink: потоа...хммм..толку :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom