Жешка тема (ГОРАМ)

  • Креатор на темата Johnny Stulic
  • Време на започнување
Статус
Затворена за нови мислења.

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.782
Поени од реакции
20.044
Можеби, затоа имам легнато над 40 девојки досега, па сега види ти сам дали сум принцеза или принц :vozbud:
А циганката каде ја закопафте? :)
Дај црно на бело пемпеле дека си ги легнал тие 40, па тогаш ќе прајме муабет :)
 

karan

бивш поет, плукач, вљубеник во слободата
Член од
31 мај 2006
Мислења
3.595
Поени од реакции
2.719
Можеби, затоа имам легнато над 40 девојки досега, па сега види ти сам дали сум принцеза или принц :vozbud:
А може си коњот на принцот... :vozbud:
Ова е шега немој да се навредуваш.
 

thisisnoizy

Good things take time
Член од
29 јули 2010
Мислења
2.007
Поени од реакции
2.043
vistinska rewtkost se takvite mazi sto mislat kako tebe.......site se popaleni an fizicki izgled zadnici faci......preku glava mi se vise
--- надополнето: Nov 24, 2011 12:47 AM ---

ne......mislev dali se poseksi pomali ili pogolemi stapala kaj devojkata za Lyon Bold Italic? a moze i drugite mazi da vidam sto mislat
И мене ме палат xDDDDDDD

Pinknail feet <3<3
 

Noorotic

пецач на риби
Член од
22 февруари 2011
Мислења
892
Поени од реакции
383
мене кај женско најмногу ме пали, рамен стомак, џабе ако има и фаца и гз и града ако има малце дебелко стомаче, тоа е како да имаш лцд лед телевизор со крив екран,
 

koskar

Џон Клиз
Член од
27 август 2005
Мислења
566
Поени од реакции
359
мене кај женско најмногу ме пали, рамен стомак, џабе ако има и фаца и гз и града ако има малце дебелко стомаче, тоа е како да имаш лцд лед телевизор со крив екран,
не бе рамен; мало стомаче а ла „Шакира“ и да умрам....
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.199
Поени од реакции
34.433
Можеби, затоа имам легнато над 40 девојки досега, па сега види ти сам дали сум принцеза или принц :vozbud:
Браво бачко, ќе те одликуваме со „Кајгана јебо“ беџ кој многу ретко се заслужува.
До сега го имаат добиено само Стеф и Свршаваат само што ќе ме погледнат :)
 

nescafe

за освестување
Член од
27 август 2009
Мислења
604
Поени од реакции
277
Можеби, затоа имам легнато над 40 девојки досега, па сега види ти сам дали сум принцеза или принц :vozbud:
Ок, сакаш искрен одговор нп ќе добиеш.
Од тие 40 само две максимум 3 се девојки со кои си бил во врска, останатите 37 се калаштури т,е ноќните дами позади македонска, наркоманки би легнале со тебе за мала пара, нимфоманки кои се незаситни од секс и кои излегуваат во дискотеките, кафулињата само да најдат некој со кој би ја поминале ноќта и така натаму.
Така да се важат само овие 3 а останатите се врски за една ноќ, не се важат.

Розево обично носат девојките, тоа е нивната боја, машките кои носат розево обично се педери т.е не обично ама во 99% од случаите е така, или пак и пукаат ама и ги упукуваат преведено даваат ама и го примаат, па сега најди се каде си ти во сето ова.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.199
Поени од реакции
34.433
Мислам дека и е доста на темава, па од 2005. постои... :)
Клуч.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom