Женски нозе!

Член од
13 јануари 2012
Мислења
1.800
Поени од реакции
1.665
Сретнав тема женски газиња,убави гради (ци*ки),а неможев да најдам тема за женски нозе.Мислам дека секоја убава девојка,жена треба да има добри нозе (барем јас мислам така).
 
P

PewDiePie

Гостин
И ти ко мене имаш чуден фетиш :)
Како може фетиш за женски нозе да биде чуден....
Има некои повеќе сакаат цицки,некои гз и нога.
Значи не зборам тоа стапала табани,тоа ми изгледа малце настрано и messed up :sick:
ама добри бутови,тоа да. (y)
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.404
Снежана Бабиќ - дајте некоја фотка од овие најдолги нозе, а може и песна.
 

sankerce

прогресиФ
Член од
6 март 2009
Мислења
3.072
Поени од реакции
4.942
Би било добра идеа некоја од форумџикиве да си ги слика нозете , некоја што смета дека е провокативна , да се пофалиме и ние со нешто овие странскиве веќе ми се демоде :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom